• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
say a uz prikrmujes? jak julince chutna? :slight_smile:
ahoj adel :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
:slight_smile: tobe ty tydny strasne rychle skacou :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahoj adel :slight_smile:

maji,uz 5. tydnu dostava zeleninove polevky, to ji docela smakuje,i kdyz posledni dobou zadna slava :unamused: a ovocne nechce. u toho vypadame jako bych ji tyrala :sweat_smile:, tak ji nenutim. a 2x mela tvaruzek a tomu trosku da. ale jinak moc ne :unamused: . nejradsi by jen kozu. dokonce i pres den uz spi jen tak, ze ji musi mit celou dobu v puse :sweat_smile: :frowning2:. vubec nevim kde jsem udelala chybu :frowning2:. a kojena chce byt kazdou chvili. neni to ze by mi doma vydrzela treba 3 hodky bez.
a flasku taky do ni dostat zadnou nemuzu
uff,tak jsem si postezovala :grinning:. je mi lipn :grinning:
3. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
say dik..ses na tom dobre, kamoscin maly mel v sesti tydench 5500...! :grinning: vy jste pribrali milovymi kroky uz od zacatku, mas nejake dobre mliko..!
my mame v sesti tydnech 3850g... :confused: Doktorka ma zas problemy..nojo, tabulky jsou tabulky...
3. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
emi, my jsme meli podobne jak vy, to neres :slight_smile:
3. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
no maji me uz je to opravd jedno, vidim, ze mala roste, smeje se, divoci, toci se na prebalovaku, pretoci se na bok a z boku na bricho..jako to nebudu resit...jak u debilu, fakt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kurna ja mam 110cm, Filip 111, mame dvacet kilo i s posteli, tak nevim, proc se doktorka nekouka taky na tohle..
3. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
obcas mi prijdou jak prasteny :sweat_smile: dnes me pekne nastvala ta nase...martin tam byl s Tobikem kvuli teplote a ona mu stahla pindika, nevim jestli silou nebo to slo, kazdopadne ted ho ma cervenyho, uklizim vsude louzicky, protoze nesnese plinku a pri curani breci...parada! co mu na neho ma co hrabat!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
to je svine pedofilni...a co Martin?:frowning2: tuz ho mel ubranit...:frowning2:
3. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Maji: Doktori to delaj kvuli sestoupeni varlat... :pensive:
Do dvou let věku maj být sestoupený - tak asi proto...
3. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Tak jsme zpátky, pohřeb nic moc, ale pak byla hostina, tak se zas aspoň jednou za uherský rok sešla celá rodina... Pokecali jsme s bratrancem a tak :slight_smile: nejlepší byly babky, asi tatkovy sestřenice, které si mě zakonzervovaly v době, když mi byly tak 4 roky a teďka se strašně divily jak jsem velká :grinning: :grinning:

adél tak to je super, užívej si to :dizzy_face:

say a leze julča a tak? Třeba až začne objevovat jiné věci, přestane ji koza zajímat... Kika je dost přicucka, ale nejvíc, když jakoby "není co objevovat a ničit" :grinning:

emi, kašli na mudru, má deprese z tabulek, pokud je dorka spokojená, tak co...

Maji co Tobík, ta mudra je teda úžasná :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: vždyť teďka všichni propagujou, že se stahovat nemá, právě z toho důvodu, co píšeš ty :frowning2:
3. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
jani, nastesti uz dobry, odpoledne lital bez plinky, pak uz to bylo bez revu...ted vypada, ze uz o tom ani nevi, uvidime az ho nalozime do vany :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
allegria, co má pinda společného s varlatama? Jako chápu, co má společnýho, ale takhle? Chápu, že se názory různí, ale řekla bych, že ty nejčastější jsou nechat být, případně jemně zkoušet stahovat, a ne tak, že dopadne tak jak Tobík...
3. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Maji, tak dobrý :slight_smile: naštěstí tohle nemusím řešit, ale jednou jsem si ze srandy otevřela diskusi o přetahování atd :sweat_smile:
a většina prý tedka zastává na to moc nesahat... No to je jedno, hlavně, když už to má dobrý :slight_smile:
3. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jani: No, já o tom slyšela mluvit nějakýho špičkovýho pediatra, že do dvou let se to má nechat a potom řešit, prej někdy to stahování varlat může způsobovat i neplodnost.

Já stejně doufám, že budeme mít dvě sladký holčičky :sunglasses:
3. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
No jo, ale jak s tím souvisí ten přetáhnutý nebo nepřetáhnutý pindík? Docela by mě to zajímalo... tanuki, kde jsi? Potřebujem doktorskou radu :slight_smile:
3. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Janey: Tak to nevím - já těmhle věcem nerozumím :grinning:. Dneska zrovna jsem byla pokárána, že nevím, jak se italsky řekne žalud :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: dobrý
3. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
maji,chudacek :frowning2:

jani,prave ze lezi jak placka :unamused: . pretaci se jen z briska na zada a to jeste jen z jedne strany.
3. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
say, takhle to začíná :slight_smile: pak přijde čas, až se přetočí víckrát, zhučí z postele a ty budeš vědět, že ten krásný čas ležícího miminka je definitivně fuč :slight_smile:
3. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
ja vim :slight_smile:. na jednu stranu se i tesim. ted je videt ze uz se hybat chce,ale nebavi ji to :grinning:. vubec nevim jak ji zabavovat :sweat_smile:. nemate radu?
3. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Uff, mám blbou paměť, akorát vím, že ji bavilo čučet do zrcadla :sweat_smile: a pak nějaká zvířátka, která šustila nebo tak něco, mohla je ožižlávat... čtení pohádek...

No nic, jdu, dítě volá :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
say my s malou tancime, popripade si zavesim nejakou hracku, co ma nejakou sponu na zaveseni o spodni ret, malou mam pred sebou a hybu hlaou, hracka se hybe, mala cuci a ja si treba lakuju nehty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo ji davam pat, abych mela pocit, ze neco dela...:grinning: ale vetsinou ji postim hudbu a mluvim na ni, nebo ji ukazuju hracky...:grinning:

ted jsem vyluxovala koberec lepicim valeckem na odevy,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
emi :grinning:

tak me julka nechce byt v lehatku, nechce byt na dece. u zpivani nebo pohadky vydrzi cca 30 min. blbiny ma rada a taky noseni (musim ale chodit). to ale bohuzel pri jeji vaze nejde dlouho :sweat_smile:
pak by byla hodna v kocarku-neminim zmrznout :sweat_smile: a nebo jen u prsa. nestiham nic :frowning2:
a jeste vecer slysim z ceho jsem unavena
3. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
say kukni sem, terba najdes nejakou inspiraci :slight_smile:
3. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:

Maji, odkaz dobrý :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
donre ranko :slight_smile:
maji dik :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
dobre :slight_smile:
jani, my jsme zkouseli hazeni tech ponozek a Tobikovi se to libilo :wink:
say, snad pomuze :wink:
4. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Maji, to by šlo, jarek má asi 60 párů ponožek, tak nějaké zabavíme :grinning:
4. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: my to zkouseli s ruznyma, aby ho to nutilo zamyslet se nad tim, jakou silou musi hazet, takze tam mel svoje, moje aj martina :grinning: :grinning: :grinning: akorat jak tam maji, ze se ma hazet z pul metru, tak to naprosto suverene prehodil a hazeli jsme asi z metru a pul nebo dvou :grinning: ale docela se trefoval kdyz se soustredil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.