• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Nima za co :slight_smile:
17. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
ahoj holky tak jsme prisli z obedu a doma na nas cekala uplna katastrofa, susedi odesli a asi nechali pustenou pracku,ktera jim vytekla a nam vytopila spajzku kuchyn i koupelnu mame to tu jak po vybuchu :frowning2: to je teda krasny statni svatek, mame doodpocivano muzeme jit rekonstruovat.
Kdyz jsem se snazila smetakem stahnout tu vodu od lednice,aby se nam nepokazila malem mi na hlavu spadlo kus stropu :frowning2: tak tak jsem tomu utekla :frowning2: hruuuza
17. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
a sousedi samo nejsou doma zejo :frowning2:
17. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
Adél, to je hrůza :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive:
17. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
to je, sused uz prisel tak snad se to nekam hne...
17. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
Jak vypadají stěny? Doufám, že nebudete muset malovat :confounded:
17. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
jj spajzku urcite a v kuchyni budeme muset vymalovat aspon jednu stenu... zrovna ted na zimu se to muselo stat. No musela jsem si sednout,protoze jsem mela nejake krece v brichu, ach jo to jsou problemy...
17. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
Hlavně se opatruj, i když je jasné, že to moc nejde, nestarat se...
A máte ten byt pojištěný? Pak by vám to měli aspoň zaplatit...
17. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
jani, on ten byt neni nas jsme jen v podnajmu (nastesti)...
To brusko porad boli... snad to nebude nic vazneho
17. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
Adél, my jsme taky v podnájmu, ale blbé je, že spousta věcí si podnájemník dělá sám - když jsme chtěli kontrolu sporáku, topení, spravit linku, všecko nám majitel řekl, že si to děláme sami. A ve smlouvě máme, že byt si musíme nechat pojistit, takže my máme pojistku normálně na nás. Takže kdyby se to stalo nám, že nás někdo vytopí, tak je to jen naše věc... Snad to máte jinak.

Doufám že ta bolest je jen ze stresu... občas to dělává.
17. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
No nic, já jdu, brouci jedou k tchánovcům, já na zkoušku s kapelou.

Adél, tak hodně sil :wink:
17. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
jani byl tu majitel a nic o pojistce nerikal, to by muj vedel... Rikal, ze to necha vymalovat a udela nove stropni podhledy, vypada to tu jak kdybysme bydleli v garazi... a to ma za chvili prijit svagr...
17. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
adel, vy teda mate veselo :rolling_eyes: . snad uz je ti dobre :slight_smile:

me ted mamka hodku vozila juli, tak jsem si tu uklidila,povlikla postele a celkove si u toho odpocinula :slight_smile:
17. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
jo a vazila jsem orientacne julcu a vypada to ze za mesic pribrala jen 500-600 g :dizzy_face:
to je ta jeji dieta :grinning:
17. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
say tak co Julik, dobry?
Elinka spadla ze zidle po hlave a asi ma narazenou klicni kost, nebo zlomenou...doktori rikali, ze si vymysli(rok a pul stara:slight_smile:)..
adel ja se ted smeju, ze jsme koupili postylku a taaaajne doufam, ze ji vyuzijeme..:grinning:
holky chce se vam taky tak smat, kdyz ty prvorodilky maji v albech same blbiny, ktere stejne nikdy neuzijou?:grinning:
a sestavu do postylky o dvaceti chodech a tak..?:grinning:
ted uz vim, ze ja na dalsi(jestli nekdy bude :frowning2: ) nic kupovat nebudu..a to mam jeste chut polovinu veci prodat... :grinning:
17. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
julka dobry :slight_smile:. brebenti v posteli :grinning:

jj,taky jsem mela par veci co je zbytecnych a ze sem kupovala minimum :grinning:. postylka patri mezi ne :grinning:

emi,proc by druhy nebylo? ja ho teda mit nebudu na 90% :cry: :cry: :cry: a nesu to tezce :pensive:
17. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:
emi, ja mam chut nakupovat blbiny spis ted se druhym :grinning:
17. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Emi to visa, my tehulky na tom ujizdime :slight_smile: ale zatim se drzim :slight_smile: az budemevedet pohlavi tak hzacnu asi ujizdet na obleceni,aleplanuju kupovat uz ve vetsich velikostech pro prcka uz toho mame dost :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
ahoj holky

jani, u me taky furt stejny...tudiz furt nic:slight_smile:
ady, to je pech:frowning2: tak at tu spoust brzy zlikvidujete

ja jsem dnes nalozila maso na svickovou, tak mi zitra drzte palce, bude to moje premiera
no a k obedu jsme meli smazenej kvetak a me cely odpoledne pali zaha... :rolling_eyes:

a uz nevim, na co jsem chtela reagovat
17. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Adél tak to jo, blbé by bylo kdyby to bylo všecko teď na vás.

Emi, chudák Eli... do postýlky můžeš dávat třeba prádlo na vyžehlení nebo tak něco :grinning:

Neblázněte, za pár let z nás budou zasloužilé matky, ze všech :wink: say, vždyť máš před sebou celý život, neboj, vyvrbí se to :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
no,eda druhy nechce,ja s nim asi taky ne. a nevim jestli bych mohla verit jeste nejakymu jinymu...

aer,drzim palce a mas muj obdiv,ja bych ji zkazila :grinning:
17. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Aer, tak dej pak vědět, jak to dopadlo :slight_smile: já svíčkovou v životě nedělala a taky se k tomu asi neodhodlám :sweat_smile:

say, to chce čas... a pak bude všecko jasnější.
17. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
say prosim te ty duchodkyne v prechodu, zivot ti kazdopadne neskoncil a nekonci a tak dale..! :rolling_eyes: neser me Bozenko..!
adelko neboj, taky jsem si na tom "ujizdela"...:grinning: utratila miliony za uplne zbytecne veci..staci nam dve pyzama, dve bodycka s dlouhym a teplaky..:grinning:
17. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
emi :grinning: :grinning: :grinning:
tak si ted prijdu jako stara no :sweat_smile:. ne,fakt, je to cerstvy a vsechno chce svuj cas. ale jeste aspon jedno bych chtela :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
say vsak to je jasny..!!!! neni vsem dnum konec, vbec nevis, co bude za rok, natoz za pet...a vem si, kolik zenskych ted ma deti ve ctyriceti.. :dizzy_face: toz to je skoro jeste jednou tolik, kolik ti je ted...! :dizzy_face: :wink:
17. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
to me vzdy uklidni. si reknu ze jeste 20 let muzu byt teoreticky plodna a jsem v klidu :grinning:
co dorka? :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
Týnko jestli tě ta žáha nepáli ze stejnéh důvodu jako mně :slight_smile: právě jasem studovala tvůj grafík a vypadá moc dobře, jen at teplotky rostou. :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
taky me to napadlo :grinning: :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz
:slight_smile:
včera jsem nemohla ani spat, byla to silena bolest. Nakonec jsem do tri do rana spala v sede, fakt strasne... A hlavne me dostavaly ty rady maminek na netu typu : Na paleni zahy mi pomohl porod apod :grinning: doufam ze dnesni vecer uz bude lepsi.
17. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz
rika se ze na konci kdyz slehne brisko,tak uz nepali. me palila jeste pri porodu. po porodu jako kdyz utne :slight_smile:. a nepomahalo mi nic,jen pit vzdy na lacno actimel. a mirne rennie,ale to bych ho musela na kila :grinning:. nemohla jsem ani pit teply caj ani jist teple jidlo. strasny :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.