• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Jo, natalek je strasna hromada :rolling_eyes:
Tak to je dobre, ze to nebude Denisa :wink:
27. led 2009 v 09:26  • Odpověz
Nase dite bude trpet uz kvuli prijmeni:grinning: Holky co se vam nejvic libi k tomu Kulhanek/Kulhankova?:grinning:
27. led 2009 v 09:28  • Odpověz
aha, dalsi napoveda... :grinning: dobry Say, vic nerikej, nechame se prekvapit... :grinning: :grinning: :grinning:
Natalka mi taky neprosla ani Amalie....
puvodne jsme si vybrali Juditu a Kristiana (nebo Samuela)...no tak je to Tobias... :grinning:
27. led 2009 v 09:28  • Odpověz
denisa se mi taky moc nelibila a konecny vyber jsem mela ja :slight_smile:
27. led 2009 v 09:29  • Odpověz
Jo, tak Amalie se mi taky moc libi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2009 v 09:29  • Odpověz
aer:jana :grinning:
27. led 2009 v 09:30  • Odpověz
Neeeeeeee :confused:
amalie me taky a nebo amelie :slight_smile:
aeri, me se k tomu nejvic hodi Matous a Simon a holka nevim... :sweat_smile:
u holky to mas jedno,ta se vda :wink:
ale rika se ze kdyz je dlouhe prijmeni,tak ma byt kratke jmeno, tak treba ta Sara :slight_smile:
27. led 2009 v 09:31  • Odpověz
Amalie byla moje prapra(pra?)babicka... :grinning: ale hrozne se mi libi...
27. led 2009 v 09:31  • Odpověz
Prave ze to si nemyslim....treba se mi libi Ema, ale Ema Kulhankova mi zni hrozne divne, prijde mi prave, ze to chce zase neco dlouhyho:grinning:
27. led 2009 v 09:33  • Odpověz
me to divne nezni... :slight_smile:
Ja mam taky dlouhy jmeno i prijmeni a ziju:grinning:
autor
Aer ke Kulhánková něco fakt takového... no ne třeba Justýna Kulhánková... a taky Iva Kulhánková zní divně - mě se to krátké jméno s dlouhým dokupy moc nelíbí :grinning:
jinak dobré ráno :slight_smile:
27. led 2009 v 09:34  • Odpověz
dobre Jani :grinning:
27. led 2009 v 09:35  • Odpověz
Takze Anastazie Kulhankova jde????:grinning::grinning::grinning:

Ahoj Jani:wink: Tu Janu si neber prosim osobne:grinning: Kdyz ja bych chtela neco neobvykleho, jako zadny Jany, Petry, Pavly atd (plati pro obe pohlavi:wink: )
27. led 2009 v 09:35  • Odpověz
dobre ranko Jani :slight_smile:
podle me nema cenu na to koukat. holka se stejne vda a nebude koukat na to jaky ma manzel prijmeni :wink:. dej co se ti libi :wink:
27. led 2009 v 09:36  • Odpověz
to me vubec nenapadlo :sweat_smile: . ja to taky nemyslela spatne. jen mam pocit ze jsem to slysela v nejakym filmu, tak se mi to s tim prijmenim spojilo :grinning:
27. led 2009 v 09:37  • Odpověz
aeri inspirace:
Devatenáctiletý mladík, který se původně jmenoval George Garrat, chtěl být jedinečný, a proto si na internetu požádal o změnu jména. "Vybral jsem si téma superhrdinů," vysvětlil svou volbu.

Teď se tedy oficiálně jmenuje Captain Fantastic Faster Than Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk And The Flash Combined (Kapitán Fantastický Rychlejší než Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk a Blesk Dohromady).

Změna ho přišla na 10 liber, tedy v přepočtu asi 300 korun. Musel ale oželet i přízeň své babičky, prý s ním po změně jména přestala mluvit.

Podle všeho je nyní "majitelem" nejdelšího jména světa, píše list Daily Telegraph. Zdatně mu ale konkuruje například Texasanka Rhoshandiatellyneshiaunneveshenk Koyaanisquatsiuth Williamsová.
27. led 2009 v 09:38  • Odpověz
To je hroznyyyyyyyy:grinning:
27. led 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
to je blb :grinning:
27. led 2009 v 09:41  • Odpověz
Soudci na Novém Zélandu zase ustanovili letos v únoru opatrovnictví nad devítiletou dívkou, aby si mohla proti vůli rodičů změnit jméno – jmenovala se totiž Talula Does The Hula From Hawaii (Talula Tančí Havajské Hula).

Kromě toho v této zemi neprošla jména Sex Fruit (Ovoce Sexu), Keenan Got Lucy (Keenan Dostal Lucy) and Yeah Detroit (Jó Detriot). Rodiče, kteří chtěli chlapce jménem 4Real, také neuspěli – jejich syn se tedy jmenuje Superman. Ani soudci na Novém Zélandu ovšem nejsou důslední: posvětili jméno Violence (Násilí) nebo Number 16 Bus Shelter (Zastávka Autobusu Číslo 16).

Ve Švédsku zase rodiče soudně vybojovali potomkovi křestní jméno Lego, mají tu ale i hošíka pojmenovaného Google. Naopak dívčí jména IKEA nebo Veranda při schvalování narazila. V srpnu se ale zdejší úřady rozhodly, že budou při schvalování jmen benevolentnější.
27. led 2009 v 09:42  • Odpověz
jezis :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 09:42  • Odpověz
Velmi "šikovní" jsou ale i američtí rodiče. Konzumní společnost se u nich projevuje tím, že potomky pojmenovávají po zboží. Vyrůstají tu tak děti, které se jmenují L'Oreal, Chevrolet, Armani, Canon, Denim, Courvoisier nebo Xerox. Ale třeba taky ESPN (to je tamější sportovní televizní kanál).
27. led 2009 v 09:43  • Odpověz
tak co? vybraly jste si??? :grinning: :grinning: :grinning:
ja bych chtela malou I|keicku :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 09:45  • Odpověz
moje znama rodi v dubnu a holka se bude jmenovat Megan. jmeno pro me rozpacity vzhledem k ceskymu prijmeni (ale nevim jakemu neptejte se :grinning:), ale hlavne my si v lete chcem koupit auto, Megane :grinning:
oni teda zijou ve francii momentalne,ale stejne
27. led 2009 v 09:46  • Odpověz
aeri no to je pekny Google Kulhánek...ne? :grinning:
27. led 2009 v 09:47  • Odpověz
Tak kdyz zijou ve Francii, proc ne.... (i kdyz fr. jmeno to taky neni teda:grinning:) Ale celkove, kdyz muzou byt Nicol, Nicolas, Christian, Emma, Elisabeth atd., proc ne Megan, cizi je to uplne stejne...:slight_smile:
27. led 2009 v 09:48  • Odpověz
nebo Rhoshandiatellyneshiaunneveshenk Kulhánková... :grinning:
27. led 2009 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.