• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Tak já ničím veledůležitým určitě nepřispěju :grinning: :grinning:
byli jsme na těch krchovech, kosa jak z nosa, ani už moc svíček nesvítilo... tedka večeříme chabé zbytky a jdem si objednat chacharovskou pizzu :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak mi přišly skleničky co jsem objednávala z fleru, jsou moc krásné :slight_smile: no a taky lejstra z úřadu práce - ruší nám přídavky :sweat_smile:
4. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
jani, to byly veledulezite informace nahodou (me se nechce z kona pryc :grinning: :grinning: :grinning: )
jaky sklenicky?
hehe, nam na pridavkach pridali 50 Kc na jednoho :grinning:
4. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
http://www.fler.cz/zbozi?id=302258
Moc se mi líbí...

hovňousí story: Kika toho vypustila tolik, že to odnesla plínka, svrchňáky, legsy, fusekle i koberec, protože diskrétně přidřepla :grinning:
4. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
ty jsou hezky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dobra story :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
ach jo a cumim sem furt, prijdu si dnes jak prastena jak kazdych pet minut vyskakuju od kosticek a aktualizuju kde je co novyho :sweat_smile:
4. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
http://panidorka.blogspot.com/ at si maja neprijde blbe :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Emi, Dorka se tváří skvěle ostražitě při tom koupání :grinning: :grinning:

tak zdarec, odpojuju se :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
ojojoj, to zas byl boj aby usnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
emi, vy mate tak nadherny fotecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: me je to uplne lito kdyz si je prohlizim, ze my mame jen par bud tmavych a nebo presvetlenych bestii :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
A mě je zas líto, že jsem si nedělala víc poznámek, mám pár chabých dat, kdy začala lízt a tak...jediné, kde jsem to psala, je sem, asi budu muset pročítat celou diskusi znova :grinning:

dobré ráno :slight_smile:
5. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
jani ja to mam taky vsechno akorat tady nekde v diskuzi :frowning2: a na nejakym papiru, kterej uz asi nikdy nenajdu :frowning2:
5. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
my jsme koupili tu knizku takze to budu zapisovat tam, ale taky tam moc udaju k vypsani neni :slight_smile:
jinak dobre rano :slight_smile:
vcera miminko radilo asi pul hodiny v kuse :grinning:
5. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
ja mam knizecku a tam ji vse zapisuju. ale taky to neni zadna slava :slight_smile:. ale lepime ji tam prubezne fotecky, pranicka co jsme dostali k narozeni tam ma a schovany popis s velkeho ultrazvuku :slight_smile:

dobre dopoledne :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Příště budem vědět a poctivě všecky vést deníčky :grinning: ještě mám akorát fejeton z každého měsíce života, a těhu průkazku neznámo kde.
5. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Adél a jak to zvládáš ve škole?
5. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
jani skola zatim v pohode, dneska me prcek na prednasce kopkal, asi se mu to nelibilo, protoze jsem byla zase ohnuta nad papirem :grinning: vcera vecer to same :slight_smile: ale jinak nemam zadne problemy.
5. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Čau ženy, tak se vracím z gyndy :sunglasses:.
5. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
all, a???
5. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
Tak zkopíruju to, co už jsem napsala na diskuzi Pharmatex na BRMS. Se mi to nechce psát znovu :slight_smile:.

Já hlásím, že těhu nejsem . Dnes jsem byla na gyndě. Vaječníky normální, stav dělohy pohoda, sliznice zatím celkem nízká.
Doktorka mě naštvala, páč mi chtěla HA nasadit znovu a dát mi nějakou hormonální injekci na vyvolání zas nějaké pseudoMS, což jsem odmítla a dohodly jsme se na tom, že tomu dáme ještě měsíc čas.

Jinak říkala, že s Pharmatexem nemá problém, je to prý spolehlivá metoda. Procento otěhotnění je prý 5 holek ze sta za rok.

Dále jsem náhodou při řeči s kámoškou narazila na toto téma a svěřila se mi, že HA taky jednou vysadila, MS rok nedostala a paní doktorka to "vyřešila" opětovným nasazením HA. Kámošce je 30...
No comment.
5. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
all, jee, tak skoda :wink:
5. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Takže tak... :sunglasses:
Jsem ve fázi, kdy se chci dát dopořádku.
Dokončit školu, zajet s manželem do Paříže a strávit ještě jedno léto v Římě, nastoupit na nějaký dobrý místo jako tlumočnice a mezitím se na mimi pořádně připravit - zdravotně i finančně. Doufám, že to do 25 stihnu :sunglasses:.
5. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
my sme ted s Tobikem uvarili puding, rozhodla jsem se, ze ho budu vic zapojovat do vareni at se chlapec uci, jednou mu to treba prijde vhod :grinning: :grinning: :grinning: takze lil mlicko z flasky do hrnce, nabiral na lzici cukr a sypal ho tam, pak rozmichaval lzickou v hrnicku ten prasek a skladal piskoty do misticek :slight_smile: vsude binec, ale byl uplne stastnej :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Maji: je to divný...
Jsem měla tak trochu podvědomej strach, že su a když vím, že nejsu, tak mě to aj trochu mrzí a nastoupila fáze kariéristka :grinning:
5. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Maji: to je hezký... :dizzy_face:
My s děckama od sourozenců taky vaříme - nejčastěji perníčky :grinning:
5. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
no jo, kazda zenska to ma v sobe a kdyz to vypada, ze by uz..zacnou ty matersky pudy pracovat na plny obratky... :grinning:
5. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
vidis to, na pernicky bude za chvilu cas je zacit pict na vanoce...vykrajovani se mu bude urcite libit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
Maji: tak nějak :slight_smile:
Domluvily jsme se s Dr., že se za ní stavím tak za půl roku a dá mi nějaký vitamíny a tak, abysme + - za rok mohli začít pokoušet štěstí a do té Paříže už jeli ve třech, v nejhorším do Paříže ve 2 a z Paříže už 3 :grinning:.

Pokud budu zdravá a vše klapne, tak by se mi snad mohlo splnit do moje přání : miminko v 25 :dizzy_face:
5. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
taky mam takovej sen...miminko ve 25...akorat treti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
Maji: Fakt?
Ty jsi drak :slight_smile:.
Já jsem chtěla kdysi 3, ale teď zpracovávám manžela na 2 :grinning:
Tož uvidíme.
5. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
no ja mam martina zatim zpracovanyho na tri kdyz budou dobry financni podminky :grinning: ale ja jsem vzdycky chtela velkou rodinu, brala bych aj 4-5 deti...uvidime, to uz bysme asi neutahli, takze skoncime na tech trech... :grinning:
5. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
All, tak at se tvé sny co nejvíc blíží realitě :wink: a s tím zklamáním při zjištění to má asi každá ženská, co to tak nějak nechala pro jednou náhodě :sweat_smile:

maji, z Tobíka bude úžasná partie :sweat_smile: já jsem dávala do pucu nádobí, linku a tak a Kika mezitím vytahala hrnce, švédské utěrky, nepoužívané talířky, zapalovač a zápalky :grinning: já nevím, když něco uklízím, stejně ve výsledku je bordel desetkrát větší :confounded:
víc dětí bych taky brala, ale prvně zkusíme dvě a pak se uvidí :grinning:
5. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.