• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Maji, já myslela, že sis dala nohy nahoru, a ne, paní vyrábí betlém :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
jani ja uz ho chci mit hotovej, je tu z toho vsude bordel jak Tobik roztahava ty odstrizky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak uz jen nakoupit a zabalit darky, douklizet byt a muzu si zacit uzivat a slavit :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
emi,na jak dlouho, asi do te doby nez bude zas pod vlivem sveho brasky :rolling_eyes:

maji,ty jsi nezmar :grinning:
2. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Hehe, tak to já ještě vymyslet dárky, nakoupit a zabalit, napéct, uklidit, ozdobit, připravit... než to stihnu, bude po vánocích :grinning:

mmch, jak to řešíte se stromečkem? My jsme vždycky měli živý a velký.
2. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
kdyz jsem byla mala, tak umelej :stuck_out_tongue_closed_eyes: loni zivej a tak akorat, dostali jsme ho od tchana, ale letos musime koupit, takze bude asi neco trochu mensiho :grinning:
peceni a zdobeni beru jako tu prijemnou cast vanoc, na to se tesim :slight_smile: ale vic jak dva, tri druhy cukrovi delat nebudu :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
maji souhlas, tak to vidim na linecke, pernicky a jeste neco vymyslim, myslim, ze ani nebude cas je to obdobi odevzadvani seminarek a jeste jsem ani nezacala psat :grinning: ale chci si Vanoce s manzelem uzit, budou to nase prvni a posledni Vanoce ve dvou :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak to se shodnem :grinning:.
Budu dělat linecký, van. rohlíčky, perníky a banány v rumu a hořké čokoládě a Schluss :sunglasses:.
Jinak pořád nevím jestli to taky nebudou naše první a poslední Vánoce ve dvou, ale začínám být v pohodě a ujasňuju priority - vzhledem k tomu, že se mi za poslední 2 týdny 2 ožralý třicetiletý kámošky rozbrečely na rameni, že maj prachy, dokončenou školu a rozjetou kariéru, ale berou lexaurin, protože nezvládaj citovou samotu a maj stavy úzkosti :cry:.
Na léto ještě plánujem Řím, na jaro 2011 Paříž a Taize a pak stavbu baráčku, tak si říkám, že za 2 roky ideál - ale uvidíme...

Měla jsem teď děsný stavy, že jsem těhu - a pořád nevím - ale pokud jsem, tak jsem :sunglasses:.
2. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
jani, nechces se mnou jit na kurz vareni? :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Maji, kdes to vyhrabala? Teda, já si vůbec nepřipadám jako dobrý kuchař, ale když to dáme dokupy s mužem, vycházejí nám samé dobré věci :slight_smile: :slight_smile:

no, konečně bych mohla vypít čaj, co jsem si ráno uvařila :rolling_eyes:
Jdem z plavání od tramvaje, já na zádech nacpaný batoh, vepředu spící kika v nosítku. A za sebou slyším: "Jé, indiánská babička" :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
jani, nejakej vtipalek :grinning: :grinning: :grinning:
ja chci jit na polivky a omacky, ty mi totiz vubec nejdou :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
Nejlepší je, že to nebyly žádné děcka, ale asi šedesátiletá babka, co šla se svým chlapem :grinning: :grinning:

Jako já svíčkovou neudělám, polívky taky ne, a takovou tu českou klasiku taky ne, nikdy jsme nevařili vepřo knedlo, hovězí, knedlíky a rajskou, nebo tak... my vaříme spíš jednoduché, časově nenáročné, zdravé a neobvyklé věci... Včera jsme měli marinovaná kachní prsa, bramborovou kaši a hruškové chutney :slight_smile: hovězích podešví a umbemcaných knedlíků jsem si od první třídy užila dost, takže se bez toho v klidu obejdem :grinning: čímž neříkám, že když to někdo umí, tak to není dobré, jen už se mi to prostě nějak... přejedlo nebo nevím :grinning:
2. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
tak to my si zas na tu omackovou klasiku potrpime oba :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
A jaký omáčky třeba vaříte?

Jo a ad vánoce, taky plánuju minimální pečení cukroví. Jenže pak nám nabalí mamka, tchýně, a už to nikdo nemůže sníst, mám takový dojem, že zde ještě někde přebývají zbytky z minulého roku. No co, aspon ty perníčky budou pěkně uleželý :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
no tak ja nejradsi rajskou, tu dokonce umim...no a pak u babicek vsechny ostatni, ktery neumim (svickovou, koprovku, cibulovou..........) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
Jo tak koprovku děláme, to jo, teda spíš Jarek :sweat_smile: jinak ale děláme hlavně omáčky k masu, bylinkové a tak.
2. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
ty jo, prohlizela jsem stary fotky na rajceti... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mohly bysme tam prihodit par aktualnich, co? zajimalo by me jak to emca vyresila s postylkou...
a aeri ma stejnou sedacku jak my :grinning:
a taaaaak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Tobik vypadal jak uchyl s tou ofinkou nez jsme ho ostrihali :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
uchyl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
say say say nemas nekde tabulecku, kolik kdy vazila Juli?
2. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: vyhnala jsem kluky k doktorce, ale asi zbytecne, tobik uz je bez teplot :slight_smile: ale aspon se poptaji co s ockovanim (myslim, ze melo byt uz red mesicem) a jestli nam vezme aj druhy mimi :grinning: dnes mam v planu mega uklid, delala jsem trochu poradek v uloznych prostorach v kuchyni a vznikl z toho peknej bordylek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
emi,muzu se podivat do prukazky :wink:

dobre ranko :slight_smile:
3. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:

emi, a kolik juli váží?

maji, tak to je fajn :slight_smile: taky čekám na pozvánku na očkování, zřejmě to samé, co vy, ale první dávku.
3. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
tak Tobik ma 80 cm (kdyz stoji u metru) a 10,9 kg :grinning:
ted brouk usnul, tak jdu na ten uklid, ale nejak se mi ani nechce, tak zlikviduju jen to nejhorsi :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Blbost, chtěla jsem se zeptat, emči, kolik váží dorka :grinning: už se mi to fšecko plete :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
jani ja si vsimla :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Tak jo, já jdu, jedem na pohřeb
3. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
jani, tak hodne sil :frowning2:

porodni vaha 3050 g
pri propusteni z porodnice vaha 2990 g a 49 cm
1. tyden 3115 g
4. tyden 4370 g
v 8. tydnech : 5 860 g a 56,5 cm
ve trech mesicich: 7 350 g a 61 cm
4-mesicich: 8 690 g
v 5.-ti mesicich-9540 g
v 5,5 mesicich 9860 g
v 6.-ti mesicich 10400g
v 7-mi mesicich 1136 g a 69,5 cm
3. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
jani, drz se :slight_smile:

say, vy uz jste nas predbehly s vahou :grinning:
3. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
no vidis to :grinning:
snad uz se to zpomali :unamused:
3. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
nazdarek holky, vcera vecer jsem prcka citila podruhe, takze nic jineho to asi nebude :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.