• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Jani, velká gratulace :dizzy_face:

all, jak říká maja, je to 750, tedka to o pajsku zvedli kvůli krizi a taky zvedli tu hranici, teoreticky by na to mělo mít nárok víc lidí.
15. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
Holky, dík,
tak to je výsměch největší :grinning: To si snad dělaj ze slušnejch lidí prdel, ne? :grinning:
15. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
all, no nam se to docela hodi...kdyz poscitame jen pridavky "na deti" tak mame 2050 navic :grinning:
15. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
Maji: jj, je to fakt, že ani to pětikilo mi nikdo zadarmo nedá a nechcu dělat rozežranou krávu, ale když si představím ty úřednice a lítání, tak to radši vezmu nějaký tlumočení nebo kurs navíc... :slight_smile:
15. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
no jo, kdyz mas takovou moznost :slight_smile: zas to behani je jen jednou rocne a kdyz mas vsechny papiry v poradku, tak je to az na to cekani v pohode :slight_smile:
15. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
All, ony ty papíry ze začátku vypadaj děsivě, ale když víš jak na to, máš to vyplněné během pěti minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: poprvé tam dáš jen žádost o přídavek a doklad o ročních příjmech tebe a muže (za minulý rok). Pokud muž chodí normálně do práce jako zaměstnanec, všecko se tam v podstatě proškrtá, jen do jedné kolonky mu vyplní v práci příjem. Ty jako studentka proškrtáš všecko, maximálně napíšeš, že jsi studentka, a když máš nějaké brigády, buď je přiznáš a taky ti jen v práci potvrdí příjem, anebo pokud vyděláváš nějakou směšnou částku, jako já za nějaké psaní třeba 500 měsíčně, tak se na přiznávání můžeš vykašlat. (A pak už dokládáš jednou ročně jen ty příjmy.)
Zbývá přetrpět frontu na pracáku, určitě tam nemáte tolik "zajímavých" občanů jako my :grinning: no a koneckonců můžeš mít i příjmy z tlumočení a kursu navíc, i z přídavku. Mě to teda jako výsměch nepřijde, 1200 měsíčně pokládám za dobrou částku.
15. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
jani, kolik potrebuju do zacatku ctvercovek? mam jich asi 25, ale to bude nejspis malo, co? a jakej rozmer je lepsi? mam stary 60x60 a novy 70x70 a kdyz jsem zkousela novorozeneckej sklad, tak mi ty mensi prisly lepsi, ale nevim... :sweat_smile: a staci ty obyc bavlneny nebo to chce aj nejaky bambusovy a nevim jaky? :grinning: nejak me to chytlo :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz
jo jeste jsem zapomnela, ze mam jednu takovou tu gatkovou plinku a jedny svrchnaky :grinning: ty jeste nejaky dokoupim, ale musim nenapadne a postupne :grinning:
15. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
vstavat a cvicit!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahoj Maji :slight_smile:,
vstala jsem v šest, umyla páčo, udělala m. snídani, najedla se, uklidila, vyprala, napsala maily a půl stránky seminárky a stejně jsem lemra a mám tak půlku toho co jsem chtěla :grinning:.
Přineste svěrací kazajku a puntičkářský workoholiky na oddělení se zvýšenou ostrahou :grinning: !
Lidi mě už podezíraj, že jedu v drogách :grinning:.
Krásné ráno všem... :slight_smile:
16. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
all, ty jo ty jedes, ja se zas nemuzu zvednout od kona...a jeste jsem neudelala nic :frowning2: a mam dnes nejakou litostivou naladu a brecela bych nad sebou jak su neschopna :pensive:
16. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
maji,ty a neschopna? neblbni :wink:

taky preji dobre rano :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
maji, aspoň jsi mě poránu pobavila :sweat_smile: opakuj si: nejsem neschopná, mávaj se mnou těhu hormony :sweat_smile:
Já vylezla z kanafasu před chvílí a akorát tu drkotáme zimou, takže jsem otočila knoflíkem na topení a to je tak všecko, co jsem zatím udělala :grinning: já se prostě poránu nemůžu rozjet, no :grinning:
maji, těch čtvercovek... nemůžu si vzpomenout, ale 25 je určo málo, brala bych aspoň 40, možná ještě víc. 60x60 jsem vůbec neměla, začli jsme se sedmdesátkama a vydržely jí tak do roku.
16. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
no tak jsem nalila cistic do zachodu a zapla pracku...to jsem se predrela, co? a uz tu zas sedim :sweat_smile:
kdyz ono se to na me nejak vali, pravda sice doma je relativne uklizeno, ale povytirat a vyluxovat musim, povesit zaclony taky jinak by tu lezely az do vanoc...samy takovy debilni cinnosti :frowning2: Tobik je pekne protivnej, protoze se nedospal, vzbudil nas budik uz pred sedmou, protoze Martin vstaval na 8 do skoly, takze je na me nalepenej a furt knoura... :unamused:
venku hnusne, ze se mi ani na tu postu blbou nechce a to ju mam za rohem, ale kdyz si predstavim to oblikani a cestu tam, tak me chyta hysterickej zachvat, zas bude problem u oblikani, obouvani, vystupovani z vytahu, venku se co dva kroky zastavi, popripade mi bude zdrhat presne na druhou stranu nez potrebuju, v zaveru se mi v cerstve vyprane bundicce vyvali nekde v bahne nebo kaluzi a potahnu ho na rukach... :rolling_eyes: a bak jeste boj u nakupovani a dotahnout to vsecko dom :frowning2:
uceni lezi nekde v koute, jeste jsem neposlala ani jeden ukol a su zhnila nad to vubec sednout a zacit premyslet, z diplomky jsem touhle dobou chtela mit uz aspon dve kapitoly napsany a jeste nemam doma ani ty knizky k tomu :sweat_smile:
pokracovat asi nebudu, stejne vas to nezajima a akorat otravuju den aj vam :sweat_smile:
jani ja jsem si myslela, ze aspon 40-50 jich bude potreba :wink:
16. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Maji, vždyť se vykecej, od toho jsme tady :slight_smile: vykecání ti pomůže :wink:
vždyť je jasné že chození někam s batolaty je trochu zkouška nervů, no a uklízení bytu je totální deziluze, v normálním bytě někdo nepřijde a za půl hodiny všecko nezpřehází, žejo.. :wink:
16. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
jani, dik :slight_smile: na me to dnes fakt nejak padlo :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
jdu na loznici, tam je nejmin prace a pak zas nakouknu :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
:wink: kdyby aspoň venku nebylo tak blbě, co...
Jo a z té písemky, jak jsem ji tehdá psala doma u kompu a mezitím mi mamka volala, že mi umřela babička, tak z ní mám 24 bodů z 30, což u mě vzbudilo nadšení :slight_smile: díky, že jste na mě myslely :wink: :wink:
16. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
maji, ja te naopak obdivuju jak vse zvladas :wink:
ja mam 1 dite,maly byt,psa,nechodim do skoly a prijdu si naprosto neschopna. muj hlavni problem je,ze jsem lina :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak jsme se tu seeesly, kamaradky z pispartyje.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
say, to je můj problém :grinning:
emi, co nového?
16. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
say, no ja kdybych nebyla lina, tak mam uz davno vsechno hotovy a ted sedim vysmata s nohama nahore a ctu Tobikovi pohadky, jenze lina su, tak zas stresuju, ze nic nestiham a dnes ani na Tobika nebudu mit moc casu :sweat_smile:
loznice je hotova, zabrala 10 minut aj s vysavanim, to neni spatny, ne? :slight_smile:
jani, ta pisemka ti teda dopadla skvele :dizzy_face: :dizzy_face:
16. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
jo a jdu na obyvak, odhaduju tak ctvrt hodiny a su zpet :grinning: tak schvalne :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
maji měřím ti to :slight_smile: :grinning:
16. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
emi,vse nej dorce k mesicninam :wink:

maji,ja se uz od rana premlouvam k uklidu,je to tu jak po vybuchu. misto toho sedim u pc a vymyslim vymluvy abych nemusela nic delat :grinning:
16. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
jani krom toho, ze se citim nemozne docela nist:grinning: mela jsem v noci teplotu a ted z je mi lip, snad nemam prasatoooo-....:grinning:
16. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
jani nemer, mam mizernej odhad, jen ty zavesy jsem vesela doted a musim si na chvilu sednout :sweat_smile: abych rekla pravdu, uz mam docela strach skakat po parapetu s rukama hore a rozsroubovavat tycky :grinning:
16. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
maji,tak si to radsi delat nemela :sweat_smile:

emi,tobe se urcite obloukem vyhne :grinning:
16. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
emi, přišlas nás nakazit prasátkem, jo? :grinning: beztak se to šíří i po netu :grinning: dorce vše nej, to to letí...

maji, tak neskákej :wink: však ony se ty závěsy nepo, počkej na Martina a on ti pomůže :wink:
16. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Tak abych to uvedla na pravou míru! :grinning:
Jsem neschopná lemra lemroidní, co nic nestíhá, nic nemá - diplomku nemám hotovou - příprava na státnice nic! Vypadám jak péro a doteď nemám vyřízenou kartu zdrav pojištění na nový jméno.
To jen tak pro doplnění.
Dítě nemám zatím vůbec, páč su neschopná a rozežraná a fakt jsem nechtěla někomu přidělávat depku :wink:.
Maji: Ruky dolů :wink:!!!
To se v těhu nesmí - máti dělala na gyn-por. oddělení PA a je na tohle pes jak blázen :slight_smile:. Ségrám i švagrový jsem musela chodit celý těhu umejvat vokna já :grinning:
16. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.