• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Hehe tak mi teda řekněte, podle čeho se pozná, že bude mít ženská holku?

Jo, mívala jsem krásné vlasy, mívala :sweat_smile: ach jo :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
jani, holka prej ubira na krase, ale na tobe se to nejak neprojevilo :grinning:
21. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
no tak napr lakme ze slepicarny tohle pravidlo naprosto vyvraci, kdysy se to tam resilo a ona ukazovala fotky z tehu kdy cekala Marinka a pak Barisu a mela to teda fakt presne naopak:slight_smile:
21. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
ja jsem mela strasnou plet aj s Tobikem aj ted, zato vlasy vzdycky v pohode...a vubec tomu nejak moc neverim, ze by to mohlo byt takhle poznat :sweat_smile:
21. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
tak ja teda v tehu fakt zosklivela :sweat_smile:. byla jsem natekla,podobana :sweat_smile:. jediny co jsem mela hezky,byli vlasy :dizzy_face:
a pribrala jsem 25 kg. ale s tim ze prvnich 5 mesicu jsem nepribrala ani deko :grinning:. vse az potom. to stacilo abych si na jidlo jen pomyslela a hned se to na vaze ukazalo :grinning:
ted mam dole uz 26 kg :slight_smile:
21. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
:grinning: no temeto poveram neverim, ale podle nich cekam kluka :slight_smile:
ale holcicku bych klidne brala :slight_smile:
21. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
maji, jasně že ne, já jsem hnusná konstantně :sweat_smile: :sweat_smile:
pleť jsem měla celkem normální, vlasy pěkné... útly pas a ňadra dmoucí, dědečku náš vševědoucí :grinning: :grinning:

podle mě se to tak naprosto nedá poznat :slight_smile:
21. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
jani, ty ses trubka, nahodou ses kocka :grinning:
co mam rikat ja? vorvan odobanej a jeste k tomu neschopnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
maji, neštvi :grinning: :grinning: :grinning: prej vorvaň... já bych ti ukázala, co si představuju pod pojmem vorvaň, dyť nemáš ani deko navíc.
21. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
neeee, jen asi 150 kilo a 1000 centimetru :grinning:
21. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
hele, připomínáš mi jeden film, jmenovalo se to těžce zamilován :sweat_smile: chlap viděl ženskou jako topmodelku a ona přitom byla celkem při těle... no a ty to máš obráceně, vidíš se jako kdovíco a přitom to není pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
jani, no ja vim, ze sou aj tlustsi, ale kdyz tady prohlizim tehotensky alba...ja mam pupek jak nektery zensky ve 30tt a vys :sweat_smile: a pak zas nez to stihnu shodit a zpevnit budu zas tehotna :grinning: a skoncim ve triceti s vytahanym brichem a prsama u pasu :sweat_smile: :sweat_smile:
21. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
a chci chodit na tehu brisni tance a nemuzu, protoze nechci brat aj Tobika :frowning2:
21. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
No jo, jenže ty máš prostě jen bříško, jinak nic. A na co shazovat a zpevňovat, když budeš zas těhu...
No a prsa u pasu :grinning: :grinning: no jo no, zasloužilé kojící matky, já si radši nepředstavuju, jaké to bude, až dokojím, protože už teď....... :zipper_mouth: :zipper_mouth:
21. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
21. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
Pokud ti to pomůže, tak nám ho tu můžeš nechat na hlídání :slight_smile: a jít tancovat s těhulema.
21. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
jani, kdybyste nebydleli tak daleko, tak ti ho tam necham hned, jenze takhle je to hodina cesty pred, hodina cesty po a to je pekne naprd :unamused: cely odpoledne v tramvaji :frowning2:
21. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
a musim se jit ucit, nebo zas dostanu sprdaka, ze kvuli me sli kluci ven a ja sedim u pc :sweat_smile:
21. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
To je fakt, nebydlíme zrovna nejblíž :sweat_smile: tak leda že bychom se my dopravily k vám.
21. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
jani, to je to samy, nad tim vubec nepremyslej...bud ho sebou vezmu nebo nikam nepujdu, budu se muset zeptat v mc a rozhodnout se :sweat_smile:
21. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
Ok :sweat_smile: budem se muset na jaře přistěhovat někde blíž :sweat_smile:
21. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
jani :grinning: to by bylo fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hele, tak me napada, jak ses na tom s tim ucenim ty? pondelni nabidka stale plati, vzala bych dvojkocar a treba aspon 2,3 hodinky je vyvetrala... :wink:
21. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
Zatím jakž takž jedu, kdyby bylo nejhůř, dám vědět :wink:
21. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
jen tak mimochodem, jak se da zkratit/zdrobnit Krystof a Stepan? :sweat_smile:
jdu na to uceni at me najdou uprostred nejake plodne cinnosti a pak se sem zas zasiju :grinning:
ehm, jak mam prelozit:
Children are likely to approach activities with which they are engaged more positively when the above psychological needs and satisfied.

?????? pomoc, prosiiiim :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
Kryštof, slyšela jsem i Tůfku, ale to mi přijde celkem děsivé, kamarádka má Štěpána, říkají mu Štěpko :slight_smile:

Maji, já spíš překládám věci hodně v kontextu, když mám delší článek... není to něco v tom stylu, že pro děti jsou dobré aktivity, které podporují jejich psychologické potřeby... tak něco :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
jani neco takovyho jo, no :grinning:

me prijde desivej tufek aj stepka :sweat_smile: a pritom takovy pekny jmena :sweat_smile:
21. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
holky, hihi, ted jsem se fakt "pobavila", silim stestim ze sveho noveho stavu a tak delam kraviny - jako ze ctu vsechny ty knizky co mam doma, hledam blbiny na internetu...a googlila jsem si ty nase jmena a kdyz jsem vygooglila Zachariase, dozvedela jsem se, ze dle katolickeho kalendare ma svatek 5. listopadu...coz je den, kdy jsme pravdepodobne pocali:grinning: Ze by znameni....? :grinning:
21. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Mě se hodně jmen líbí v celém znění, viz štěpán, ale taky potřebuju přijatelnou zdrobnělinu, a těch se někdy nedostává :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aer, no vida... hlavně se mimi musí narodit 6.8., at se jmenuje jak chce :sweat_smile:
21. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.