• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
super, Tobik spi, jdu mu rychle ostrihat nehty, uvarim si kafe, nakrajim buchtu a jdu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
chces v utery pohlidat? :grinning:
18. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
haha, tak nehty zkraceny na bezpecnou delku, buchty uz je pulka ve mne, kaficko chladne na stolku a ja? sedim na konovi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
No, já zas přenesla do postýlky a ona se vzpamatovala natoli, že zas začla řádit :unamused: achjo.
18. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
S tím úterkem děkuju za nabídku, ale tentokrát je to už v Brně a budu tam jako obvykle celý den. Pak je ten ples na spravení nálady :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
skoda, vyvetrala bych kocarek :grinning:
18. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Však ve středu je ten bleší trh, půjdem? I když já nevím, jestli se vůbec hnu, celou noc vzhůru, no nevím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
ty vole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pardon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hura HURA HURA!!!! ja jsem stastna za tebe!!!

Aerinko,moc,moc a moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

chce se mi dojetim brecet :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
vidis, na ten jsem zapomnela :slight_smile: tak jestli budes pouzitelna, tak pujdu moc rada :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
dekuju say!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jooo holky, akorat teda mi nic o tehu nepiste na FB, kdo me tam mate, v praci to hodlam tutlat :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
darky nemam zadne :slight_smile: a ani moc napady :sweat_smile:

julca jeste nejedla,spi na balkone -D

ty blaho,ja to prozim snad za tebe aer :dizzy_face:
eda uz mi tuhle rikal jestli nejsem taky tehule :sweat_smile:. ze pry jsem nejaka divna :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
aerinko, fakt jsi mi dnesni zpravickou udelala strasnou radost :dizzy_face: say, su taky namekko, z toho si nic nedelej :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
ale ty si tehule :grinning:. ja snad ne :grinning:
me vcera rozlitostnil mrtvy ptacek co jsem videla :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
to je jedno, ty ses kojici matka, to vyjde nastejno :grinning:
18. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
to doufam :grinning:
protoze jinak neni situace na druhe dite :pensive:
18. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
a byla jsem v praci,tak kolegyne rikali, ze uz je to divne kdyz se julca neotaci a ze urcite by zacali rehabilitovat. tak jsem se tam byla ptat,potrebuju doporuceni od detske, tam pujdem asi zitra na prevenar,tak ji rovnou reknu
18. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Já mám taky dnes pořád dobrou náladu :slight_smile: aer :dizzy_face: :dizzy_face:

say, já se nedívám kolem sebe když někam jedem, nemůžu vidět ty přejeté zvířátka :confounded: taky mám vžycky chuť brečet...
18. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
holky ale rozbrecet jsem vas nechtela:grinning:
18. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Brečet štěstím je přece fajn, ne? A být lehce dojatá taky :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
aer,a kdy pujdes k dr?
18. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
to bych asi mela, ze?:grinning:

ja nevim, asi to driv nez za dva tydny vubec nema cenu...
18. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
pridala jsem do alba aktualni pupik..nejak mi ted neroste :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
aeri, ja bych sla tak 6-7tt :wink: aby uz bylo aj srdicko :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
ja sla v 8. a jeste nebylo :grinning:

a kolikaty ted aer jsi? :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
maji,mas krasny :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
diky say :slight_smile: a dobra zprava je, ze zatim strie nevylizaji vic nez pred tehu, mozna jdou videt aj min :grinning: ale co neni jeste muze byt, ze :rolling_eyes:
18. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
maji, krasny brisko :dizzy_face:

no jako v podstate jeste ani ne 4tt:grinning: resp. kdyz vezmu idealni ovu 14DC, tak zitra nebo pozitri to bude 4tt:grinning:
18. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
aha :grinning:. tak to jeste spechat nemusis :grinning:
18. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
aeri, ale ze bys sla nejradsi jeste dnes? :grinning: :grinning: :grinning: ja jsem se u Tobika nemohla dockat a musela jsem si pockat nez se vratime z dovolene :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Já taky měla srdíčko až tak 8.-9.tt, ale předtím jsem tam byla ještě jednou, na potvrzení těhu - to bylo tak v 6. týdnu.
Maji, přijde mi větší než když jsem tě viděla naposled :slight_smile: ale možná to je jen subjektivní dojem :slight_smile:

ženské, vy mě dojímáte, jesi začnu chtít druhé, tak to bude jen vaše vina :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.