• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ahoj holky :slight_smile:
say gratuluju k dalsimu zoubecku :slight_smile:
holky prosim vas ktere plenky mam kupovat ctvercovky nebo ty obdelnikove? :confused:
12. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
ja mam ctvercove. obdelnikove mi nikdo ani nenabidl :grinning:
12. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
Adél, myslíš jako na provoz (utírání pusy atd.) nebo na látkování? Na provoz doporučuju čtvercovky, na látkování podle toho s čím chceš látkovat, obdélníkové myslíš asi vícevrstvé, je to na tobě, jak se rozhodneš, ale spíš bych brala čtvercovky.
12. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
Dobré ráno, tak co je s váma :wink:
13. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
dobre ranko jani :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Ahoj say :slight_smile: jak se dnes máte?
13. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
dobre rano holky :slight_smile:
od rana delam na te seminarce a uz mam 4str :slight_smile: jeste jich tak 5 napsat a budu spokojena :grinning:
13. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Ach jo, mám nervy na pochodu :angry: týká se to Kiky a jídla, už si připadám jako cvok, ona si kousek zeleniny nevezme, dá to do pusy a začne se tím dusit, protože to nekouše, takže furt mixujem jak blbci, nevezme si kousek ovoce, plive to po nás, takže furt kupujem přesnidávky. Kousek nějakého pečiva výjimečně, jediné co si dává, jsou občas kukuřičné křupky. Ráno vždycky mívá instantní kaši, dneska jsem jí do toho zamíchala kousíčky banánu, snědla dvě lžičky, pak už nechtěla a začla se vztekat :confounded: Mě by nevadilo, že jí málo, ale že furt mixujem a taky že nic, co batolata v jejím věku jedí, do ní pořádně nedostanem. :confounded: nemáte nějaké nápady? cokoli...
13. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
adel,super :slight_smile:

ja se mam fajne :slight_smile:. varim julce kvetakovou polevku s vlockama. predpokladam ze mi da kosem jako vyzdy :grinning:. vcera mela prvne testoviny, tak par lzic snedla. ale uz to neni muj jedlik jako driv. a to se snazim vymyslet i neco novyho aby to nemela jednotvarny. holt bude asi po me :grinning:. a nastesti ma z ceho brat :grinning:
v 1 mam spicha s kolegyni z prace, ma o mesic mladsi holcicku. pak za mamkou. super den :slight_smile:

jani, ja ti nevim, a zkousis ji to nejak obmenovat? hm, to je blby. nejak nevim co ti poradit :frowning2:. asi hlavne nenutit. kdyz bude mit hlad, rekne si.
s tim mixovanim,z toho mam taky hruzu. protoze mamka brachovi pasirovala jako malemu dost dlouho polivky a nakonec mu je musi pasirovat do ted :sweat_smile: (je mu 15 let :sweat_smile:). jinak by ji je nesnedl :sweat_smile:
13. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Adél, tak at to odsejpá :slight_smile:

Nebo jí už dávno došlo, že stejně přes den dostane prso, takže stačí chvíli "hladovětů a nebrat ty moje pokusy, a pak se nabaští dle libosti. Tak nevím, asi to kojení budu muset omezit.

Obměňovat... no tak částečně, ona ani novinky moc nebere. A když ji chcem dát kousek čehokoli, většinou nasadí zdrhací režim :sweat_smile:
Hehe, brácha se má :grinning: tak snad do té doby taky nebudu mixovat :grinning: včera jsme byli s majou v MC, Tobíkovi jsem podala čtvrtku jabka, on si ji vzal a ukousl z ní a já z toho měla vánoce :grinning:
13. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Tak jsem přihodila pár aktuálních foto do alba :slight_smile:
13. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
fotky krasny :dizzy_face: . ty barvicky jsou dobry :grinning:

preju hezky vecer :slight_smile:
13. lis 2009 ve 23:15  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: zas nam nesel internet :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Dobré :slight_smile: no mě asi nejede notas, hernajs... mám totiž verzi windows 7 upgrade, takže to vyžaduje, aby na tom notasu byly původně visty nebo xp, což nebyly, chvíli to jelo se 7, ale ty starší win se tam musely dodat. tak přišel kámoš, abychom to doladili, no a momentálně nejede notas ani se sedmičkama, ani s xp :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
jani,to je mrzuty :rolling_eyes:

nam zas skoro zavreli strakonickou diskuzi kvuli aninam :rolling_eyes: :sweat_smile:
14. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
say, co udělala? s bráchou je to vtipné :sweat_smile:

janey, s tím neporadím, nám dítě nikdy moc nejedlo mixy a miluje bobule..

My máme teď pár dní krizi vztahovou :pensive: Ale koupila jsem si dnes lyže, tak mám lepší náladu. Staré se ztratily, tak byl definitivní důvod koupit "nové"x yy\y\\yy mám fakt radost, protože se mi podařilo to, co jsem chtěla - koupit ježděné kvalitní levně :dizzy_face:
14. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
Tak se konečně hlásím definitivně od fungujícího notebooku, kámoš je génius :dizzy_face: naštěstí teda už všecko fachá.

Say, povídej, co se dělo?
tanuki, nákup vždycky udělá radost, co? :sweat_smile: :wink: snad se krize brzo přežene :wink:
14. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
tan,jani IP

tan,preju at je lip :wink:
14. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
ja chci takyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
holky, poradte...kdy se posilaji vanocni prani? asi blbej dotaz, ale u nas se na to nikdy nehralo, tak to chceme letos zmenit...ale kdy aby nebylo brzo ani pozde? :sweat_smile:
14. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
ahoj holky tak se hlasim po proslezenem dni, od rana me nejak premaha nejaky bacil. Ach jo :frowning2: asi nejaka viroza nebo co, kazdopadne po hektolitrech caje uz je to lepsi :slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
maji, nám chodily tak různě, od 14 dnů před vánocema do týdne po vánocích :slight_smile: já bych je poslala tak 10 dnů před vánocema, at má pošta dostatek času, kdyby toho náhodou měli hodně :grinning:

adél, at je líp, udělej si pohodlí a odpočívej :wink:
14. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
jani az tak pozde? ja doufala, ze to vyresim jeste v listopadu :grinning: :grinning: :grinning: no ale stejne buhvi kdy prijdou, dnes jsem je objednala a pak nez je napisem, sezenem adresy...ono to tak nejak vyjde, poslu je teda kolem 10.12. :grinning: diky :wink:

adel, tak jeste hektolitr a bude to dobry :wink:
14. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
adel,tak tos to prepila :wink:
14. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Maji, v listopadu? :grinning: To já bych do vánoc asi zapomněla, že mi nějaký pohled došel :sweat_smile: ale tak já jsem známý bordelář :grinning:
14. lis 2009 ve 23:22  • Odpověz
jej, tak koukam na albicka a co nevidim...
jankabry, kdyby ses tu jeste objevila, gratuluju, at carka jen sili:slight_smile:
15. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
no jo aeri, toho bych si nevsimla :slight_smile:
tak jance gratuluju a preju klidny prubeh tehulkovani :dizzy_face:
15. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
aer tobe ta teplota taky hezky stoupa, tolik ti to preju :slight_smile:
Jani gratuluju
15. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
Holky, mám dotaz - mohla by mi, prosím, některá z vás napsat, kolik jsou ty slavný přídavky na dítě - tedy jako na mě - na vdanou studentku?
Já se na vyřizování vykašlala - stejně už v tomhle ak. roce končím a dostala jsem za to od jedný známý sprda, že je to dost peněz a že jsem blbá, že si to nevyřídím a nechávám to propadnout i když na to mám nárok...

Nevím, no - já tak moc nesnáším to běhání po úřadech... :rolling_eyes:
Ale zas pokud je to dost peněz, tak se asi zapřu - chcem si užít ten Řím a každá korunka (euro) navíc bude dobrá/ý, že :sunglasses:.
15. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
all, pokud vim ted je 750 kc :wink:
15. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.