• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
uz je mam poveseny, zaclony v loznici byly v pohode, tam mame zabky, tak jsem je jen nacvakala, ale ten obyvak brr, priste si asi fakt pockam na posilu :grinning:
emi, dorince vsechno nej k mesicninam, posilame s Tobikem pusinku :dizzy_face:
16. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
all, okna jsem zmakla vcera :grinning: ja to nejak moc neresim, s Tobikem jsem delala mnohem namahavejsi veci nez je veseni zaclon a myti oken..spis jsem se bala, ze spadnu :wink:
a s tou pripravou na statnice su na tom urcite jeste hur nez ty a musim je delat v terminu jinak nebudeme pres prazdniny delat na baracku, takze lehce tezce nestiham :sweat_smile:
16. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
to me stve snad nejvic jak furt vsichni ocekavaji, jak budu dokonala...poridila jsem si decka proti vuli rodicu a tak cekaji, ze skolu a vsechno zvladnu jako bych je nemela. Martin maka od rana do vecera a ja sedim doma na prdeli. Ale proste uz mi dochazi obcas sily. Ja vim, ze kdybych nenechala vsechno na posledni chvili, tak to zvladam levou zadni, ale uz su proste takova a oni to nemuzou pochopit, proc jako nechodim na prvni terminy zkousek a proc bych mela statnicovat az v zari a proc bych se nemela hlasit na denni na magistersky...mam toho plny zuby :cry: a uz mam fakt na krajicku, tak jdu pokracovat s tim uklidem :frowning2:
16. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
mozna by stacilo, kdyby mi na mesic odpojili konika, to bych mela hotovo na roky dopredu :grinning: a uz jdu..za chvili jsem opet zde
16. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
ja to taky rikam porad ze konik me bere strasne casu :sweat_smile:. clovek tu sedi,ceka, do niceho se mu nechce
16. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
Na ty okna je asi víc názorů a každý si to tak nějak přebírá podle svého :sweat_smile:

maji, vykašli se na to, co říkají ostatní, i kdyby to mysleli sebelíp, sama víš nejlíp, co je pro Tebe a pro celou rodinku nejlepší, tak se nenech vyviklat tím, že bys za půl roku měla habilitovat na yale :wink:
Vždyt toho máš strašně hodně, někdy si přijedem pro Tobíka, takže si rozmysli kdy, vyzvedneme, my si uděláme všichni doma mejdan :wink: a ty si uděláš co potřebuješ, nebo prostě hodíš nohy nahoru a nebudeš dělat nic :wink:
16. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
hmm, na tom tvrzení o koni něco bude :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
ja jsem na sebe uplne nastvana kdyz vidim kolik jsem toho mohla stihnout kdybych tu nesedela :sweat_smile:. julca uz mi totiz hodinu spi a aja jen drepim :rolling_eyes:

v patek jdu do materskeho centra,tesim se :dizzy_face:
16. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Say jen tak mrknout nebo na nějaký program?
16. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
program hajanci,no,je to spis pro mamky,ale pro deti do roka tam nic nemaji :unamused:
16. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
jani :slight_smile: ja bych na to rada kaslala, jenze vzdycky vymysli nejakou uzasnou podminku co kdyz to neudelam, ze mi stejne nezbyde nez se podridit a udelat vsechno o jejich :unamused: no uz abych mela dostudovany :sweat_smile:
say, jdete jen tak do hernicky, nebo na nejakej spesl program? :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Maji: Dyť jsi vdaná paní, copak rodiče na tebe ještě maj nějaký páky?
16. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Naopak, ty máš úžasný páky na ně - děti... :wink:
16. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
http://www.mcberuska.wz.cz/hajanci.html

ale maj tam hezky programy pro deti od roka :slight_smile:. to uz bude za chvili :grinning:
16. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
all, bohuzel jo, momentalne prestavbu baraku, kterej je tatkuv a kdyz tam pujdem bydlet, tak mi ho prepise a to bysme hodne radi :rolling_eyes: jenze si klade bezva podminky jako odstatnicujes v cervnu, budeme delat..neodstatnicujes v cervnu, cely prazdniny tam mate zakaz vstupu...a my chceme o prazdninach zacit opravovat strechu :frowning2:
16. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Say, to je fajn, vidíš, zas budete mít něco nového :slight_smile:

maji, taky to moc nechápu, jaké podmínky... vždyť nejsi už teenager, co sedí doma a když není po vůli rodičů, zatrhne se mu telka nebo kapesné...
16. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
hm, dobry, tak uklid obyvaku-hodina :rolling_eyes: a to jeste ne tak, jak bych si predstavovala, jeste vytrit chodbu, umyt koupelnu a pak kuchyn, to bude taky sila :sweat_smile: ted dam najest Tobikovi (kasu, protoze se mi nechce varit) a pujde do postylky, uz se tesim na chvilku klidu, ikdyz u uceni... :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Maji, tak to je pak blbé, takhle fakt na tebe má vliv i když jste vlastně soběstační. Ale přijde mi to divné, zakázat ti vstup :rolling_eyes: to je takové promítání vlastních představ do dětí. Odstátnicovat později mi nepřijde jako hrozný problém :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
jani, jenze ja musim vsechno stihat podle planu a kdyz ne, je zle :angry: no jo, nasi taky studovali s dvema deckama a nemeli problemy udelat inzenyra, tak co ja blbnu s trapnym bakalarem, ze..
16. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
jo zapomnela jsem na hromadu nadobi ze vcerejska a kupu obleceni...doprcic, kdy o mam stihnout, nemate nekdo nejakej zastavovac casu?!?! :sweat_smile:
16. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Chápu... za našich mladých let :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak jasně, dalo by se pochopit, že si někdo řekne "barák dostane, když bude vystudovaná", ale že ještě dodržení časového rozpisu.. Njn, tak co se dá dělat :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
nic, drzet hubu a krok :grinning:
Tobik dnes asi dostane k obedu rohlik s maslem a kasu az vstane... :sweat_smile:
16. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
16. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
tak uz pekne papa a ja ho nebudu muset myt az za usima od kase :grinning: ach jo, su neschopna matka, co? :frowning2:
16. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
Maji :sweat_smile: ale no tak :wink: koukám že dneska depka pokročila...nejseš neschopná matka, kolikrát ti to máme opakovat :wink: jí? jí. No tak co. Neschopná matka bys byla, kdybys mu nedala najíst :slight_smile:

Najíst... a sakra :grinning:
16. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
uz su zticha :sweat_smile: jdu uspavat, snad to dnes bude rychly :sweat_smile:
16. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
no ne, zazraky se deji, pritulil se k jeho miminku, chytl me za ruku, zavrel oci a usnul :confused: je mozny, ze ho davam spinkat moc brzo a neni dost unavenej, tak dela blbiny? :sweat_smile:
16. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Maji, těžko říct... chce to asi vychytat dobu, kdy je tak akorát unavený, ani málo, protože pak dělá blbiny, ani moc, protože pak je přetažený. Já to ale nemůžu vychytat furt :grinning:
16. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
ja jsem si myslela, ze mam vychytano, ale dnesek me tak nejak utvrzuje spis v opaku.. :sweat_smile: asi to zkusim aj zitra nechat ho o hodinku dyl nez obvykle a uvidim jestli bude usinani stejna pohoda :slight_smile:
jinak, prave mi psala svagrovka, ze neprijede, takze tady od rana pigluju zbytecne...ale aspon mam predvanocni uklid z casti hotovej :slight_smile: jeste tedka vyzehlim aspon cast te hromady (nejak se mi nechtelo zehlit prubezne a pak jsem vyprala lozni a nejak se to nahromadilo) a pujdu se ucit...ale do toho se mi chce jeste min nez do toho zehleni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
Maji, tak hlavně hodně vytrvalosti :slight_smile:
já jsem dneska podobnej případ jako ty, akorát já to dělám obráceně :grinning: kamarád říkal, že se možná večer staví a tu je bordel jak v tanku. Místo abych uklízela, a pak když napíše že nepřijede, tak budu mít aspon uklizeno, tak tu nechávám bordel a čekám, že když napíše, že dorazí, začnu uklízet. Má to sem asi 40 minut cesty, tak to stihnu tak sebrat nesmysly ze země :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.