• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Ahoj holky, tak to koukám... :slight_smile:
A taky gratuluji - je to sranda, já mám narozky zítra :grinning:.
Tak kolik je tu vlastně těch listopadových těhulí a maminek a snažilek???
9. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
adelko a all, vam taky vsechno nej nej :slight_smile:

peceme s Tobikem zitnej chleba, tak su zvedava, moc se nepovedl kvasek, tak buhvi co z toho bude, jestli vubec nakyne :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Tak to jste se tu fajně sešly :slight_smile: já se vysnažím nezapomenout a popřát v pravý čas :grinning:

maji, pak se pochlub :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
all:grinning: no ja mam kolem sebe obecne odjakziva spoustu stiru - na zakladce, gymplu i v praci, akorat na VS myslim ne:slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
all taky se pridavam ke gratulacim :slight_smile:
maji diky :slight_smile:
pečeš ten chleba v pekárně?
9. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Aerin: :grinning: Já si se štírama rozumím. Ostatní lidi mám taky ráda, taky je beru, ale pokecám si nejlíp se štírama. Můj manžel je ehm taky štír :grinning:.
Jen jsem děsně nesnášenlivá na plytký blbky... :sweat_smile: To dokážu být fakt arogantní a hnusná.
Nic, tak ještě jednou gratulace a letím - mám od tří tlumočení o požární ochraně :grinning:.
9. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
adel, v troube, k pekarne jsme se jeste nepropracovali a mam radost, ze to zvladam takhle "tradicne" :grinning:
holky, o vikendu jsme byli na kurzu pleteni z pedigu..super!! mame dva vlastnorucne upleteny kosiky a jestli bude cas, chtela bych si uplist kos na mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Janey: Dotyčného Víta šetrně vzbudíme... :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě nějakej Cimrmanolog???
all, tak to jsme na tom stejne...s tou nesnasenlivosti:slight_smile:
ale stira bych jako partnera asi vedle sebe nesnesla...to by byla slusna Italie:grinning: ja jsem bohuzel jakozto stirka ve vztahu hodne dominantni, takze mi muj splachovaci racek nadmiru vyhovuje:slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
hehe, Martin je taky stir :grinning: a prej se k sobe vubec nehodime (ja su vodnar).....no slyseli jste uz nekdy takovou blbost? :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
allegria: s tím Vítem jsem to asi nějak nepochopila :grinning: :grinning: :grinning:

Já na ty charakteristiky podle znamení nějak nevěřím :sweat_smile: už jen proto, že když si srovnám lidi, co by měli být "stejní", tak to vůbec nesedí.
9. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
ja na astrologii verim hodne, ono totiz vic nez na lunarnim znameni zalezi na ascendentu a postaveni vsech ostatnich planet, a ty charakteristika pak tvori ten celej...je to deeeesne zajimavy:grinning:
9. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
Tomu rozumím ještě míň :sweat_smile: z toho vyjde akorát, že každej je jinej, ne?
9. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
no tak jiste, kazdej jsme unikat:grinning:
9. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
No ne, tak ale jak to funguje? Celkem by mě to zajímalo. Podle čeho se jako odvodí, jaký ten člověk je.
9. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
jani, taky tomu neverim :wink:

ehm, testo jaksi moc nenakynulo, tak nevim nevim :confounded:
9. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jani, ted nejak nechapu, na co se me ptas?:sweat_smile:
ja se astrologii nijak zvlast nevenuju, neni cas....
ascendent a postaveni planet se urcuje podle data, casu a mista narozeni:slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
Maji, jak dlouho zbývá do definitivního výsledku?
9. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
Takhle, tady se probírali štíři a podle všemožných horoskopů se většinou stejným znamením přisuzujou stejné vlastnosti. Já psala, že mi to nesedí, a ty, že mnohem víc záleží právě na tom ascendentu a tak. Tzn. jestli to dobře chápu, tak ve znamení jsou rozdíly mezi lidma, a přesný je to až podle toho data, času a místa narození.
9. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
no...tak nejak :sweat_smile:
9. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
jani, jeste tak 10 minutek, musim to jit omrknout at ho nespalim...no asi bude mensi a hutnejsi nez jsem chtela, ale jest to snad pujde :grinning:
9. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
Poslední otázka od debila: a na co jsou pak ty horoskopy v časácích, které reflektují jen znamení? :grinning:

maji :wink:
9. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
tak chleba upecen a vytazen z trouby...dala jsem ho na okno vychladnout a pak napisu jakej je :grinning: no mezitim bysme mohli zajit nakoupit...nebo myslite, ze by sly doma udelat aj rohliky a sunka? :grinning: :grinning: :grinning:
a jeste bych si prosila, jestli nemate recept na nejakou dobrou pomazanku...ty sunky furt strasne lezou do penez :sweat_smile:
9. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
jani, rekla bych ze skoro na nic:grinning:
9. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
nezkousely jste nekdy vyrabet ozdoby z vizovickyho testa? vypada to strasne jednoduse, tak premyslim ze bysme si nadelali ozdoby na stromecek...jen by me zajimalo jestli to opravdu je tak jednoduchy jak to vypada :grinning:
9. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
Maji, moc pomazánky neděláme, leda tvarohovou (tvaroh, cibulka, paprika - koření), nebo jednou jarek dělal celerovou... kukni na recepty.cz, určo něco najdeš.

Vizovické těsto netuším... my budem dělat zas křížaly.
9. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
jani, jj ovoce budeme taky susit + slameny ozdoby + martin nazdobi pernicky (jak dlouho predem se pecou? :dizzy_face: ) a myslela jsem, ze jeste to vizovicky treba na stul nebo tak, ze by to bylo hezky :slight_smile: vidis to, na receptech.cz su jak doma ale ty pomazanky me nenapadlo se tam podivat, dik za tip :grinning:
jinak ja miluju z krabich tycinek- pul cibule a 1 balicek tycinek nakrajeny na drobunko, smichat s pom. maslem, dochutit trochou soli a citronove stavy..s cerstvym pecivem, mnam mnam mnam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jani a co tak normalne jite? me prijde, ze melem furt to samy, rano pecivo+sunka nebo syr, svacina ovoce, obed maso+priloha kdyz je doma martin, jinak vicemene vegetariansky :grinning: na svacinu ovoce a na veceru zase pecivo s necim...a varit dvakrat teply jidlo se mi nechce... :frowning2: chtelo by to nejakou zmenu a nevim jakou :sweat_smile:
9. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
tak je to jasny, dnes bude na veceri celerova pomazanka, stejnak nevim co s tim celerem udelat a na smazenej nemam chut :grinning:
no nic zeny, jdeme s prdolkou nakoupit, za chvili bude tma, tak at nesedime celej den doma na zadku :grinning:
a pridejte nejaky tipy cim zpestrit jidelnicek :wink:
9. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
zdravím po delší době :slight_smile:

aerin: tak co, jak jsi na tom? :wink: jsem zvědavá :slight_smile: Já takto http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry a je to tak napínavé, že nevím, jak mám minimálně ty čtyři dny do testování vydržet ... uf :slight_smile: drž palečky, snažili jsme se poctivě :grinning:
9. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.