• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
kocarek je fajn, ovlada se snaz nez jsem cekala, kdyz je Tobik vzadu jede uplne sam, kdyz ve predu je trochu tezsi na zvedani nebo tak, ale aj tak je s nim mnohem min prace nez s tim mym sportakem :slight_smile: je svetle sedo-cernej, tak premyslim, ze bych k nemu dokoupila (nebo si nechala od tchyne usit) barevny podlozky pod zadicka at se trochu ozivi...jeste musim sehnat vloznou tasku a hodne uvazuju aj nad jane autosedackou, ale nova je dost draha a bazarovy se nehodi barevne co jsem nasla...uvidime, kdyz se objevi, koupime.. :slight_smile: neni tak stabilni jak jsem myslela, ze bude, ale je malej a uzkej, ikdyz do dveri se stejnak nevlezu, musim poridit takovej ten drevenej klinek aby mi drzely otevreny a otvirat aj druhy kridlo. no to je asi tak zatim vse, co jsem na nem objevila, su zvedava jak se bude jezdit se dvema detma :dizzy_face:
11. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
aha, tak mimino uz lezi na zemi a Tobinek v kocarku :grinning:
11. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
Paráda :slight_smile: fajn že se líbí, Tobík se taky zapojil :sweat_smile:
11. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
boze boze, chudak sourozenec :grinning: :grinning: :grinning: tadytoho malyho milovnika asi budu muset mit furt na ocich :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
"miminko" se válí kdovíkde, co? :grinning: :grinning:

Kukla jsem do diskuse o superženách a málem mě trefil šlak, starší syn od kal má teprv rok a měsíc a už má další mimi? To jako kdybych měla ke Kristýncovi tříměsíčního prcka :confused: :confused: to je poněkud... mne děsící představa :grinning: Ty už bys měla pětiměsíčního, to už by k zdatnému Tobíkova možná byl už další lezec :sweat_smile:
11. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Tobíkovi jsem chtěla napsat... ach ach, demence demence, myslím, že ten ples mi prospěje :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
zrovna ho ulozil...chytl mimi za cumak a svihl s nim do kocarku :grinning:
taky kal obdivuju, ze si troufli na druhy takhle rychle a to jeste hlida kazdej den od rana do vecera myslim dvouletou holcicku :confused: asi bych brzo vypustila dusi :sweat_smile:
11. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
hele, on si s nim povida a chce aby hral ten plysak na klavir...je to normalni? nemuzu mu nejak ublizit? :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
O té holčičce vím... To už je fakt co říct. Jasně že lidi mívaj víc dětí, ale vlastně 3 ve dvouletém rozestupu, když ji hlídá celý den, to nikdo ani technicky zvládnout nemůže... smekám.
11. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
no je to mazec, prvnimu devet mesicu a sup druhy a sotva se druhy nauci chodit uz je tu treti :grinning: ja bych to teda nedala :sweat_smile:
11. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
Tak na to si může troufnout někdo, koho mateřství fakt naplňuje, kdo tomu věnuje část života a nevadí mu, že na pár let vypadne z "normálního" života.
Pro někoho to není, někdo chce trochu z domu pracovat, někdo studovat, a to se pak všecko nedá... Pokud člověk nemá deset babiček, kterým děti odlifruje, já myslím situaci prakticky bezbabičkovskou.
Já za sebe můžu říct, že pokud bych fakt měla tři děti ve dvouletém rozestupu, asi by mi hodně tekly nervy... a nechci, aby děti odnášely, že maminka je marná, takže radši počkat, kdy se na to kdo cítí :sweat_smile:
11. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
11. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: kolik má ta korbička na délku? Vypadá dost dlouhá :slight_smile:
11. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
80 cm (premerila jsem ju jen pro tebe :grinning: )
11. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
ahoj holky, kdyz se dari tak se dari....
vypadly nam pojistky, chlap v praci, pradlo v pracce, kure a dort v troube a ja bez baterky :frowning2: katastrofa, nastesti je chlap uz doma a nahodil je, ja jsem ani nevedela kde jsou, pac se mi to tady stalo poprve, hruuza.
Ale uz mam uvareno, upeceno,vyzehleno i vyprano uf... :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
adel :grinning: :grinning: :grinning: ja teda vim kde je mame, ale nenahodila bych je asi sama :sweat_smile:
11. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Maji, tak to jde :slight_smile:
Adél, ještěže ty chlapy máme, co? Já bych je asi nahodila metodou pokus omyl, otázka ale je, co všecko by při tom přišlo k újmě :grinning:
11. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
maji,krasny fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

adel,nam vypadavaji pojistky furt :rolling_eyes: . nahazuju si je kostetem :grinning:
11. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Say, z toho vidíš, že ty se momentálně bez chlapa obejdeš :wink: :sweat_smile:
jak se daří?
11. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
eda jeste v praci. ale dobry .-). mam uklizeno,uvareno, dite spi :slight_smile:

jen zrovna premyslim co je na me tak spatnyho ze nemam zadne kamaradky :frowning2:. tak mi to chybi :frowning2:. nikdy jsem to nezazila. spis naopak, vzdy okolo sebe mela spoustu lidi a vzdy komu napsat a najednou nic :frowning2:
11. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Say, špatného na tobě není nic, jen jsi prostě momentálně izolovaná, jednak máš Julču, jednak tě Eda nikam nepustí. To se pak všichni ztrácí... Máš někoho, kdo by k tobě přišel na návštěvu a tak? Já si na kamarády nemůžu stěžovat, ale to jsou lidi, s kterýma se stýkám, protože to jsou bud známí z bývalých škol a studujou tady v Ově (takže jsem něco jako vyplnění volného času mezi jejich hodinama :grinning: ) nebo lidi, s kterýma aktivně hraju v kapele nebo se stýkám třeba v kostele. Kdybych je všecky půl roku neviděla, sázím se, že by po mně neštěkl ani pes...
Ty to máš ztížené, protože se nikam nedostaneš, ale neboj, až zas vylezeš, zlepší se to :wink:
11. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
holky :slight_smile: ja jsem to taky zkousela metodou pokus omyl, ale ony to byly nejake jine pojistky ne ty, co mame doma ve skrince :grinning: vypadlo to na chodbe ...
Prcek zase od rana radi, dneska se chce asi mamince ukazat :slight_smile: tatku nechavame doma a jedem k nasim teda az po skole :frowning2: mam 5 hodin filozofie... Snad me to nezabije.
12. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
ady vsechno nejlepsi k narozeninam!!!:slight_smile:
12. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
adel, taky vse nej :slight_smile:

jani,dik :wink:

preji dobre ranko :slight_smile:
12. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
Adél všecko nejlepčíííí :slight_smile: :slight_smile: 5 hodin filozofie? Dobrý :grinning:
dobré ráno :slight_smile:
12. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
diky holky moc :slight_smile: tak nakonec ty hodiny budou jenom tri :slight_smile: za chvili zacina dvouhodinovy seminar a pak jedu k nasim :slight_smile:
12. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Holky, nemáte nějaký nápad, jak na školním záchodě o samotě, s minimálními nástroji a schopnostmi během tak dvacet minut vykouzlit krásný účes? Díky za nápady :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jani: Natáhnu paruku a du :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Hm, taky možnost :grinning: kupím si nějakou dredatou :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
nasla jsem druhy zub :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.