• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Maji, neco ti musim povedet:grinning: Vcera jsem Vaskovi v knihkupectvi ukazovala Neznou naruc a jak jsme vysli, tak on znicehonic, ze vymyslel jmeno pro kluka a ze to bude Tobias a budeme mu rikat Tobiku:grinning: Ja na to: Ale Tobika ma uz Maja.... On: Tak to ma blby! :grinning::grinning::grinning:
Takze jak jsme nejdriv nemeli jmeno pro kluka zadny, tak ted mame 4:grinning:

Ale to je fuk, ze jo, jeste to neni aktualni :sweat_smile:
27. led 2009 v 09:03  • Odpověz
jeee aeri, to je hezky :grinning: no, jde videt, ze ma vkus :grinning: :grinning: a ty dalsi tri mate jaky?
27. led 2009 v 09:05  • Odpověz
No, jeho favoriti jsou teda Tobiáš a Matouš a moji Matyáš a Šimon:grinning:
27. led 2009 v 09:06  • Odpověz
ja jsem vzdycky chtela Matyase nebo Mateje :dizzy_face:
27. led 2009 v 09:07  • Odpověz
Matyase jsem chtela taky,ale uz ho mame v rodine... :grinning:
27. led 2009 v 09:08  • Odpověz
ale posledni dobou se mi zalibil i Sebastien. ale mam smulu,kluk by se proste jmenoval po manzovi :rolling_eyes: . a to celou dobu rikal jak se mu to jmeno nelibi a ze by tak svoje dite nepojmenoval. otehotneli jsme a nazor zmenil hned. jeste ze tam je holka :grinning:
27. led 2009 v 09:08  • Odpověz
ha ha a Sebika jsem chtela taky a taky ho uz mame v rodince... :grinning:
27. led 2009 v 09:09  • Odpověz
maji,to je blby :grinning:
27. led 2009 v 09:10  • Odpověz
tak to mas stesti say, ze to je fakt holcicka:grinning:
Ja nevim, ja jsem tak nejak proti tomu, aby se deti jmenovali po rodicich....ale je to kazdyho vec....

Ja jsem furt visela na tom Matyasovi a pred par dnama se mi tak nejak prave zalibil ten Simon:grinning: No a vcera prisel Vasek s dalsima dvema, tak uz teda nevim:grinning:
Ale holka je zatim jista, no uvidime, za jak dlouho zmenime i to:grinning:
27. led 2009 v 09:12  • Odpověz
no jo no, kdyz je v rodine asi 15 deti do 15 let, tak uz je to trochu vybrany.... :sweat_smile:
27. led 2009 v 09:12  • Odpověz
predstavte si ze v breznovkach,ale na slovenskych pry uz maj 3 miminka :astonished: :grinning:
27. led 2009 v 09:13  • Odpověz
haha, tak to se nedivim:grinning:
27. led 2009 v 09:13  • Odpověz
aeri a holka jak? asi si to tu uz psala,ale ja su hlava derava
say a vy mate pro holku co?
27. led 2009 v 09:14  • Odpověz
no jo, say, ted uz nevis kdy porodis...ale cim pozdej tim lip... :grinning:
27. led 2009 v 09:15  • Odpověz
Say nepovi, dokud neporodi:grinning::frowning2:
My mame Anastazii:grinning:
maji,fakt? :grinning:
ja taky nemam rada kdyz se pojmenovava po rodicich. A uplne nesnasim kdyz mi vsichni nutili pojmenovat malou po me. rikam nikdy :grinning:. bych ji ochudila o tolik zdrobnelin a prislo by mi blby sislat svou zdrobnelinu do kocaru :angry: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u manzy se to jmeno dedi... ne ze by bylo osklivy, ale nemam rada, kdyz se zavola a ted nevi kterej,malej? velkej?
anastazii jsem chtela, neprosla,ani viktorka,emma :dizzy_face:

jmeno nepovim,ale rozhodovali jsme se z : Rosalie, Julie a Denisy :wink:
27. led 2009 v 09:16  • Odpověz
aerin, zkusit jsem to mohla, doufala jsem, ze na takovou nevinne vyhlizejici otazku pekne odpovi... :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 09:16  • Odpověz
maji,ty jsi potvurka :grinning:
27. led 2009 v 09:17  • Odpověz
no prave, to ml. a st. za jmenem....:grinning:
a to mas pravdu, sislat svou zdrobnelinu do kocaru je blby :grinning: mne staci, ze ma Janca Kristynku a uz je to takovy divny:grinning:
27. led 2009 v 09:17  • Odpověz
jeee Julinka je moje hrozne fajn kamaradka...takze tohle jmeno mam moc rada....a meli jsme ho na seznamu pro holcicku taky... :grinning:
27. led 2009 v 09:18  • Odpověz
Tak to jsme zvedavy, say:wink:
27. led 2009 v 09:18  • Odpověz
maji :wink:
27. led 2009 v 09:19  • Odpověz
no vidis Say, ale ulevila jsem dusicce, ted uz vim co cekat...ze to nebude treba Zofie... :grinning:
Julie se mi taky libi, no a Rosalie koneckoncu taky, ze jo, ale to uz jsem rikala :grinning: Ale Denisa neee :stuck_out_tongue_closed_eyes: (Promin:grinning:) A pak se mi libi i Viktorka, ale tu ted vyzeni svagr, takze nic, a taky se mi libi Sara, Alexandra, Josefina (ale zas aby ji rikali Pepco....).....ale Stazinka zatim porad vede :dizzy_face:
my porad vyhrozovali Bohumilou a Grundhildou :grinning:. Oddychne si vic lidi :grinning:
27. led 2009 v 09:20  • Odpověz
nebo Kunhuta...nebo Brumhilda... :sweat_smile:
27. led 2009 v 09:20  • Odpověz
tak Bohunku znam, to se jeste da... :grinning: :grinning: :grinning:
aeri, Sara je krasna...i ta byla na seznamu....
Alexandra je hezka, ale ne, kdyz na ni volas Saso... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2009 v 09:21  • Odpověz
hale,my jmena meli jasny od zacatku, prislo na lamani chleba a v 6. mes. jsme to prekopali :grinning:. tak jsem zvedava jak dlouho vam vydrzi ty co by zatim vyhravali :grinning:
27. led 2009 v 09:21  • Odpověz
sara se mi taky libi,pak i justyna
manza hrozne chtel natalku, krasne jmeno, ale tak strasne moooc davane :rolling_eyes: . tak to jsem si vydupala ze nechci. ze chci nejake neobvyklejsi. Pak chtel dianu a denisu. taky to neni ani jedna :wink:
27. led 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.