• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Určitě jsi to tu psala, akorát já to zapomněla - máš nějakou lehce "alternativní" mudru? Jako že necpe hned nějaké hormony a tak?
30. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
emi, co to tu meles o reality show? :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
jani, jj, uznava mereni, doporucovala mi nejaky bylinny preparaty, necpe mi clostil a podobne
30. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
jani zlute od hoven :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
aer, tak to je fajn :slight_smile:

emi, jo, to mě napadlo, že asi nesbíráte a nepasírujete pampelišky :grinning: :grinning:

mmch, kdo chodíte na slepičárnu, jak vlastně dopadla ta konference, co byla v sobotu v brně? Já akorát v úterý viděla pozůstatky (bylo to u nás na fakultě).
30. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
hoke holky, chci zkusit latkovat s mimcem (uz me to zase chyta :grinning: ), ale zatim se mi do toho nechce moc investovat..mam doma milion tech obyc ctvercovych plinek a co k nim nejnutnejsiho a kolik ks?
30. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
Maji, škoda, že jsem ti včera nenapakovala Kiku s látkovkama, ted mě to mrzí :sweat_smile: :sweat_smile:
čtvercovky jsou úplně super, takže myslím, že valnou část máš vyřešenou. Dokoupila bych svrchní kalhotky (odkazy hodím posléze), snappi sponku, kterou se čtvercovka sepíná...
No a pokud budeš třeba přebalovat někde ve frekventovanějším místě a nebude se ti chtít skládat čtvercovky, doporučuju nějakou plínku vše v jednom.
A na noc eventuálně savější plínky, ale to spíš až bude mimi starší, k malému budeš stejně v noci vstávat a přebalovat ho...
30. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
30. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Pak můžeš zabrouzdat do vychytávek typu místo svrchňáků PUL, co jsem tu házela, nějaké vlňáčky, které jsou příjemnější, ale zas hrozí protečení...
30. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
aerin:

zdravím kolegyni :slight_smile: Tak co, jak jsi na tom? já dopadla na kontrole u doktora dobře a dostali jsme požehnání ve snažení :sunglasses: jupí! takže se od úterka snažíme - spíše tedy trénujeme :slight_smile: Jsem teď 13DC z obyčejných 31. Popíjím kontryhelový, meduňkový, sporýšový a heřmánkový čaj, baštíme vitamíny a poctivě se snažíme, tak to snad (určitě!) výjde :slight_smile: ! Měřím BT, sleduju čípek, hlen a dneska jsem začala testovat OVU, tak uvidím, kdy dorazí .. dneska negativní (jen světloučká čárečka), ale čípek směle stoupá vzhůru a otevírá se vstříc novým dobrodružstvím :grinning: a můj Pavel už studuje, co je dobré pro spermijky, jak často se tulit a včera se mě po tulení ptal, jak se dá zařídit pohlaví :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem mu to vysvětlovala - vzhledem k ovulaci a pomalejším leč vytrvalejším X-ovým spermiím :slight_smile: a on - hmmm takže hlídat ovulaci a tulit se jen v termínu, první chci kluka :grinning: ale dělal si samozřejmě legraci :slight_smile:
30. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
ahoj Jani (jestli se tak teda jmenujes:grinning: ) :slight_smile:
ja jsem na tom uplne nijak, dnes 11DC, ale nesnazime se, protoze uz cca 5 dni bojuju s nejakym pitomym zanetem, ach jo:frowning2: tak snad uz o vikendu na to skocime:wink: ja akorat merim a sleduju tak nejak hlen, na cipek jsem si jeste netroufla a ovu testy jsem taky nikdy nedelala...
no a my pro zmenu zas chceme moc holcicku:slight_smile: (ale samozrejme hlavne at je to zdravy, ze:wink: )
drzim moc palce!:slight_smile: ja uz si ani moc nadeji nedavam...
30. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
prosim o komentar:
http://www.branakdetem.cz/cuddle-newborn.htm do tech se jeste neco dava nebo ne? ja su z toho zas uplne zmatena...ale tyhle se mi libi :grinning:
30. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
do nich ne, ale na ne musis dat svrchnaky:slight_smile:
31. říj 2009 v 00:02  • Odpověz
aha :unamused: no ale pekna je... :slight_smile:
jinak dobre ranko vsem
31. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj Maji :slight_smile:
Manžel odjel natáčet CD, uklizeno mám, navařeno též, tak jdu na seminárky :wink:.
31. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
all, manza je nejakej muzikant?
31. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Maji: My jsme tak trochu oba :slight_smile:.
Manžel hraje skvěle na housle a má superčistej a krásně znělej bas, takže zpívá a hraje a já též, akorát teda zpívám soprán :grinning:.

Umělecké kariéře jsme se úspěšně vyhli, ale děláme to jako koníčka. Dnes se v Brně natáčí CD z těch zpěvů, co se zpívaly v Brně na letišti, když tady byl papež.
Byli jsme do toho megasboru " na papeža" vybraní oba, ale já jsem teď nachlazená, tak jsem už na to následný natáčení nejela a vyslala jen manžela :wink:.

Jinak m. je statik - mostař.
31. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
all, jo taaaaak :grinning:
31. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
dostanu od segry k vanocum babasling, jupii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
brý den, vůbec nestíhám.. ale trochu jsem Vás pročítala, to zas jo..
Maji, vzpomeň jak minimimi kajdí a čůrá FURT, na ně jsou ty obyč plínky opravdu nejlepší, a nějaká repre plínka je podle mého lepší až větší velikost.

Místo učení dělám vánoční úklid, neb tu už do Vánoc moc nebudeme. Martin je fuč a šprtá, má před první státnicí a Verunka šla s babičkou na návštěvu.

já jsem se nakonec rozhodla pro tohohle notebooka :slight_smile: http://www.mironet.cz/hp-compaq-615--vc288ea--rm76--3gb-320gb-72--dvdrw--bt-cam--156-quot-led--w7h--brasna+dp98964/ kvůli grafické kartě, když si bude chtít Martin něco lepšího zahrát a kvůli legálnímu Windows, poprvé :grinning:

Maji, není to spíš babysling? takový ten šátek s kroužkem?
31. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
tan babasling :wink: hodim odkaz
31. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
31. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
tenhle je s nastavitelnou prezkou, ten krouzek se mi nelibi a musi tlacit...babasling ma pekne vypolstrovany raminko :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
teda pardon, nechci nijak poučovat :frowning2: snad to tak nevezmeš..já mám babyvak od pechů a pod tím kroužkem je to taky vypolstrované :wink: dá se koupit na MMB za 300.. a podle mého je to jen na malé mimi a větší investici bych dala do šátku nebo ergonomického nosítka..
31. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
satek mam a hodlam vyuzivat, ale chtela jsem neco co kdyz budu potrebovat rychle nektery decko vzit, tak jen nahodim a je jedno jestli do toho strcim Tobika na zada nebo mimi na pupek :slight_smile: segra mi ho kupuje pres ebay, takze taky nevyjde nijak extremne draho, plnou cenu bych za to nedala :wink:
31. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
no nejlepší je mít někoho v USA a koupit si tam Ergo :slight_smile:
31. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
ahoj holky, hlasim,ze dneska jsem citila prvni kopanecek :slight_smile: bylo to super uz se tesim na dalsi :slight_smile: docela me to prekvapilo,protoze prcek nema jeste ani 9cm a dneska jsem 15+1tt ale nic jineho to byt nemohlo :slight_smile:

a k tem plenam, chtela jsem pouzivat latkovky,ale bohuzel to vypada tak, ze budeme jeste nejakou dobu bydlet v Brne a v tom nasem pidi bytecku ty pleny neni fakt kde susit,takze nam asi nezbyva nic jineho nez pampersky... :frowning2:
31. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
maji a jak se v tomhle nosi na zadech?
31. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
aeri, pockej, nekde jsem mela ulozenej odkaz...
adel, ty jo uz? tak to gratuluju k stouchanecku :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
ady, vsechno jde, kdyz se chce:slight_smile: ja teda porad pocitam s mimcem tady (i kdyz uz bych mohla prestat...protoze kdo vi kdy ja otehotnim, ze) a latkovek se teda nevzdam :grinning:
31. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.