• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
halo halo, jste tu nekdo? :slight_smile:
adel, nam na plisen pomohlo savo, zatim se neobjevuje dalsi, takze to vypada, ze ju zlikvidovalo nadobro :wink:
jinak, jak jsem se bala, ze dnesek bude des, tak to neni zas tak hrozny..sice pred spanim jsme odsavali, tak byl velkej rev, ale chodi si dobrovolne nechavat utirat nos, tak su rada, ze aspon to kdyz uz smrkat nechce :grinning:
ted si normalne porucil latkovou plinku misto pampersky, tak sice ju ma na novosklad s rucnickem vevnitr a na tom maly fleecovy svrchnacky do 5,5 kilo...ale vypada vic nez spokojene :sweat_smile: ja snad zacnu latkovat jeste aj s nim :grinning:
jinak ja su se sebou dnes neskutecne spokojena, udelala jsem doma tolik prace jak uz dlouho ne :slight_smile: jeste vecer potrapit uceni az prdola usne a bude to uplne dokonalej den :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
maji tak to se mas :slight_smile: ja jsem se neucila jakz takz jednu latku do psychologie, ale nektere casti jsem musela vynechat na to nemam naladu, muzicek mi usnul, chudatko musim mu jit uvarit caj a coldrex at se brzo uzdravi. S psychologii budu pokracovat zitra, dneska ztracim motivaci.. :angry:
24. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
ady, cajik bych si dala taky a nechce se mi delat, neposlala bys mi trochu? pekne s medikem a citronkem? :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
maji postou nebo mailem? :sweat_smile:
24. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
radsi mailem, posta me poslednich par dni stve :angry:
24. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
maji, tak je tobik sikulka :wink:

adel,tak hlavne at to taky nechytnes :wink:

u nas uz se spi :confused: . taky zacala uz docela papat. nesni teda celou sklenicku,ale vetsi pulku, to je uspech :slight_smile:.
holky, prosim o radu :slight_smile:. zatim davam v poledne zelen. polivku a odpo ov. presnidavku nebo jogurt. myslite si ze mam pridat dalsi prikrm a jaky?
dekuju :slight_smile:
24. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
sayast :slight_smile: ahoj....máš strašne zlatú dcérku :wink: ...môžem sa opýtať koľko si mal rokov keď sa narodila?
24. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
miso, ahojky :slight_smile:
jsem rada zes nas nasla :slight_smile:. julku jsem porodila 2 mesice pred 23. narozeninami :dizzy_face: . a bylo to to nejlepsi co se mi mohlo stat :dizzy_face:
koukam ze uz to mas za par :wink:
24. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
dekuju za pochvalu julky :slight_smile:.
moc vam to s manzou na fotkach slusi :wink:.
24. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
say, tak super, jeste dokojujes po jidle, nebo uz ne? :slight_smile: nekde jsem mela super tabulku co a v jakym veku a kolikrat denne a tak, zkusim ju pohledat a kdyztak ti poslu odkaz, ja uz si to nepamatuju kdy jsme davali tri jidla :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
tak tabulka je tu, jsou tam tri zalozky a na jedne je prave jidelnicek, ja jsem se tim vicemene ridila a myslim, ze jsme byli spokojeni vsichni:
http://kojeni.net/prikrmy.php
24. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
maji,dik :slight_smile:
jj,nejen dokojuju,ale kojim snad neustale :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
say, to je dobre :dizzy_face: vsak ona juli vi co je nej :grinning:
24. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
je hroznej zavislak. nevim jak ji to jednou odnaucim :unamused: . nejhorsi je,ze i kdyz mi vecer usne, tak co pul hodky (cca) vyzaduje dudlat moje prso :confounded:
24. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
say, to je jen blby obdobi, vydrz, ono zas bude lip, ja uz jsem jednu dobu taky byla zoufala, ze je na me nacuclej nonstop a preslo to :slight_smile: a odnauci se sama, jak bude vic papat normal jidla, tak postupne odbourate kojeni pres den, bude mit plnejsi brisko, tak casem odpadne postupne aj to nocni...a az budes kojit jen rano a vecer tak se ti jeste bude styskat po celodennim kojeni, uvidis :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
koukam, ze Janca jeste nenapsala, tak ze by nakonec zustavala v Brne na ten ples? :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
moc bych to jance prala :dizzy_face:

maji,spi od 20 hod a uz 4x jsem ji byla delat dudlik a zas tam nejak brouka a bude chtit asi zas. je to strasne vycerpavajici :zipper_mouth:
24. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
ja vim say, je to narocny... :frowning2:
24. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
ahoj holky. po koupani jsem nasla na kalhotkach svetle ruzový výtok, myslite ze se mohlo neco stat? Mám jít ráno k doktorce?
24. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
maji, nejhorsi je,ze eda to nechape. pry z ceho jsem unavena kdyz nic nedelam a jen si vsimam juli. ale uz to samotny uspavani na kusy je strasny :frowning2:. neznam uz nekolik tydnu spanek co by trval aspon 3-4 hodky v kuse. jsem unavena. samozrejme pochopeni zadny. pry si muzu lehnout pres den kdy chci. hmm, tak nevim jestli ma na mysli tech 10 min dop nebo sice hodku odpo,ale to kocarkuju :unamused:

adel,zavolej zitra dr,ale myslim si ze to nic nebude :wink:
24. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
diky say za uklidneni, snad se nic nestalo, podle me to praskla nejaka cevka nebo neco. nastesti se to uz neopakovalo, mozna se jen moc stresuju. Zitra ale radej zavolam. Prdolku krasne citim, tak snad se ma dobre :slight_smile:
24. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
jestli citis,bylo to fakt malo, ne syte ruda krev, tak bych nestresovala. vzdyt tam stejne ve ctvrtek jdes :wink:
ja to mela tusim taky, ale cerveny flek,ale tak maly a jen fakt jednou, ze jsem to ani dr nerekla :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
diky say, fakt jsi me uklidnila :sweat_smile: byl to jen takovy naruzovely hlen,ale vystrasil me :slight_smile:
No nic, jdu si lehnout. Ty uz bez taky spinkat,at si odpocines dokud Julinka spinka :slight_smile:
24. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
cekam na edu,pak pujdu. ten ted neco vymsli s ntb.
rano me nastval :grinning:. vstal si po 10 rano a jeste rikal jak se krasne vyspal. ja mezitim uklizeno,juli obstarana,spala dop spanek,pes vyvenceny a ja neznam co je se dobre vyspat :rolling_eyes: . jo a uznani zadny :frowning2:
24. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
pohodlny chlap :slight_smile: zitra se nechej obslouzit ty :slight_smile:
24. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Tak to vezmu popořádku :grinning:
adél, nám taky pomohlo savo, plíseň zlikvidovalo, ale teď se zas objevila... máme totiž dvě venkovní stěny, no a v rohu je...
ad něco růžového, řekla bych, že se nic nestalo, kdyby sis nebyla jistá, tak zítra brnkni té mudře, at te uklidní.

maji, fajn že to s rýmou jakž takž zvládáte... látkování s tobíkem by byla bomba :sweat_smile:

say, řídila jsem se tabulkama jako maja. co se týče kojení, já mám pořád totální přícucku... a už mě to začíná štvát, jak mě bez váhání kdykoli a kdekoli je schopna svlíkat... asi už taky budem omezovat, protože ona si přijde cucnout fakt kdykoli. Noci jsou sice v pohodě, usne i bez toho, kdyžtak s jedním kojením. Ale tvou únavu chápu, přerušovaný spánek je děs :angry:

Ad dnešní den, test byl děsný, s trochou štěstí budu mít tak nula bodů :grinning: :grinning: :grinning:
na ples jsem nešla, kamarád je na brigádě. Ale ve čtvrtek k němu jednu, uděláme si náhradu - půjdem do klubu, kde on zvučí kapely (to je ta brigáda), no a pak pokecáme a tak :slight_smile: (pod tím a tak si rozhodně nic nepředstavujte :grinning: :grinning: )
24. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
k němu jedu... jsem chtěla napsat :grinning:

say, nechala bych se obsloužit, jak říká adél, ale s tím asi on souhlasit nebude, co...
24. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
vcera uz jsem odpadla :dizzy_face:
jani, jak to vidis s tim bazarkem dneska?
25. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
dobre rano holky, vcera vecet jsem jeste udelala testo na pernicky takze dnes vecer je upecu, aspon se mam na co tesit, jinak me cely den ceka psychologie. :frowning2: Mirek mel v noci horecku(39) a nemohl vubec spat, ted se teda chysta k doktorce, snad mu napise neco,co mu uz konecne zabere...
25. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
jinak jsem volala doktorce, prostoze jsem mela od rana nejake krece a musim prijit uz dnes. snad se nic nestalo a bude to vsechno ok. Jdu tam ve 2 pak napisu
25. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.