• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
chleba nic moc, minule byl lepsi, asi se vratim k osvecenymu receptu :unamused:
9. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
Maji, tak u nás jídelníček... nevím jestli jsme zrovna vzor :grinning: kvečeru vaříme teplé jídlo pro všechny, Jarek v práci moc nejí + baví nás to, berem inspiraci z kuchařek, Pošli recept, z netu nebo od přátel... snažíme se aby to bylo zdravé a rychlé.
ráno jí Kika kaši, já pečivo s něčím nebo jogurt nebo nic, k obědu si dám zbytky z předešlého dne :grinning: tím, že Kika toho moc nesní, tak se snažím do ní v průběhu dne cpát nějaké ovoce nebo přesnidávky, obilniny a tak. Večer má Kika buď svoji zeleninu nebo něco od nás, pokud to splňuje zdravovýživové kvóty. :grinning:
Pokud chceš nabrat inspiraci, kupuj si třeba to Pošli recept, stojí to pár šušní a občas se tam dá i něco najít :grinning: hodně vařím z kuchařek.
9. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
A pro inspiraci náš jídelníček :grinning: no, moc zdravé to tento týden asi není :grinning:
Mozzarelové závitky (kuřecí maso plněné mozzarelou a šunkou, k tomu rajčata a br. kaše), úhrabky (brambory, bramborové nočky a zelí), finské jídlo - recept od aer (zapečené brambory, uzené a chleba a sýr), zeleninová polívka (dneska, je jí asi deset litrů a nemůže se mi vlézt do hrnce :grinning: ), bramborové knedlíky plněné uzeným, závin (listové těsto s rajčaty, olivama a mozzarelou), těstoviny s pestem (těstoviny, pesto, olivy, cibulka...) - pesto bylo zkušebně, bylo to dobré, ale to pesto je dost drahé.
9. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
ahoj jani:slight_smile:
ja jsem na tom takto:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=9
http://www.fertilityfriend.com/home/21f422

kazdy mi vyznacil ovu na jiny den:slight_smile:

Drzim palecky!!!:slight_smile:
9. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
aerin:

no teda, ale roste Ti to dobře :wink: Tak ať už se to tam udrží :wink: !!!
Taky držím palce!

Jinak holky výýýborné recepty jsou tady www.bbcgoodfood.com je tam toho fakt hodně. V čechá vychází dvojče tohodle časopisu pod názvem Apetit - ten je taky fajn, ale stránky má děsné, hlavně co se vyhledávání týče :frowning2:
9. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
aer super, ovulka je krasne v polovine cyklu :slight_smile: myslim ze pravdu ma wunsch
jani tobe taky at teplotka stoupa do vysin :slight_smile:
9. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
aerinko,kocko,vse nej k narozkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
grafiku nerozumim,ale vypada dobre :grinning: :grinning: :grinning:

musim se pochlubit,me se dnes julka 2x otocila pro ovladac na tv na brisko a ma naznaky lezeni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . hura!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

doctu vas asi az zitra :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
say, jupíííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
say, dekuju! :dizzy_face: a :dizzy_face: gratuluju Julince k pretaceni a naznakum lezeni tez!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
say gratuluju, za chvilku ten kocar ani nebude potreba :wink:
holky dneska jsme meli hooodne neprijemne rano, vzbudil nas mobil, muzovi volala sekretarka z firmy, ze mu prave odtahuji auto, on mel klice doma,ale auto nechal u firmy, ktera je odtud salinou cca 20minut.
Jedine co mi rekl nez odjel vlastne nez zazvonil telefon bylo ze mu bylo v noci strasne zle a uvidime se az vecer, fakt super rano... :angry:
10. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
all, tak vse nej k narozeninam :grinning:
10. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
holky,musim napsat co se mi stalo :pensive:
eda si vcera odnesl ntb na rejlamaci, tak jsem mu rekla at si podle libosti podiva na muj pc. kdyz jsem odesla s kamaradkou na kafe, tak mi cely pc prohledal,podle historie. Zkontroloval mi fb, kdyz videl nejaky klucici jmeno, sel se podivat na spoluzaky odkud ho tak muzu znat. kdyz zjistil ze spoluzak to neni,tak si mysli ze je to milenec. to by jeste nebylo tak hrozny. taky mi procetl vse tu na konikovi,Ip... byla tam napsana jen pravda, jak vnimam nas vztah, co mi na to radili ostatni. nerozdychal to. strasne jsme se pohadali. podava navrh na rozvod. a pry na me nenecha nit suchou.
vubec jsem se nevyspala, nechapu jak mi takhle mohl narusit soukromi, jediny co mam. on si povida s kamarady, to je jako bych ho odposlouchavala. byl hnusnej. no.
je mi strasne.
10. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
za juli dekuju

all, taky vse nej
10. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
say, nevim co na to rict....on asi fakt nema v hlave vsechno v poradku:frowning2: drz se kocko, moc na tebe myslim:frowning2:
10. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
say to nemyslis vazne, on fakt neni normalni!!!!
Vypada to jako by vyhledaval prilezitost k tomu te srazit na kolena. nevim ale chova se jak male dite, promin... :pensive:
prosim te drz se, to zvladnete urcite !!! jsme tu pro tebe
10. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
dekuju.
rekl spoustu hnusnejch veci. nemam mu pry ani lezt na oci. pritom jsem psala jen pravdu.
10. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Čau ženy,
tak odtlumočeno, dnes ráno odučeno, vývoj jazyka odsezen :grinning:, oběd, škola, lektorování, dom. A pak sprcha, večeře, jeden díl How I met, sklenicka vina, sex a spat :grinning:.
Těžký život pracující vdané studentky :grinning:.
Ps. ze včerejška na dnešek jsem spala v Olomouci u kamarádky (kvůli tomu tlumočení) a děsně jsme se zkalily ve vinárně :sweat_smile: :grinning:, tak omluvte případné gramatické chyby - jsem si prostě musela zase zavzpomínat na "kolejový doby", když už jsem teď ta vdaná slušná žena :grinning:.

Jinak k těm horoskopům - nečtu to a na astrologii nevěřím, nicméně něco na tom asi podle mě je. Fakt bych jako partnera nic jinýho než štíra nesnesla. Hodnýho a submisivního chlapa bych zničila na dvě doby :sweat_smile:.
Já prostě potřebuju něco dominantějšího, co mě zkrotí, ale nezadupe do zěmě a to jsou pro mě jenom listopadoví chlapi... a jestli je to počasím, nebo konstelací hvězd - to netuším a je mi to jedno.

Jani: to je ze hry Blaník :wink:.
10. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
Say: Držím palce, buď silná a vyřeš to rázně - kvůli Julince....!!!
Mohla bych tu o mé sestře psát romány, jak v tomhle zabředla a trpí tím její děti a ty to odnáší nejvíc.
Fakt jsem někdy ve stavu je unést k sobě domů. Prostě je vytáhnout z těch sraček - ať mě zavřou nebo ne...
10. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
say, já fakt nechápu, jak můžw být nekdo tak bezohledný ??!!! Kež by si koníka přečetl ted, aby vedel, ze to co dela fakt neni uplne OK.
Drz se
10. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Say, drž se... to snad není možný :pensive: ale ty řeči že nenechá nitku suchou, na to kašli, pač jako čím tě chce "dostat"? Tím, že máš kamarády na facebooku? To spíš člověk nebude považovat za normálního jeho. Třeba se to teď konečně vyřeší. Držím palce!

All, všecko nej!!! S tím Blaníkem mě to pak napadlo, nemohla jsem furt přijít na to, z který hry to je :grinning:
10. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
allegria, hihi, můj tatínek je hodný submisivní štír :grinning:
10. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
teda say, co k tomu rict :sweat_smile: je to vul a ty bud moc silna... ses silna zenska a zvladnes to aj bez chudaka, kterej nema nic lepsiho na praci nez ti nicit zivot :angry:
10. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
nikde nikdo? :confused:
mam darek k vanocum pro brachu jupi :slight_smile:
10. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
jezisis say i ja ti psala do ip, co...? :grinning: :grinning: to je hnup, konecne se to vsak hlo, devce nase:slight_smile:
stoji ti takovy imbecil za to? tezko anezko:slight_smile: ses nejlepsi mama a Julka tatu primitiva nepotrebuje:slight_smile:

A TIMTO TE ZDRAVIM, EDIKU DEBILKU...! :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
dodatečně aer a all vše nejlepší a hlavně teď hodně štěstí say a jilunce, bude Vám holky líp jen s alimentama :wink: maminky mívají pocit, že to dětem nemůžou udělat, vzít tátu..ale jak píše Ema, je to primitiv a nezaslouží si Vás a hlavně ty si opravdu nezasloužíš ten teror.
11. lis 2009 v 00:25  • Odpověz
Say nad tim porad premyslim, ten Eda je pravdu debil, jak dlouho vime, jak se chova a nakonec to konci tak, ze on je na koni, ty si ta svine..a presne tak to chtel....aby on byl za chudacka a byl ochotny si klidne i pockat....a vubec, sakra, kdyby mel o vas zajem, tak tezko podava zadost o rozvod po tom, ze si precte neco v tvoji soukrome poste, kde ho ani nepomlouvas, jen popisujes vas vztah...navic pokud si vsem psala to, co mne, tak kazdy normalni clovek by se nad tim zamyslel....a neurazil by se....nejvice me sere, zes ho nekopla do riti uz davno, nakonec je on ten chudacek ukrivdeny, sakra :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
ahojky holky,
dekuju za reakce. ono to ma taky svoje plus. ja mam svedomi ciste a psala jsem pouze to, co mu rikam doma kazdy den. ted si precetl ze vsem by to vadilo. on si totiz mysli ze je to v poradku co dela. a jeho bracha a kamaradi ho v tom podporuji.
nicmene jsme si promluvili a dohodli se ze to jeste zkusime a kdyz to nepujde, tak pujdem od sebe. kdyz udelame rozvod dohodou, tak to trva kratce a pry bysme tam snad ani nemuseli. eda to zjistoval...

a my mame 1. zub :dizzy_face: -uz vim proc teda nechtela jist a hur v noci spala :slight_smile:
a taky vcera popolezla par metru pozadu :slight_smile:
11. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
emi, ty me dokazes vzdy rozesmat :grinning: :grinning: :grinning:

jako, ja uz to neresim :slight_smile:. me je fajn. ted je eda v praci,az do vecera,zitra a v patek zas a cely pristi tyden taky,tak je klid :grinning:. a pak se uvidi. rozhodne nic prodluzovat nebudu.
vcera uz jsme byli obleceny ze to podepisem. alimenty mi odsouhlasil 2 tis. ale ja chtela jeste tisic pro sebe (brali jsme si na svatbu pujcku,je psana na me a dela to 2 tis mesicne. tak jsem chtela polovinu. nebyla to jen moje svatba ze). no, to se sprajcl a ze vydirat ho nebudu :sweat_smile:. tak jsme nikam nesli.

holky, jak je to pak u rozvodu s penezma, kdyz na smlouve ma napsano polovicni uvazek a prijem 6 tisic? to by se bralo z toho? nebo by na to soud nekoukal?
11. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
say, s těma alimentama to netuším, zkus se kouknout do sekce paragrafy anebo v matka otec rodina je téma Rozchod s partnerem, určitě bys tam našla nějaké info. Zdravý rozum mi ale říká, že tu půjčku byste si měli rozdělit, a když je nějaké vypořádání majetku, určitě se na to narazí, jaké vydirání, byla to vaše svatba, ne tvoje.
Jinak gratuluju k zubu, Julč poslední dny jede jak drak :dizzy_face:
11. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Jo a adél, všecko nejlepší, máš fajné datum :slight_smile:

Za 14 dnů bude Kika poprvé v noci beze mě, jen s Jarkem, tak jsem zvědavá, jak to zvládnou, myslím, že už by to mělo být v pohodě :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.