• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
maji, tak mohly bychom se zítra stavit? :sweat_smile:
22. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
jani, ja prijedu do centra se sourozenakem a kdyztak si kristynku odvezu k nam..podle toho kolik casu potrebujes :slight_smile: vzdycky jezdis ty, tak ti to tentokrat usnadnim, hm? :slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Ty abys tahala tobíka, břicho a sourozeňák? na to v žádném případě nepřistoupím. já ti ji tam dovezu a pak si pro ni přijedu.
22. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
zapomen, aspon si nebudu pripadat jak trotl s jednim deckem ve dvojkocarku :grinning:
22. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
takze v kolik mam zvonit? :grinning:
22. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
tak jak myslíš... potřebuju ji akorát vyzvednout tak ve třičtvrtě na jednu, dojedu k vám a pojedem na plavčo.
22. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
ok, v kolik rano mame prijet? :slight_smile:
22. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Jak chceš... v 10?
22. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
dobre, v 10 jsme tam jak na konu :slight_smile:
22. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
díííííík :slight_smile:
22. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
mozna se ani nebudu vracet do poruby...potaham je tam ty dve a pul hodky nekde po parku nebo neco a budes to mit bez zajizdky :wink:
22. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Jak se vám bude chtít, ten park tady taky celkem ujde... sice není tak klidný jako ten váš, z obou stran rušná cesta, ale nemůžem mít všecko :grinning:
22. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
uvidime jak bude :slight_smile:
22. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
TAk ju :slight_smile: asi vypínám kompa, tak dobrou s kobrou :slight_smile:
22. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
holky uz se daruje hracka...!:slight_smile:
22. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
emi, uz mas vybrany dite? :slight_smile: my to projedeme dneska vecer a snad se na necem shodnem :grinning:
23. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
jojo, mame nejakou Elisku s leporelama..:grinning: jako sory, ale na hrazdu za litr nemam, ani nase mala ji nema..:grinning:
23. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
coto coto vysloužilky na 3. str. ? :fearful:
s radosti vam oznamuju ze jsem dopsala filozofii a zitra ji snad odevzam :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
adel, az tam? juj :sweat_smile:
ja su nejaka hotova, nic se mi nechce, Tobik furt jeste spi (uz 3 hodiny!!!), cekam na neho s obedem a pak dam prat a chtela jsem poradne vydrhnout koupelnu... a pak se samozrejme musim jit ucit, ale to mozna pocka nez prijede Martin a vezme si Tobika :slight_smile:
dneska mi prisly svrchnacky Tots bots..musim vam je pak vyfotit na nasem zkusebnim miminu :dizzy_face: :dizzy_face:
adel, ses sikula, ja se s tou psychologii nemuzu hnout z mista a pritom mam milion dalsich ukolu, ach jo :sweat_smile:
23. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
adel,tak to mas pochvalu :slight_smile:

nam dnes nas jarda prijde vyvrtat diry na zrcadlo a policky a nekdy v tydnu prijde obkladac dooblozit nad dverma a budeme mit koupelnu hotovou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
no sikula nejsem :grinning: trvalo mi to vecnost :grinning:
prcek se porad vrti a uz nevim jak si mam sednout, takze vetsinou lezim na kojicim polstarku :grinning: tam toho moc nenapisu :grinning: za chvilku jdu na tu priblblou prednasku z psychologie (maji, soucitim s tebou ) a pak jdeme s muzem nakupovat a jeste ke znamym, takze se do postele zase dostanu buhvi kdy...
23. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
me za pul hodinky priveze chlapek tasku do kocarku, uz se tesim :dizzy_face: :dizzy_face: trochu jsme debordelizovali byt, tak mam docela dobrej pocit ze dneska, ze jsem ho neprosedela na konovi :grinning:
say, to je parada, ze uz to budete mit :dizzy_face: pak musis poslat zase odkaz na fotecky! :dizzy_face:
23. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
nafotim,jen pockam az bude dooblozeno :slight_smile:

ja jsem dnes nejaka protivna a total bez energie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
taky jsem dnes celkem bez nálady - zítra jsem měla jít na ten fakultní ples, po škole s kamarádem. Jenže kamarádovi volali z brigády, že tam asi bude muset být, sice za sebe shání náhradu, ale pochybuju, tu práci nemůže dělat kdekdo :confounded: takže prd... to je super, jak se člověk na něco těší a pak se to podělá :angry:
23. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
dobre rano, vcera jsem byla tak nasr*** ze jsem se m uz radsi ani nepsala. V psychologii nam prof. oznamil, ze v pondeli bude pisemka ze vseho z celeho semestru, takze uz ted jsem si skoro jista ze to nestihnu. Aby toho nebylo malo bojujeme s vlhkosti na chodbe a v koupelne (po te potope je to jeste horsi a zacinaji nam tu plisne :frowning2: )
a jeste navic je Mirek nemocny, takze fakt nevim kam driv skocit od rana varim obed, aby mel aspon neco protoze jsem zase do odpoledne ve skole :frowning2:
prominte ze si stezuju holky, ale potrebovala jsem to nekam vysypat.
24. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
jesteze me ceka ve ctvrtek ultrazvuk, aspon se odreaguju :slight_smile:
24. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
dobre ranko
Tobik ma peknou rymu, ach jo :rolling_eyes: vypada to, ze se nam vsem dari, co? :sweat_smile:
24. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
jani, zapomnela jsem ti poprat hodne stesti u zkousky! drzime s Tobikem usilovne palce :dizzy_face:
24. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Maji, díky moc :slight_smile: čeká mě to ve 4.

At se daří, adél :wink: taky jsme objevili zase v pokoji plíseň... :angry:
24. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
maji ach jo co je toto za tyden???
Jani drzim pesti :slight_smile:
jak s tou plisni bojujete?
24. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.