• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani, zitra asi tu hernicku zrusime, jeste tobika nechci tahat radsi mezi tolik deti... :frowning2: ikdyz vypada, ze uz je ok, ale jistota je jistota, navic ma byt tenhle tyden v klidu a tam by lital jak potrefenej zas :grinning: muzem pristi tyden, hm? :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Fajn, zkusíme :slight_smile: zatím úspěšně debordelizujem byt... akorát mi ten malý prostor začíná lézt na nervy, připadá mi, že akorát stěhuju nesmysly z jednoho konce na druhý :angry:
4. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Jo jasně, zrovna jsem se na to chtěla zeptat :slight_smile: tak příští týden :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
taky se jdu zapojit do uklidu,kluci uz se o nej snazi :grinning: tak zatim pa
4. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
no a nechcete se podivat po necem trochu vetsim kdyz uz zustavate? :grinning: treba v Porube? :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Tak zatím :slight_smile: jak často je vlastně Martin pryč?
4. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
jani v po, ut a ct celej den od rana do vecera, ve stredu dopo je doma, ale vraci se az hodne pozde a v patek dopo jak kdy a odpoledne uci do 4 :confounded:
4. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Hm, to je celkem nabitý...
4. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
no a to ze je doma samozrejme neznamena ze ma volno, ale sedi u klaviru a cvici :sweat_smile:
4. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
:sweat_smile:
U nás to bude teď asi taky zajímavé, Jarek bude práci dodělávat i doma, do toho já školu, Kiku si asi budem přehazovat a večer oba chcípnem :grinning:
4. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
jani to chce se prestehovat a mit pobliz "tetu na hlidani" :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Leda :grinning: o stěhování výhledově uvažujem, tak příští rok, ale kam, to je otázka.
4. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Kdepak všichni jste?

Ach jo, zas jsem uspávala hodinu... a pomohl zas jen přícuc. Někdy bych s tím kojením nejradši praštila, když je s někým jiným, usíná v pohodě, všecko v klidu, ale když je se mnou, vyžaduje přicuc někdy každou chvíli, prostě jen tak :confounded: chtěla bych kojit ještě dýl, ale uvažuju, jestli mi to vůbec stojí za to. A po vánocích chci každopádně odbourat noční kojení. :confounded:

Mmch, dneska má Opice "2 roky" :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
jani, ja tu jsem :grinning: Tudla jeste spi, tak mam klid :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no me Kristynka usnula fakt uplne krasne v pohode, pritulila se a hned spinkala...ale tobik delal to samy, kdyz uspaval martin tak pohoda, jak ja, tak chtel prso :stuck_out_tongue_closed_eyes: mame proste chytry deticky :grinning: :grinning: :grinning: ale obcas su rada, ze uz nekojim, ikdyz me to dost hodne mrzelo :slight_smile:
4. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ahoj,
přetahování pinďourů a sestupování varlátek jsou dvě různé věci :wink:

Janey, Matýsek bude mít za pár dní taky "1 rok", ale nevím, kdy přesně :unamused:¨každopádně Kristýnce gratulujem
4. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Jo, všecko má své pro a proti, teďka spí, tak jsem zas optimistická... Maji, Tobík se teďka v noci už vůbec nebudí?

lakshmi dík, já si to pamatuju přesně, pač jindy to být nemohlo :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
jani, kez by, zrovna dnes se budil furt se strasnym jecakem, nevim co se mu zdalo, ale byl chvilema pekne hysterickej...navic se zas nasackoval ke mne, pul noci me usilovne okopaval ze vsech stran a druhou pulku jsem spala na zemi, protoze byl rozvalenej pres celou postel...rano jsem to vzdala a sla se dospat do obyvaku na sedacku a sotva jsem zacala konecne poradne zabirat zacal Martinovi zvonit budik :angry: :angry: :angry: takze jsem mu napakovala Tobika, zavrela za nema branku a do 10 se dospavala :grinning:
4. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
Tak jsi mě uklidnila, protože někdy mám pocit, že je to jen u nás, Kristýnec v pohodě usne, a za hodinu a půl se probudí se strašným řevem... Někdy stačí pohladit, někdy pohoupat a někdy je z toho zas dlouhodobé uspávání. Čím to hernajs je? No a pak se samozřejmě budí v noci a putuje k nám.
4. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
jani, jj, stejny jak u nas :grinning: to bude asi tim ostravskym vzduchem nebo nevim :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
Nějaké erekce na slunci :grinning:

No, úkol do školy splněn, jdu si lehnout s knížkou - detektivka o zločinecké bandě, uklidňuju si na tom nervy :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
hm a ja budu muset protivu nalozit do kocarku a udelat zdravotni kolecko na "cerstvem" vzduchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ze se mi teda fakt chce, asi zajdem nakoupit a zase dom, nevim kde bych tu s nim sama litala :confounded:
4. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
My se dneska chystáme ještě na hřbitovy aspoň zapálit svíčku, doufám, že svíčky budou ještě hořet a potmě to bude krása :dizzy_face:
Dneska počasí nic moc, co... ráno prý byl trochu sníh.
4. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
jeste jsem se nevykopala, ale ve ctyri jdem!!!fakt :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
proc jsem nenapsala v pet???? me se nechce!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
Tak co, už jste šli? :grinning:
4. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
jj, uz jsme sli :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
Tomu říkám wifi :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
no teeeda tady venku je tak krasne :grinning: :grinning: :grinning:
sakra, dite si uz obouva boty, tak budu muset asi prestat snit a vyrazit :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
no nic, jsme obleceni, tak jdem :grinning:
4. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
nikde nikdo? my uz jsme doma, byli jsme venku hodinku a neco malo, myslim, ze po dvou dnech doma to bylo tak akorat.. :slight_smile: a zitra zase na dyl..hlavne ja jsem byla sedrena jak pes, protoze Tobik ma jezdit do konce tydne v kocarku aby se v klidu dolecil :confounded: pak jsme spolu vyrobili toasty (Tobik mazal pom.maslo, pak na to pokladal syr a priklopil druhym chlebikem...sikula, slo mu to pekne az na to mazani :grinning: ale na to pak docela taky prisel jak na to), dali je pict a snedli a mezitim jsme si uvarili na zitra porkovou polivku, mnam mnam, dostane ju aj Martin na veceri az se vrati (dnes tak v deset, protoze uci soukrome na druhym koncu ostravy, ach jo :frowning2: )
no a prave jsem se rozhodla, ze pro dnesek uz na kona neprispivam a jdu uklidit binec, kterej jsme s Tobinkem zvladli za odpoledne vyrobit a pak si budeme neco hrat, jen jeste nevim co,a sem napisu jen v pripade neceho mooooc dulezityho :grinning: ale radsi si kona necham zaplyho :wink: :wink: :wink:
4. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.