• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
dobre ranko,
ach jo a su zase sama doma, nemohly by byt nejaky ty svatky castej? :sweat_smile:
18. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
Maji, taky si říkám...
18. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Jani :wink: co jste vcera podnikali? My jsme byli koupit zaklad na adventni venec a svicky a pak jsme sli nazdarbuh lesem, ze narvem jeste nejaky to jehlici...no vybrali jsme si listnaty les a domu prisli az za tmy spinavi jak cunatka :grinning: :grinning: :grinning: ale bylo fajn, akorat vecer to tu zase trochu jiskrilo, tak jsem sla radsi spat a v pohode :grinning:
18. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
dobre rano, taky bych ty statni svatky brala castej, jen ne takove jaky byl ten vcerejsi :grinning: sli jsme spat az po pulnoci :confounded: . ted jdu pokracovat v tech mých seminárkách a pak nakupovat darky zatim ka narozeninam segre ke svatku ale uz omrknu neco i na Vanoce. :slight_smile:
18. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
adel,nakupujes pres net nebo vyrazis po obchudkach? :slight_smile:
kolik uz mate darku? my mame pro Tobika vse krom jednoho, kterej staci objednat, nebo zajit do hrackarny :grinning: mam pro brachu a pro sebe nejaky drobnosti a to je vse :sweat_smile: ale aspon tusim co babickam a tatkove pritelkyni a tchanovcum :dizzy_face: ale furt toho je az az co nemam zadny napad... :unamused:
18. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Maji, my jsme si ráno pospali, pak šli na to totalitní městečko. Pak dělali dýňovou polívku. Pak jsme jeli na Těšín, tam mě vyhodili, já jsem zkoušela asi 4 hoďky s kapelou a jarek s malou byli u tchánovců.
Hehe, tak budete mít listnatý adventní věnec :grinning: My máme věnec od kamaráda, oblepený ořechama, badyánem, skořicí a tak :dizzy_face: já si vždycky říkám, že mám tak schopné kamarády, že bych snad dokázala přežít, i kdybych byla naprostý pablb :grinning:
18. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
no holky, neco na tom bude...:slight_smile:
doufam, ze nebudu litovat, ze jsem to hned roztroubila, zatim prosim potichoucku, moc negratulovat, ale....

JSOU TAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
autor
Fajn, nápady taky můžete házet, naprosto nemám představu a to ještě musím našim koupit něco k narozkám :sweat_smile: mamce by se možná dalo něco na fleru... no netuším :confounded:
autor
juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aééééééééééééééééééééééééééééééééééééér!!!!!
juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!
tak když ne moc gratulovat, tak gratuluju jen trošku...
juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Tak ted jsem to tu rozhodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neva :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
aeri, ted jsem zkoumala tvuj graf, ze vypada strasne nadejne a ty tu mezitim napises takovou zpravu!!!! gratuluju strasne moc, tobe bych to prala uplne ze vsech nejvic :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupi jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
dej odkaz na ten graf :wink: naposled jsem ho viděla tak před 3 dny a tak fajně utěšeně rostl :dizzy_face:
18. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
dekuju holky...ja mam hroznej strach, ze to nedopadne...ale musim myslet pozitivne! :dizzy_face:
udelala jsem si rano pred osmou rapiclear a ten pry byva casto falesne pozitivni, tak jsem hned letela do lekarny pro mamatest....a az ted se mi podarilo vycedit par kapek, abych si ho mohla udelat :grinning:
18. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
18. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Směju se... pač jsi měla ovu přesně v ten den, co já tehdá... budeš mít veeeelmi podobný termín porodu :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
musim do mesta pro nejaky prani nebo neco....budu nechutne infantilni a napisu Vaskovi vzkaz od miminka a nalepim test...az prijde z prace, nachystam tu svickovou (pokud se ovsem povede, ze:grinning:) pustim Zbouchnutou a pak mu to nejak sikovne reknu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jsem trubka, co?:sweat_smile:
18. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
s tou ovu to nevim jiste, WK a FF se neshodujou, hlen by nasvedcoval spis tomu co ukazuje WK (tedy dnes 12DPO) a ovu bolesti spis FF (13DPO)
18. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
aer, nene, právě takhle si to užij :slight_smile: furt lepší než hysterický záchvat a máchání testem muži před nosem :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
jani, no ja mam zatim

Tobikovi: prstove barvy se sablonama a valeckem, plastelinu, hokejku (a jooo, jeste chybi balon), magnetickou knizku a budeme mu kupovat detsky vysavac. Od segry dostane chodici a chrochtajici prasatko, to uz bude mit taky na stedrej den pod stromeckem a od tchanovcu takovyto penovy puzzle/koberec se zviratkama. Od zbytku netusim.

Martinovi: ten si to vybral tim klavirem, ale dostane jeste rifle, megabaleni Toffife a nejakou drobnost (jeste nevim)

Ja: plinky a urcite nejaky prekvapko a od segry babasling :grinning:

Bracha: tricko Fox

Segra + svagr: Zatim to vypada na modrotiskovej ubrus, kterej by chtela + neco jako prekvapko, ale mozna jeste vymyslime neco jinyho

Tatka: nevim

Jeho pritelkyne: asi lavove kameny na masaz

Tchanovci: skladame se na mikrovlnku a rychlovarnou konvici

Svagr+jeho mila: netusim

Svagrova: vypada to na zehlicku na vlasy

no a pak tety, sestrenky, bratranci apod. jen nejaky blbinky, chceme vyrabet mydla, par pernicku a nejakou drobnost kazdymu :wink:

a ted vy!!!
18. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
aeri, ja jsem Martina taky chtela prekvapit a pak jsem hystericky volala, ze su tehotna :grinning: :grinning: :grinning: ale on vedel, ze budu testovat, takze bych to stejnak neututlala :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
no oni maji dneska v praci neco jako inventuru....takze tam bude od 6 do 6...zhruba....tak jsem na sebe teda zvedava, jak to vydrzim, mu nezavolat :sweat_smile:
18. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
aeri :grinning: :grinning: :grinning: no a ted sem konecne zase zacnes chodit? :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
ja nevim...mam fakt hroznej strach...chtela jsem to tutlat a ted to takhle roztroubim :pensive:
18. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Maji, u mě to ted bude chudé: :grinning: :grinning:

Kristýnka - asi nějaké bongo a další štěrkátka
Jarek - netuším
mamka - možná něco z fleru
tatka - netuším, možná nějaká kniha
tchánovci - netuším
švagrovci - netuším
kamarádka Miri - cd nebo knížka?
kamarádka Verča - poukázka do ikey?
kamarád Mirek - přál si kvalitní bavlněné kapesníky :grinning: :grinning:
kamarád David - netuším... pár nápadů bych měla :grinning:
teta - netuším
babička + strejda - netuším
18. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
aer, tak žes to roztroubila nám, to je ještě v pohodě, ne? :slight_smile: my i kdybychom to chtěly roztrubovat dál, tak nikdo z našich známých tě nezná, leda další ženské z MK :sweat_smile:
18. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
aeri, vsak nekde jsi to ventilovat musela, ne? :slight_smile:
18. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
asi jo, neudrzela bych to v sobe...uz to troubim i na slepicarne:grinning:
18. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
jani, ty hyris napady :grinning: :grinning: :grinning:
aeri a pak uz zbyva jen zvednout telefon :grinning: :grinning: :grinning:
JUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
takze dneska uz nic neudelam jsem z toho uplne na vetvi :D fakt jsem stastna s tebou Tynko :sweat_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.