• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Gratuluju ke svíčkové... tak si užijte super večera, kašli už na noťas a jděte plánovat zářivou budoucnost :wink:
mmch, plínky a lahvičky od aventu už na tebe čekají :wink: :wink:
18. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
super aer,uplne to prozivam s tebou :slight_smile:
18. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
aeri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak dite sladce spinka, ze bych konecne sedla nad to uceni at neco udelam nez prijede martin? :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
aer uzivejte krasny vecer :slight_smile:
ja jsem dnes vecer doma sama, muz je nekde s klukama z prace a ja mam aspon klidek pro sebe :slight_smile: uklidila jsem si uvarila, vyzehlila a ted paapááám :slight_smile:
18. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
holky,to byla silena noc :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. lis 2009 v 07:31  • Odpověz
Maji: Copak?
Přeju pěkné ráno všem :slight_smile:
19. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
kopiruju z kuratek:
dobre rano
dnesni noc byla silena, Tobik se pred dvanactou vzbudil, jeste jsem nespala, vzala jsem si ho do postele a on se zacal prevalovat, kopat kolem sebe, hrabat mi po obliceju, s Martinem chytal hystericky zachvaty..proste chtel byt se mnou, chtel spat, ale nedarilo se mu zabrat, jenze me hrozne brnely nohy a nedokazala jsem lezet v jedne poloze nehnute a tim ho taky furt budila a kdyz jsem se zvedla, tak byl rev :frowning2: usnul konecne az po pul treti a v sest byl vzhuru zas a ten samej kolotoc.. takze mam naspany asi dve a pul hodiny, boli me bricho, je mi zle, su uplne hotova a navic zase sama doma a to me dnes jeste ceka cesta do Olomouce, kontrola na gynde...a vikend ve skole od rana do vecera :cry:
omlouvam se za vylev, potrebovala jsem si ulevit
19. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
Maji: A teď už spí?
19. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
all, nespi :frowning2:
19. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
Jo, sorry, už to vidím, že byl v 6 vzhůru - přehlédla jsem to...
Tak to je mi líto... :frowning2:
Já být Tebou, tak se hodím marod, normálně si naordinuju chřipku a přeobjednám se na gyndě a poprosím kámoše o zápisky.
Zdraví máš jenom jedno a oslabená ještě něco chytneš - v Olo. teď řádí hnusný chřipky.
19. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
A neomlouvej se: máš toho hodně a všechny tě tady obdivujeme, jak skvěle zvládáš...
19. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
all, taky uz jsem nad tim premyslela, jenze zase takhle mi to vychazi, ze to mam vzdycky pekne pri jednom, kdyz se preobjednam, tak budu muset jezdit na dvakrat a to jsou jednak penize navic (coz by az tak nevadilo), ale taky ta cesta je s Tobikem dost umorna :frowning2:
19. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
sedim tady a brecim jak mala holka, ta noc uz byla fakt posledni kapka a uz opravdu nemuzu
19. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
http://aktualne.centrum.cz/domaci/volby-2009/strany/clanek.phtml?id=653364

To si dělají prdel ne?

Tak jsem už vyhodila m. do práce se slovy: Tak pěkně pracuj, ať vůbec máme na chleba - kdyby to přišlo (resp. nepřišlo, že) :grinning:
19. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
Maji... :cry:
A Martina domů zavolat nemůžeš?
19. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
all, nemuzu, v noci nemohl hrat, tak jel na rano..bezva ze? a to mi celej vecer vykladal jak dopoledne zustane doma aby si uzil Tobika a ve dve v noci mi oznamil, ze jede na rano at s tim pocitam :confounded:
19. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
Maji: Moment, to jel jako cvičit, nebo do práce, nebo co?
Pro mě by teda byla omluva jenom neodkladná zkouška nebo pracovní povinnosti hrozící vyhazovem :rolling_eyes:.
Jinak bych hrozila vyhazovem já :grinning:.
19. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
Ale už mlčím, já jsem sangvinicko - cholerická, křesťansko - heretická chovanka ústavu, takže jak to funguje u nás není asi moc normální :grinning: a nebudu nic komentovat...
19. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
to jel cvicit, protoze ma odpoledne hodinu s jeho profesorem :frowning2:
19. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Aerin: Co to čtu? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tobě to přeju úplně nejvíc!
Tak klidný průběh a zdravé miminko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
ja jdu asi uklizet, je tu hroznej bordel :frowning2: aspon se odreaguju...ale prvni si jdu udelat magnezko, to bricho me fakt boli :rolling_eyes:
19. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
diky all!:slight_smile:

maji, drz se:frowning2:

all, u nas je to uplne stejne, taky bych to jako omluvu nebrala, V. je drsnej podpantoflak:grinning:
19. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
zrovna mi postacka donesla prvni plinecku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Aerin: Tak u nás to funguje na tvrdým principu - partneři.
Jsme totiž oba dost drsně dominantní štíři a extrémně kritičtí a nároční, ale zároveň děsně citliví, takže musíme dost používat mozek a fair play, jinak by to nefungovalo :grinning:.
Mě se chlapi prostě bojí a snesou mě jen silní alfa samci a já zase nesnesu nic jinýho než ty alfa samce - zbytek trhám na kusy :grinning:.

Ale jinak jsem úplná křesťansko-sociální ovečka a klienti mě milujou, protože jsem prej moc milá a vypadám jako panenka:grinning:.
A to se fakt nepřetvařuju - akorát mám ještě jedno skryté a hoooooodně silné já... :grinning:
19. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
:frowning2: nemuzu se dovolat na gyndu abych se preobjednala... :frowning2: rozhodla jsem se te poslechnout All :grinning:
19. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Maji, drž se, můžu ti nějak pomoct? Že bychom třeba vzaly Tobíka na procházku a ty by sis odpočinula?

Ad ten článek, ono se to dá nějak očekávat, ale zatím to jen tak okecávají. Nemžou momentálně nic dělat. A co se týče té čtyřleté rodičovské, myslím, že hodně ženských ji má jen proto, že jim nic jiného nezbývá.
19. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
jani, uz je mi trochu lip :slight_smile: jestli si chcete prijet pokecat a projit se, muzete a budem radi, ale zvladneme to aj sami, ono do Poruby je to prece jen pekna streka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Tak jestli můžem, přijedem, trochu tě vytáhnout z depky, myslím že mě i Kice trocha společnosti jen prospěje.
Upozornění: nestihla jsem si umýt vlasy :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
je, tak fajn :dizzy_face: ja je zas nemam vyzehleny, takze se mi uchvatne krouti kolem odobanyho obliceje :grinning:
19. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
maji, to me moc mrzi :frowning2:. tak az tobik usne,lehni si taky,hm.

clanek je hustej. obcas mi prijde ze politici nemysli. vidi jen jednu stranu :rolling_eyes: . ano,jinde v zemich to neni tak velkoryse,ale zas tam jsou jine moznosti. tzn. ze chlap vydela tolik aby zena mohla byt doma nebo si poridi nejakou pani. ja i kdyz budu chodit do prace,tak bych nemela na to platit chuvu :rolling_eyes: . asi si taky neuvedomuji, ze ty deti potrebuji aby mel kdo vydelavat do budoucna. sakra, tyhle clanky me dokazou vzdy na.rat :sweat_smile:

az se julca vzbudi,tak jdem na prevenar a budu se ptat na to juli hybani :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.