• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
diky maji!:slight_smile: pekne orehledny popisy:slight_smile: ja bych se asi bala, ze to dite vysypu, ale ty jsi urcite sikovnejsi :grinning:
31. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
adél, gratuluju :dizzy_face:

já jsem teda velkou Veru zkoušela do vaku jednou a nic moc..přeci jen ten šátek se poddá a můžeš ho dotáhnout kde potřebuješ. Tý jo, Ergo organic chocolate stojí 120dolarů..to by mě ale asi Martin zabil, kdybych si pořídila něco nového na nošení :grinning:

Včera sjem půjčila spolužačce epino, to jsem zvědavá, ale moc si iluze nedělám, neb má dohodnuto,m že jí bude roit primář a tipuju, že tp bude páprda a ne nic progresivního..
31. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
aeri, ja se bala aj satku a tohle mi prijde teda mnohem jednodussi, no maximalne nekteryho vyklopim na zem, no :grinning:
31. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
tan, tys pouzivala epino? ja jsem ho strasne chtela a ted je mi lito tech penez za novy :sweat_smile:
31. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
maji, když budeš používat kondom tak ti ho klidně půjčím :wink:
31. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
no jednodussi mozna, ale mne proste satek nebo nositko prijde mnohem spolehlivejsi co se tyce toho zajisteni...si nejak nemuzu pomoct :grinning: do vaku bych asi sla fakt jen na maly mimi na nejaky poponaseni
ale proti gustu...znas to :grinning:
31. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
tan jo??? no tak to by byla parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
já to brala tak, že si nebudu platit žádný kurz..a že do toho investuju a půjčím to kamarádkám :slight_smile: páč ta cena je celkem drsná, no.. na to, jaký je to prd.
Upřímně, pokud nemáš od přírody vysokou hráz tak s dobrým doktorem bys druhé mimi mohla vyprdnout v poho, třeba s masáží.. ale psychická podpora je to nepřekonatelná
31. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
maji jj, ale asi si ted budu muset chvilku na dalsi zase pockat :slight_smile:
31. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
aeri, ja ho chci jen na poponaseni... :slight_smile: na delsi trasy budu met dvojceci kocar nebo sportak a satek :grinning: tohle spis tak na doma na dom. prace nebo kdyz nekam pujdem vsichni a nebudeme chtit tahat kocarek, takze mimi do satku a Tobik kdyby ho bolely nozicky, tak ho nahodime na bok nebo na zada a jde se... :wink: jo a jeste vlastne tedka kdyz budu jezdit pred porodem do Olomouce, tak ho taham obkrocmo na brichu a fakt by se hodilo neco co by mi ho aspon trochu nadlehcilo.. :slight_smile:
31. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
adel, vsak se brzo dockas, ja toho naseho raubire citim furt, snad pokazdy kdyz si sednu nebo lehnu tak se musi projevit :grinning:
31. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Maji, tak nás třeba přesvědčíš o opaku :wink: já jsem mometálně ve fázi, že na poponášení a hlavně většího mimi jsou nosítka geniální

aer, tak máme tu peekaru, ještě kdyby tam byly pididíry nebo pidirukávy, byla by moc fajn :slight_smile:
31. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
tan, treba jo :grinning:
hele, zitra uz je listopad, co? :sweat_smile:
31. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
tan a jakou mate barvu?:slight_smile:
31. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Zdravím ženské, píšu poprvé na notasu a jde mi to jak hlemýždovi... je to nezvyk :grinning:

v nošení se zas až tak nevyznám, ale adél, dovolím se tě povzbudit k látkování, my taky máme malý byt a jde to, prostě jsou na sušáku a čtvercovky zas neschnou tak pomalu... a když jsou mimina větší, tak je to baví i věšet, podávat kolíčky a tak. Včera jsme byli u kámoše a jeho mamka nás viděla, jak přebalujem, a strašně se jí to líbilo, prej lepší než igelit :grinning: (myšlenko pampersky a spol.) Ségra od toho kámoše má totiž taky batole a používaj jednorázovky, kdysi zkoušeli látkovky, ale asi ne nic z brány, takové ty igelitové svrchňáky a pak je to přešlo, mysleli si, že to musí furt vyvařovat... tak s tím sekli.
31. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
uf, prave jsme odepsali na inzerat na kocarek, tak su zvedava jestli odpovi... jestli jo, tak si asi udelame vylet do Tesina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupi jupi jup :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
aer zelenou - kupovala jsem jí od pani, takže jsem neměla na výběr :slight_smile: kdybych nebyla lemra, tak si ji ušiju..

maji a který?

adel, už to ví spolužáci? :slight_smile:
31. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
tan jane powertwin, mam ho v albu :wink: akorat svetlej :grinning:
31. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
jané se mi líbí :wink: hlavně ta brzda.. ale utáhnout takový kočárek se zátěží na bruslích asi není snadné. Známá má taky dvoj a říkala, že tlačení do kopce je bezva tréning :slight_smile:
Maji máš úžasný pupek, fakt dokonalá silueta, měli byste nafotit nějaká umělecká fota!
31. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
tan, chceme v lednu vyrazit za nasim svatebnim fotografem do Prahy aby nam nafotil tobika se zakuklenym sourozeneckem v brisku :slight_smile:
to jane je prave jeden z nejlehcich sourozeneckych, predtim jsem mela vybrany perego skoro jednou tak tezky a bez rucni brzdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
To jané vypadá fakt pěkně :slight_smile: ono všechny jané vypadaj super :slight_smile:
31. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
jani, me se janecka taky libi, akorat jsem nechtela trojkolku a chtela jsem samostatnou korbicku...no tak ani jedno nesplnuje, ale aj co jsem se ptala tady holek na konovi, je asi jeden z nej :slight_smile:
31. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
trojkolky se neboj :slight_smile: na mě taky všichni čučeli blbě, ale já jsem max spokojená. manipuluje se s tím úžasně, kór když tam budeš mít dva. Trošku složitější je najíždění třeba do tramvají, co jsou nízkopodlažní, tam to chce asi aretaci, já to nikdy nestihnu zaaretovat a pak bojuju, ale jinak tříkolka je super :slight_smile:
31. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
aer, děláme ty závitky, akorát místo mandlí jsme dali vlašáky, tak jsem zvědavá :slight_smile:

jo a nedávno jsme měli super arašídové placičky, doporučuju :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
jani, vsak ja mam sportak taky trojku :slight_smile:
31. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
No vlastně... já už zapomněla, moc jsem ho neviděla.
31. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
protoze se s nim nadru vic nez bez neho :sweat_smile:
31. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
hele, nevite kde sezenu jednobarevny nebesa nad postylku? nasla jsem jen sady nevim s cim vsim a jeste samy medvidky a zirafky apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
tak místo úklidu asi budu jen kašlat a kašlat :frowning2: Nevýhoda mateřství: nemoc nevyležíš :-/

majo a prcek tam teda bude jak?
31. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.