• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani, no u nas to pri uklidu vypada podobne :grinning: prebirali jsme obleceni v tobikove skrince, tak jsem to pak sbirala po celym byte...ale zas mame poloprazdny suplicky, nechapu, kde se furt bere tolik obleceni kdyz nic nekupujem :sweat_smile:
5. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
Jani: Já jsem právě děsná perfekcionistka a nikdy nenechávám nic náhodě. Jen jsem se lekla, že bych byla zrovna ten případ, kdy Pharmatex selhal.
Jinak tomu věřím a beru radši mimi o rok dřív, než plicní embolii z HA. Natolik to mám v hlavě ještě v pořádku - narozdíl od doktorů, co maj v hlavě místo mozku a svědomí měšec peněz :angry:
:grinning:
5. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
Holky, nevíte, co je tohle za kočár?
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2965200&vReferer=%2Fphotos%2Fallegria
Já ho mám v albu a ani nevím, co je to za značku :sweat_smile:
Ale je super - určitě bych ho pro holčičku chtěla.
A začíná se mi líbit jméno Anastázie...dokonce šlape na paty Annemarii i Rozálii Bernadettě.

A stejně to nakonec bude Verunka... :grinning:
5. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Allegria, Anastazii mam vybranou asi od 12 let, od 16 jsme na ni shodnuti s V.
5. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Je, Aerin, to je fajn. Je to krásné jméno. Mě se hrozně líbí - tak nějak esteticky. Je ale fakt, že se nehodí k našemu příjmení, tak asi fakt skončíme u té Verunky popř. Annemarie.
5. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
no tak nase deti budou Kulhankovi, takze je to asi fuk:grinning: uzijou si uz s prijmenim:grinning:
5. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Aerin: Anastázie Kulhánková kupodinu zní moc pěkně ... :dizzy_face:
Tak nějak hrozně jemně... :dizzy_face:
5. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
All, aha, já myslela, že jste to jednou zkusili tak nějak načisto, něco jako my tehdá :grinning: ten kočárek jsem venku viděla už víckrát, ale značku netuším.
Máte příjmení české nebo spíš zahraniční? Jen tak, Anastázie se tak nějak celkem hodí ke všemu, mi přijde :slight_smile: Annemarie je pěkné, mě se zas líbí Mariana :sweat_smile:

aer, dyt to není tak hrozné, jsou mnoooohem horší, Kulhánkovi se mi zdá takové normální :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
jj, ja vim:slight_smile: taky mi to zni celkem pekne, ale nevim, jestli to neni jen muj subjektivni dojem:grinning:
5. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Jani: Nééééééé :grinning:.
Na to jsem moc velká kariéristka :grinning:.
To radši budem s manželem i v autě vozit Pharmatex, než abysme to riskli. M. by do toho ani nešel. Je sice hodně sex. založenej, ale zodpovědnej a rozumnej.

Máme typicky české příjmení s háčkama a čárkama. Teď se jmenuju po kytce a za svobodna jsem se jmenovala po jednom zpěvaným ptáčkovi.
Hrozná poetika - k mému cynickému já :grinning:
5. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
Aer, mě to teda pěkně zní :slight_smile:

All, jojo, stačí kapka a už to ťapká, my už taky ted vozili pharmatex po dovolených a tak :grinning: :grinning:
hehe, to zní fakt poeticky :grinning:
5. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
a nekomu nestaci ani cely litry, ze...:sweat_smile:
5. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Janey: a smím se zeptat jestli o.k.? S tím Pharmatexem? Kombinujete to s něčím?
Já jsem z toho zatím nadšená - až teda na to období strachu - to jsem Pharmatexu děsně zlořečila, ale jinak mi to přijde super... :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
Aer: to je právě ta nespravedlnost :pensive:

all, nekombinujem s ničím a jedem tak už od ledna. Prostě věřím tomu, že to je spolehlivé tak, jak píšou.
5. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
all, tak nevim co to je, ale podobnej je Britax vigour (nebo mi tak aspon pripada) :grinning:
http://www.utricertiku.cz/detail.php?zbozi=547534
5. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Maji : jo - to je on - díky :slight_smile:
5. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
ja myslim, ze neni, ne? no ale jsou hodne podobny :grinning: ma trochu jiny kolecka :wink:
5. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Mě to děsí, kolik je dneska na výběr věcí, kdyby byla jedna od každého, nemusela bych se tak složitě rozhodovat :grinning: (válku na mě... totalitu a pak válku :grinning: )
5. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
jani, to jsme na tom stejne :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam nejradsi situace kdy je na vyber ze dvou veci a jedna z nich se mi nelibi :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Přesně tak, když jsem vybírala kočárek, vzali jsme první co vyhovoval kritériím, kdybych pátrala nad dalšíma, vybírám asi doteď :grinning:
5. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
jani, jj, potrebovali jsme si hned odvizt lehkej sportak, pani jako prvni vytahla chipolino a my na to kyvli :sweat_smile:
5. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
my jsme ten náš viděli v katalogu od chicca, zjistili jsme že vyhovuje a bylo :grinning: nebyl čas na dlouhé rozmýšlení :grinning:
5. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Jdem večeřet, ach jo, Opice je rozmrzelá jak čert (zuby :angry: ), vidím to na příjemnou noc :confounded:
5. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Tobik uz spinka :slight_smile: uz v pet si me odvedl do loznice, ze chce jit spat, coz jsem mu zatrhla a odvlekla ho zpatky do obyvaku :grinning: tak v 7 zavrel oci a uz je neotevrel azatim spi pekne, tak treba mu to vydrzi :slight_smile: zitra jedem k tchanovcum, to zas bude cesta, ta je tak vycerpavajici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
A jak dlouho tam budete?

My jdem na slečnu marplovou :slight_smile: dobrou noc :slight_smile:
5. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
jmeno anastazie se mi moc libi :dizzy_face: . taky jsem ho mela na seznamu, ale neproslo.

maji, chipolino jsem na golfky taky chtela,ale chtela jsem ho pred nakupem videt nazivo,ale nikde pobliz ho nemeli :unamused: . tak mam golfky graco mirage plus. dost jsem si na ne zvykla a firkonem uz skoro nejezdim :sweat_smile: :pensive:
5. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
say, chipolino bylo fajn prvnich par mesicu a pak se mi ulomilo predni kolecko kdyz jsem najizdela na obrubnik :angry: reklamaci neuznali, prej to je kocarek, se kterym mam jezdit po rovince :grinning: a svarili to tak blbe, ze se uplne posunulo teziste a ten kocar je sice na noseni lehkej, ale neovladatelnej, takze se s nim nadru vic nez s 20 kilovou kraksnou :confounded: :confounded: :confounded:
5. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
aha. tak jeste ze jsem ho nekoupila :grinning:
ty co mam ted, tak jsem s nima docela spokojena :slight_smile:

preji dobre ranko :slight_smile:
6. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Maji, tak to je teda argumentace jak střevo, však si Alpy nesjiížděla, ne? :grinning: Já s tím naším jsem taky spokojená, akorát přední kolečko už je měněné, nakřaplo, jak jarek s celým kočárkem řachl v zimě na schodech :sweat_smile:

dobré ráno :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Čaz ženy :slight_smile:
Tak mám za sebou další jednání se sociálkou a vzdávám to. Nejen, že jsem dead, ale navíc mám chuť se jít ožrat nebo přežrat, neboť jsem byla zavalena další horou lejster.
Kašlu na to - 8000 za semestr mi za to fakt nestojí :sunglasses:.
Ale zasmála jsem se - paní vedoucí soc. oddělení je známá kostelnice, zná mého muže i jeho rodinu, byla nám na svatbě - Poznala mě, pozdravila mě a vytrvale mě oslovovala slečno :grinning:.
Další úřednice taky, ačkoliv jsme se celou dobu bavili o tom, kolik vydělává MANŽEL. Tak jsem se se smíche ohradila a omlouvala se mi, že vypadám děsně mile a mladě :grinning:.
Kurnik, já matu nejen příjmením, ale i tělem :grinning:
6. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.