• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
dobre ranko, adel, neboj, vsechno je urcite v poradku :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Adél, tak snad tě paní doktorka jen uklidní...

maji, mrzí mě to, ale asi mi to nevyjde... Máme dneska náhradní plavání, potřebuju nutně něco dopsat, nakoupit a tak. Zítra zas budu celý den v trapu...
25. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
ok, me se stejne moc nechce :grinning:
25. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Holky, asi potřebuju uklidnit nebo co... zítra ráno jedu do brna, odjíždím v 8 ráno. Kristýnku bude hlídat moje mamka, Kristýnka bude ráda, s babičkou si dobře rozumí a hlídala ji už mockrát. Odpoledne se vrátí Jarek, já pak z brna jedu do prahy. Večer bude malá s jarkem, on ji uspí (dělá to vždycky on, i když se pak probudí, je v 99% případů schopen ji uklidnit), ráno jarek musí do práce, předtím přijde kamarádka, ta tam bude dopoledne, Kristýnka ji taky dobře zná, vždycky spolu blbnou. Já se vrátím v poledne.
Myslíte, že to beze mě zvládne? Zatím byla vždycky s někým jen celý den, a když se v noci probudila, viděla, že už tam jsem i já. Vím, že někteří v tomhle věku dětí už je dávají na víkendy prarodičům, ale přece jen...
25. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
jani, zvladne to :slight_smile: z vlastni zkusenosti ti muzu rict, ze kdyz tam vecer nebudes, nebude te potrebovat ani v noci :grinning: a ty se snaz na nu nemyslet a poradne si uzij prahu :wink:
25. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Víte, co je zvláštní u lidí? Že když někam přijdu s tím, že ještě kojím, tak se na mě ostatní dívají jak na blbce, že už je přece velká, když jsme mezi víc lidma a ona se moc nechce nechat muchlovat od jiných, tak je závislák a mamánek. Ale když bych řekla, že jednu noc strávím bez ní, tak jsem krkavčí matka :grinning:
25. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
jani, nikdy se nezavdecis :grinning: ale je to fakt :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
jani zvladnou to, přece ji necháváš doma s rodinou,. Kdyby v noci nejak plakala tak si myslim, že by Jarek treba do te prace nesel a zustal s ni dopoledne doma, vsechno ma reseni, hlavne na to nemysli :slight_smile: holky ja za chvilku jedu :pensive:
25. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
adel, se mas, uvidis mimisa :dizzy_face: ja pujdu az zitra a snad me vezme :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Adél, určitě to bude v pořádku :wink:
To jestli by nešel do práce, no nevím, to by si asi nemohl dovolit... ale radši na to nebudu myslet, ráno snad bude v pohodě :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
jani, nemysli, stejnak se tim akorat zbytecne stresujes :wink: zvladnou to a hotovo, nic jinyho jim nezbyde :grinning:
25. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Jo. Už na to nemyslím :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
adel,urcite to bude v pohode :wink:

jani, ty myslim ze se taky bat vubec nemusis :wink:

ja mam nejakou chripajznu, do toho strasna noc s juli. jsem ko :rolling_eyes:
25. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
say a nemuzes rict mamce at ti prijde pohlidat a trochu si odpocinout? :frowning2:
25. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
julka mi ted spi na balkone, tak to bude dobry. vzala jsem si paralen a docela pomohl. jen se potim jak dvere od chliva :sweat_smile:. vecer lehnu s julkou a zitra budu cila jak rybicka :slight_smile:
ja nechci mamku moc vyuzivat. uz takhle pomaha moc
25. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
say, ale bud na sebe opatrna, jo?
25. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
neboj :wink:
ja se mam prilis rada na to abych nebyla opatrna :wink:
25. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
dobre, budu ti verit :slight_smile:
25. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
a copak ty? jak zvladas? mas muj obdiv, fakt :slight_smile:
25. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
ted uz to jde, krize presla :grinning: ale utahana su taky pekne :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
holky tak jsem konecne doma, vsechno je relativne v poradku, jen mam nabeh na cukrovku a niz placentu. Doktorka mi rekla, ze pohlavi maminkam nerika, tak me fakt nastvala....
25. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
ady, a to jako muze? :sweat_smile:

ale jinak teda hlavne ze je vse v poradku!:slight_smile:
25. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
ady a jak ti zjistila ted nabeh na cukrovku...? OGTT ti dneska nedelala, ne?
25. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
adel, tak hlavne ze jste ok :slight_smile: me pohlavi s Tobikem taky doktor nerekl, ze se nechame prekvapit :grinning: a je to fakt hezky prekvapeni, fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
say, snaž se šetřit, i když s mimčem to je taková rada na prd :grinning: :grinning:

adél, fajn že je všecko v pořádku :dizzy_face: to že neříká pohlaví, to bych ji asi klepla, my jsme to třeba chtěli vědět.
napiš víc o té cukrovce, z čeho to zjišťovala? z krve? moči? ... placenta níž nějak vadí?
25. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
mam cukr v moci, coz je docela blbe, ale OGTT mi nedelala.ZItra ji musim prinest moc a bude mi brat krev. No nic holky musim jit pohnout s tou psychologii...
25. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
Tak at se daří :wink:

Jarek se snaží zrovna krsitýnce číst pohádku, je to nějaká knížka přeložená z angliny a asi tam někde neuměl česky, protože ty věty jsou poskládané tak hrozně, že se u toho svíjí smíchy :grinning: no to chcu vidět, jak Malpa usne.
25. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
ady,i kdyby ji potvrdili,tak je to v poho, aspon budes vic hlidana :wink:

co se tyce pohlavi,tak me to dr taky odmital rict, ze to nerika,tak jsme se to dozvedeli na gen. utz v krajske nemocnici :slight_smile:

maji,stejne mas muj obdiv :wink:

je mi lip,snazim se odpocivat,ale julca to asi vycitila a zrovna cely den vyzaduje pozornost :confounded: . a rekla bych ze nam rasi dalsi zub,proto ta noc a slinta jak bernardyn :grinning:
25. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
say, tak to asi bude zubatec :slight_smile:

s tím pohlavím to teda nechápu, kdyby to byla nějaká věc, kterou by odmítali dělat dejme tomu z náboženských důvodů (potraty), tak to chápu, ale říct pohlaví? To jako proč? Prostě když nevím, tak řeknu nejde to poznat, když vidím trochu, řeknu asi to bude to a to, když vidím víc, řeknu pravděpodobně to bude to a to...
Já věděla pohlaví v 16. týdnu.
25. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
say, ty jo, kolik uz ma julca zoubku? me prijde, ze hlasis kazdou chvilu novej :grinning:
25. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.