• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani, no mozna to dela to, ze fotim bez hlavy a noh, tak vypada velky :grinning:
jo jo, druhy si porid :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
normalne, ja jsem dnes nechapala...kamaradka mi poslala odkaz na fotecky jejich dvojcatek, ja je videla naposled kdyz byli malinkaty miminka a jen lezeli a ted uz jsou to chodici "velkaci", vubec jsem je nepoznala :grinning:
18. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
ja taky musela cekat na navrat z dovoleny :grinning:

jani,ja mit slusne zazemi,tak bych do nej sla :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
no jiste ze bych sla nejradeji hned :grinning:
18. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
a vasek uz to vi?
18. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
nevi:slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
musim jit s prdolkou ven a vubec nevim kam... :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
tak, test vlepen...samozrejme naopak:grinning:
18. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
co tam mam napsat??????
18. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Aer, já bych vymyslela nějakou vtipnou básničku :grinning: já ty romantické moc neumím, tak se to snažím nahradit vtipem :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
potřebuju aspoň dodělat tu školu, ženský jedny... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
jani, ja jsem kvuli vam jeste neprelozila ani pismenko! :grinning: nechcete mi nekdo prelozit moooc zajimavej clanek? :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Maji, měla bych dělat něco podobnýho :grinning: :grinning:
mě dneska poskáče... furt hledám jedny noty, na které jsem hrála v hudebce, moc je chci, byly tam super písničky... a ony nikde!!! rozebírám tu celý byt, už asi nikde být nemůžou, Kika tu úspěšně demoluje co se dá... ach jo, já ty noty chci :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
jani, nechces dnes s Kristynkou vyrazit na lampionovej pruvod? :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
Maji, asi ne... nejspíš ji strčím jarkovi a zahrabu se k učení, případně se stavím do toho optika, pač mi z brýlí vypadává sklo a bez nich jsem fakt na nic :grinning: :grinning:

zas.... noty, začínám pochybovat, že vůbec kdy existovaly :confounded: :confounded: :confounded: neví o nich pravděpodobně ani internet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
myslite, ze by bylo blby vzit sebou tobika na tehotensky cviceni? me to hrozne laka, ale proste bez neho nemam sanci se nekam dostat :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
jani a co to bylo za noty?
skoda, me se nechce samotne a myslim, ze by se to prdolovi libilo :frowning2:
18. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Maji, bylo tam tak cca 50 písniček pro keyboardy (the entertainer, canť help falling in love... prostě takové ty modernější, upravné pro keyboardy), a dodávalo se to přímo s keyboardem, ted nevím jesi casio nebo yamaha... takové bílé s červeným nápisem?
Ale když si dám vyhledat na netu, najde mi to jen nějakou školu hry od yamahy, jenže to není ono :confounded:
18. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
aha, tak to urcite doma nemame, ale muzu zaukolovat Martina at se zepta, loni nejaky keybordy ucil :wink: nebo se muzu podivat, dostal k tomu svymu nesmyslu taky nejaky hitovky, tak ti treba napsat co tam je, je to taky od yamahy, tak by to mohlo byt podobny :wink:
18. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
koukam, ze mame jeste neco zelenyho od Casia..
18. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
Spíš to asi byla yamaha, vzpomínám si totiž, že když jsem přišla do hudebky, měli tam casia a bylo mi nařízeno, abych si ho taky koupila. Já si ho koupila a oni pak koupili yamahu, jestli bys teda byla tak hodná a koukla se, možná to bude ono :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak v te yamaze je spis upravena klasika..a ma to obal s fotkou klaviru na podiu..
18. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Jo, a poslední trapný dotaz, vangelise conquest of paradise nemáte? To si zas vymyslel kámoš, že to chce hrát, já mu nabásnila, jak vylovím noty, že to nebude muset hrabat z ničeho, no... a taky je nemám :grinning: :grinning: taky to bylo z nějaké hudební školy :confounded: :confounded:
18. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
jani, vangelise asi mit budu...ale kdo vi kde...
18. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
tak jo, mam to na CD, ktery jsem dostala od moji ucitelky kdyz jsem koncila:slight_smile: taky je tam spousta dalsich veci:slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
jani, asi nemame, zeptam se ti jeste vecer, ale spis ne :frowning2:
18. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
aer, a noty nemáš? no, možná bych si na toho vangelise i vzpomněla z hlavy, hrávala jsem ho často... proč věci, co člověk nejvíc potřebuje, skončí kdovíkde? :angry:
18. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
maji, i tak díky :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
no vsak noty, cely to CD se hemzi notama v pdf:slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
aer, tak tos mě potěšila, můžeš mi to prosím zapůjčit? :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.