• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
hadej lasko, hadej.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
recese :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
ja jsem si to myslela :grinning:. ja jen jestli mi neunikla nejaka tajna svatba :grinning:
7. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
say i kdyz budeme mit tajnou svatbu, tak vy o tom vedet budete... :wink: :grinning:
7. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
tý jo, adélka už 18.tt, to je neuvěřitelné :slight_smile:
my teď máme krušno, sice už máme notebook, ale zas není u tchánovců kde se připíchnout...
7. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
tanuki :slight_smile: jj leti to strasne rychlo :slight_smile: z chvilku pulka za nama :sweat_smile:
8. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
vsichni pracujete?
My jsme prave prijeli od nasich, dala jsem pradlo do pracky, vyzehlila a uklidila nove vecicky pro mimco :slight_smile:
dneska jsme byli za tou kamaradkou v porodnici malinka je prekrasna :slight_smile:
8. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
ja dop uklizela,odpo byla s julkou venku, tedka peru a pecu babovku :slight_smile:

adel,taky se dockas :wink:
8. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
say, jojo uz se tesim fakt strasne moc :slight_smile:
ja bych si taky dala babovku, ale jeste jsme nebyli schopni koupit formu :grinning:
8. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
ja ji delam v pekarne :slight_smile:
8. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
Holky vy jste šikuly :slight_smile: já bábovku nepeču, máme příšernou troubu a všecky koláče a bábovky jsou na povrchu spálené, uvnitř syrové :grinning:
dneska jsme byli u tchánovců a pak u švagrovců, takže den návštěv :grinning:
8. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
jani jj s troubou se clovek musi szit :sweat_smile: ja jsem pekla hodne jeste u nasich, ale ted se do toho taky moc neppoustim, nejak si na ni nemuzu zvyknout... :pensive:
dala jsem do alba novou fotku z patku :sweat_smile:
8. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
No, na naši troubu pomůže snad jen jediné, vyhodit nebo se odstěhovat :D fakt se to nedá nijak ošéfovat, nejde tam nastavit teplota, nějaké hřání zespoda shora, jak maj moderní trouby, prostě nic, je tam jen takový obstarožní knoflík, kde "na půl" je na celého, a půl je někde v řádu stamilimetrů k nule :angry: takže je to taková sázka do loterie, že jíme zapékané syrové brambory, by se ještě dalo přežít, ale černosyrové cukroví, sušenky, koláče a bábovky jsou fakt už moc. Nepomáhá alobal vespod, plech, který by žár nějak rozložil, prostě když se nedá, tak se nedá :grinning:
8. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Hehe, prďola už jde solidně vidět :slight_smile:
8. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
brisko krasny :slight_smile:

jani,nase trouba je taky desna. je stara 17 let a je to znat :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
My měli doma u našich druhově stejnou, ale ta byla trochu víc uživatel-friendly, jako byla navlas stejná, ale tam aspoň to "na půl" bylo opravdu "na půl". No jo, komunistická výroba :stuck_out_tongue_closed_eyes: s tou, co máme dom u našicha, jsem vyfocená jako batole, a počítám že tam byla jak se naši nastěhovali, takže ta bude mít tak 27 let, no a ta naše je z jednoho vrhu, ne-li ještě starší :grinning: :grinning:
8. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
say dekuju :sweat_smile:
jani nase trouby jsou relativne nove, nasi maji troubu ani ne 10 let a ta nase je nova uplne, ale nemuzu si nejak zvyknout na to, jak rychle ci pomalu pece... maso se tam pece stejne, ale ty moucniky to je boj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 ve 23:21  • Odpověz
autor
Dobré ráno, taky je u vás tak hnusně? Myslela jsem, že si pospím, ale nic :confounded: :sweat_smile:
9. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
ahoj holky tak uz jsem i doma z ranniho seminare... rano bylo hrozne, nejak blbe jsem se vyspala byla jsem fakt protivna :angry:
akorat jdu dat pradlo do pracky neco uvarit a rychle se vrhnu na praci do skoly, najak pokulhavam...
Jani to pocasi stoji za velke prd fakt... hnuuuus
9. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
My jsme dneska takové bezprizorní, nejradši bych spala :grinning: vytáhla jsem klávesy, že si zahrajem, ale kika po všem mačká tak usilovně, že nějak přestaly hrát :angry: :angry: :angry: doufám, že se jen trochu vzpamatujou a pojedem dál, jinak mě asi trefí :angry:
Taky půjdu vařit, doufám, že při tom Opice usne :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
A copak budeš vařit ty? :slight_smile:
9. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
no zalela jsem si polevku do hrnicku :grinning: a chtela jsem si uvari plnene testoviny s omackou,ale jelikoz muz nechal obed, co jsem mu uvarila do prace doma, tak mu snim asi to a mam to bez prace (kureci rizoto :slight_smile: )
9. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
aerin vsechno nej nej nej a deset miminek...! :dizzy_face: :wink: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Tak to jsi z obliga :sweat_smile: já jdu asi na zeleninovou polívku.
9. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
emusko dekuju moc:slight_smile:
9. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
nazdar zeny, jsem zpet :grinning:
ja jsem dnes delala drozdovou polivku, nikdy jsem to nejedla, tak jsem chtela zkusit jaka bude :grinning: no a musim rict, ze docela dobra je :grinning: :grinning:
aeri, vse nej (ehm, nejspis k narozkam?) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
maji, i Tobe diky:slight_smile: jojo, narozeniny:grinning: krasne symetricky vek...to uz jsem chtela byt mama, stejne jako ta moje...narodila jsem se ji 3 tydny pred jejima 22tinama...tak mi to nevyslo, no:grinning:

ja varim kari ryzi a jdu k tomu nejak po indicku udelat kureci prsa...
9. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
aer pridavam se ke gratulacim, to jsem nevedela, ze mame narozeniny v jednom tydnu :slight_smile:
Juu, holky nemluvte mi o jidle, uz mam zase hlad :rolling_eyes:
9. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
diky, ady:slight_smile: kdy mas ty???:slight_smile: a kolik, 20?
9. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
jj 20 12. :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.