• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Maji, tak asi za třičtvrtě hodky jsme tam :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
ahoj holky.
Maji meli jsme podobnou noc s tim rozdilem , ze mi tu nikdo nebrecel, ale cekala jsem na chlapa, myslela jsem,ze prije do pul noci, ale musel tam zustat se sefem do 1 hodiny a pak uz samo nejezdili saliny jen rozvozy jednou za hodinu tak musel jit pesky pres cele mesto prisel ve dve hodiny, nez se ulozil do postele bylo pul treti, ja jsem uz samo byla naprosto rozebrana a nemohla jsem usnout. Do tech 2 jsem jen zadrimala asi na pul hodiny.... Ted jsem krute nevyspana a to me cekaji jeste ty pitome seminarky.

Holky moc vas prosim o radu. Co mam varit, mam tu kureci rizky a zampiony ktere potrebuju spotrebovat....
19. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
holky prave jsem se objednala k doktorce - na 3.12., to mame vyroci, tak pry udelame fotecku, at mam pro tatinka darek
19. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
19. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Maji: tak jak je?
Líp, ne?

Tady svítí sluníčko až jsem z toho otrávená... :grinning:. Od šesti jsem uklízela,prala, žehlila, pak psala seminárky, přípravy do práce, vařila, teď se šprtám a ven se asi vůbec nedostanu.
Je toho mooooc... :angry:

Adelko: Já bych maso udělala po řecku a k tomu těstoviny se smetanovou omáčkou a žampiony. K tomu zeleninku a ryzlik vlašský - jakýkoliv, jen ne od Templářů z Čejkovic, ti ho mají děsně kyselej :zipper_mouth: :wink:
A nějakej jednoduchej dezert - třeba jabka v županu a zdarec :wink:.

ŽVS :grinning:
19. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
aer tak to je super :slight_smile:
my jdeme do poradny 26.11 a potom 9.12. na genet. utz. :slight_smile:
holky stal se mi trapas... mame koupene predplatne casopisu 21.stol. a ja mela pocit, ze neprislo listopadove cislo, ono se ale naslo bohuzel az pote, co jsem zavolala do predplatneho a oni mi rekli,ze mi poslou dodatecne 11.cislo....ach jo... ze ja blb sem se nepodivala jeste jednou aporadne...
19. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
all diky za tip, ale to je moc zdlouhave :slight_smile: mozna udelam houbovou omacku a maso necham na zitrek.
Kazdopadne ryzlink si k veceri jistojiste nedame :grinning:
19. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Adel: Dýl jak dvacet minut nevařím, to je moje zásada :grinning:.
A ten ryzlink - no v 19tt asi ne :wink: , já myslela pro m., ale pokud nejste vinaři, tak ne.
My jsme si našli kvalitního soukromého dodavatele a jednu skleničku denně dáváme - na krvinky :slight_smile:.
Zas bych se ale asi zblila z piva nebo tvrdýho chlastu - to je na preferencích.
Jinak v těhu plánuju s vínem skončit a začít po půl deci až od 7 měsíce. Jen tak pro zajímavost jsem se na to ptala 2 Dr. a shodly se, že po jednom malým pivu - (výjimečně) mimina v bříšku nejlíp spí :grinning:.
19. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
Tak jsme doma po skvělém dni stráveném s Majou a Tobíkem :dizzy_face:

dneska trapas v tramvaji, neměla jsem lístek (respektive senilní matka má koupený tříměsíčník, byl doma i s peněženkou), a samozřejmě revizor. Zvažovala jsem, že uteču, zrovna byla zastávka, ale s kristýncem v jedné ruce, batohem v druhé, on navíc vypadal jak mutace schwarzeneggera, tož nic z teho. Tak jsem řekla, že mám kupon, ale ne s sebou, tak on že v pohodě, at mu dám občanku, a pak se to vyřídí na dopravním podniku. Tak jsem mu řekla, že občanku nemám, pač nemám ani peněženku. Chtěl řidičák nebo pas a já mu infantilně vysvětlila, že rovněž řidičák nosím v peněžence. I slitoval se pan revizor nad ubohou dementní maminkou s malým chlapečkem (Kika zas v modrém :grinning: ) a dovolil mi dodatečně koupit sms jízdenku :grinning: :grinning: :grinning:

Maji, záhada účtu vyřešena :slight_smile:

Aer, tak to skvěle vyšlo, na výročí je to naprosto ideální :dizzy_face:
Adél, to se stane, jedno číslo někomu podaruješ :slight_smile:
19. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
tak jsem tu taky :slight_smile:
jani, to je dobre, nakonc urcite nebyl zadny problem, co? :wink:
19. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
No prostě nehorázný bordel na spořce i na plynárnách :stuck_out_tongue_closed_eyes:

šli jsme na poštovní spořku, tam nám ženská řekla, že se nám to někdo pokusil vytáhnout z účtu (těch 770 kč), ale že ho to nepustilo (někdo to má nastavené, že např. čez si tahá potřebnou částku z účtu člověka sám - inkaso, ale jarek to má zakázáno a platíme to normálně trvalým příkazem). Ale vůbec nevěděla, jestli je to nějaká společnost, soukromník, jen že to je účet od komerčky a at jdem tam. Mě ale furt to číslo účtu něco říkalo, tak jsme došli domů a já zjistila, že tu platbu si vyžádaly plynárny. TAk voláme na plynárny, no a tam, že se jim najednou nějak přenastavilo, že to platíme tím inkasem, proto si to chtěli tahat z účtu sami. TAk to nahodila zpátky, že teda neplatíme inkasem, a začla prý žvatlat, že jsme s platbama pozadu, to jí jarek řekl, že ne, pak se koukala ještě jednou, tak prý ne, dokonce tam máme dvě platby navíc (to je zas bordel spořky, která je nepružná v měnění trvalých příkazů, když se mění zálohy). No prostě komedie :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
all no vinari uplne nejsme, ale vino mame radi, ze svatby nam ho zbylo hodne, takze Mirek si na nem stale pochutnava. Jinak ja si vetsinou (kdyz nejsem tehotna) dam radej to male pivo, ale alkohol mi teda vubec nechybi...
19. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
a k te veceri nakonec varim zampion. omacku :slight_smile: nejak jsem na ni dostala chut :slight_smile:
Jani to je pech, revizory nesnasim ale zvladly jste to dobre .-)
19. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
My budem mít na večeři čínské nudle, ale děláme si je sami, z čerstvé zeleniny, kuřecího masa, no a ty nudle.
Víno si taky dáváme rádi :dizzy_face: Pivo mám taky ráda, i koktejly :sweat_smile: :sweat_smile: mě v těhu hodně chybělo to pivo, sice birell jsem si dávala, ale takový vychlazený čepovaný půllitřík, na ten jsem se těšila :dizzy_face:
19. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
ja mam pivo aj vino taky rada a sem tam si dam aj ted v tehu..myslim, ze v malym mnozstvi to nevadi :slight_smile: dneska si dame vinecko, Martinek koupil jak sel z hudebky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
Maji: Tak si to užijte a pěkný večer :slight_smile:.
Jsem ráda, že už je líp.
Já si taky myslím, že alkohol tak od toho 5 měsíce vejš, stylem: decka piva sem tam po obědě, nevadí.
Za horší považuju stres a kouř z cigaret.
Ale už se vidím, jsem děsně pečlivá, tak budu cvičit a ládovat zeleninu a zakážu si i kafe :grinning:. A do úmoru budu žehlit bíly oblečky, aby je pak mimis mohl poblinkat a jinak zaneřádit :grinning:
19. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
my byli ur. mame 11,66 kg (za 5 tydnu +300 g), dostali jsme prevenar, mame ocekavat reakci kdyz byla i po prvni davce. jinak zitra juli mam objednat na neurologii a budem cvicit vojtovku :frowning2:

doctu vas pak az bude julca spat
19. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
maji,super ze je lip :wink:

jani,to maj teda bordel v tom vsem vsichni :rolling_eyes:

nejradsi jsem kdyz varit nemusim :grinning:

a miluju pivo :dizzy_face: . kupodivu v tehu mi nechutnalo :grinning:. hned po porodu zas jo :grinning:
19. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
say proc vojtovku, rekla vam ktomu doktorka neco vic?
Ja jsem si dnes taky dala decku piva a tak mi chutnalo :slight_smile:
19. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
adel,protoze se neotaci ani na brisko...
ale uz jsem docela v poho. na nervovy nas objednali az 4.12., nez nas objednaji pak jeste na rehabku, tak to se to julca nauci sama :grinning: :grinning: :grinning:

preji dobre ranko :slight_smile:
20. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
dobre rano :slight_smile: say Julinka je sikulka, trva ji to dele,ale to podle me to neni nic neobvykleho muj bratranek se narodil jeste driv nez Julinka 3.3. a myslim, ze se jeste taky neotaci na brisko a jestli jo tak teprve par dnu. Nemaji problem s vahou maly ma 9 kg ale je dost veliky ma 74 cm.
20. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
say, taky myslim, ze je to v pohode, myslim, ze u Julinky to s tou vahou asi souviset bude, taky jsme jednoho takovyho budulinka v rodine meli a videla jsem ho poprve kolem tech 8 mesicu a jen lezel na zadech a vubec nic nedelal a ted jakej je to sikula skoro triletej :dizzy_face:
20. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
dekuju za uklidneni :slight_smile:. dnes uz je mi dobre,ale vcera jsem to tezce nesla. na zadance na nerovy je napsano opozdeny motoricky vyvoj a me to v tu chvili prislo tak smutny :pensive:
20. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Say, Julinka vsechno dozene:wink:
20. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
holky mne se tak nechce nic delat, jak vidim,ze se blizi vikend, nemuzu se donutit neco udelat :frowning2:
20. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
adel, to jsme na tom stejne :grinning:
20. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
say, souhlas s holkama, za pár měsíců si na to ani jedna už vůbec nevzpomenete :wink:

ech, je mi dneska nějak divně. Kika zas měla večer trochu teplotu, ráno ne, a já si připadám jak praštěná :confounded:
20. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
ach joooo, musim se nejak donutit....ale na druhou stranu se už těším na odpoledne, jedem k nasim a ja budu moct konečne na chvilku zapomenout na pitomou skolu (v aute:grinning: )
20. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
jani, tak at jste obe brzo fit, zkus vic odpocivat :confused:
adel taky se tesim na odpoledne, pujdem Martinovi naproti do prace, je tam krasne, tak se tesim ven :dizzy_face:

hele, co si myslite o Mikulasovi? budete to s detma nejak slavit? ja premyslim, ze by jsme sli na mikulasskou do MC, ale bojim se kdyby tam byli certi at to nejak neprezenou a Tobik z toho nema trauma :sweat_smile: ale kdyz je to pro deti 1-2 roky, tak by to melo byt v pohode, ne?
20. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Maji, zkusím, za chvíli by se měla stavit kamarádka, aspoň nás trochu rozptýlí (nebo ji my nakazíme :sweat_smile: )

Myslím že ten mikuláš bude v pohodě, když to je pro malé děti...My asi tradičně předáme nějaký malý dáreček...
20. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.