• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
zuby mame zatim dva :grinning:. se vam jen zda ze jich je tolik :grinning:

me pohlavi nerekl, protoze pry nema kvalitni utz a nechtel se splest.

tak,u nas uz se spi, tak jsem na to teda zvedava :sweat_smile:
25. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
say, tak si zalez do pelechu taky a odpocivej :slight_smile:
25. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
odpocivam u kone :slight_smile:
25. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Já taky odpočívám, pokouším se stříhat video a už jsem z toho málem vyplešatěla :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
ja taky odpocivam, Tobik si cte (podle zvuku, ktery se za stoleckem linou bych rekla, ze Auticko Modraska) :grinning: nejradsi bych se uz dnes ani nehla, ale musim ho jit umyt a soupnout do postele...to zas bude proces na hodinu a pul a pak prijde Martin :grinning:
jani jaky video? :slight_smile:
25. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Ale, potřebuju něco kratšího natočit do školy, tak se trénuju na jarkovi jak krájí maso a dávám k tomu vánoční hudbu :grinning:
25. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: to musi byt zajimavy :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
nesmírně :grinning:
25. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
sayast :slight_smile: ďakujem......už sa mi to kráti a poriadne.....riadne sa bojím porodu :grinning: dufam ze to nejako zvladnem...a ty si to ako prezivala :slight_smile: ? pa
25. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Chjo, holky, to byl dneska den :angry:
25. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
all, copak?

miso, ja jsem strasny srab na bolest :grinning:. furt jsem tu vykladala ze bez epiduralu neporodim :grinning:. ten jsem si i vyzadala,ale mela jsem smulu,nebyli lidi :rolling_eyes: . ale nakonec jsem krasne vyvolavane porodila julku ve 39+0 bez jakekoliv injekce na bolest. a byl to nejkrasnejsi zazitek :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Hele, mám dotaz: Jak byste se zachovaly vy? Jela jsem z práce v 7 večer, s těžkou taškou. Bus měl zpoždění tak jsem tušila, že budu aspoň 3/4 hodiny bloumat po nějakým maloměstě po cestě :frowning2:. Tak jsem zavolala m. jestli by pro mě mohl přijet (15 minut autem).
Nějak se ošíval a pak z něho vylezlo, že se mu nechce domlouvat se s jeho vlastním otcem, kterej mu zrovna stál jeho autem v cestě.
Tak jsem se nasrala a zavěsila. Přijel pro mě, ale napsal mi sms, že jsem pohodlná, což jsem nerozdejchala a nechala ho tam s tím autem stát a počkala si na ten bus :grinning:.

Myslím, že jako pohodlnej člověk se zachoval on a měl by se mi omluvit, ale to asi nehrozí, že ? :grinning:
Tak se jdu usmiřovat... :wink:
Chlapi, no :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
all,no me se pred par lety stalo to samy akorat jsem volala tatkovi a on neprijel :grinning: ted zpetne si rikam, ze mel v leccem pravdu, ze su opravdu pohodlna :grinning: :grinning: :grinning: asi bych to nechala plavat, chapu, ze se ti nechtelo nekde bloumat s taskou, ale na druhou stranu uplne chapu aj ho, ze se mu nikam nechtelo :slight_smile:
25. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Usmířeno :dizzy_face:: Tak to bylo rychlý - oba jsme udělali chybu :sunglasses:. Měla jsem se rychlejc odurazit a m. příště bude hledět, aby mě nenechával nikde zmrzat s tunou učebnic... :slight_smile:. Jednou jsme manželé a měli bysme si jeden druhýho hledět...
25. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Allegria, souhlasím s tebou. Taky jsem pohodlná - asi člověk zpohodlní tím, jak má k dispozici auto, a můj taťka vždycky obětavě jezdil, když jsem potřebovala vyzvednout, kamarádi s autama mě taky vždycky ochotně vozili a vyzvedávali, takže když jsem dospěla do stadia, že můžu dělat to samé, tak to dělám.
Ono taky záleží kdo a kde, a mladá ženská někde sama ve tmě není moc super (stigma ze sídliště :grinning: ), kdybys byla chlap a byl by den, asi bych to viděla jinak...
Resumé, pokud by mi v 7 večer zavolal kdokoli z kamarádů a blízkých, že buď bude s taškou čekat 3/4 hodiny ve tmě, nebo jesi ho můžu odvézt, sedám na auto a jedu pro něj.
25. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
No ženy, kde jste? Já čekala, kolik toho budu dočítat, a vy nikde :confounded: :confounded:
já jsem ve škole, zrovna tu nabíjím všecky možné moje propriety a zachvíli mám rande s aer, bohužel tentokrát spíš pracovní... Chodím tu ověšená jak vánoční stromek, to je děs, a kdybych neměla průpravu z nošení kristýnce, asi už mám ruce někde u kolen.
26. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj Jani: Já dnes makám na diplomce jak drak a jsem doma.
Manžela jsem poslala do práce se slovy: A pěkně si nakup :wink:, já dnes nenakupuju, ani nevařím - to víš, jsem pohodlná. :grinning:
Tak už si chudák snad příště tyhle kecy odpustí, páč jestli něco nejsem, tak nejsem líná. To fakt ne.
26. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
pro me by nikdo nikdy nejel a kdyz,tak s recma,takze asi tak :grinning:

dnes jsem nakupovala,tak mam nejake veci pro juli k svatku a k vanocum :dizzy_face:
26. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
uffffffffffffff, su doma :rolling_eyes: byli jsme s Tobikem na otocku v Olomouci na gynde, vsechno v poho, akorat ji nejel ultrazvuk, tak jsem mimouse nevidela :frowning2: Tobik byl na kolotocu a dali jsme si detskej punc a koupili balici papir a tak...a taky jsme nechali ve vlaku cepici, takze jsme museli v Olomouci obehnout mesto a koíupit novou :sweat_smile:
26. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
ahoj holky, prominte ze jsem se cely den neozvala, vcera vecer jsem mela silenou depku, vsechno se na me sesypalo,tak jsem si manzilkovi poplakala na rameni :slight_smile: ale uz je dobre, bohuzel jsem to od nej asi dostala, takze tu zkousku z psychologie pravdepodobne nedam. no neda se....
jo a cukrovku teda nemame :slight_smile: ranni moc byla uplne OK
26. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
adelko, hlavne, ze uz je lip :slight_smile: a super, ze se cukrovka nepotvrdila, su moc rada :slight_smile: :slight_smile:

holky, prisly ty pranicka z unesca, jsou fakt nadherny, mnohem hezci nez na obrazku, me je az lito si je nenechat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
toz kde jste zensky? :sweat_smile:
27. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
maji, tu jsem :slight_smile: a mam antibiotika :frowning2: takze ten test z psychologie asi nedam, no nevadi :grinning:
27. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
tak ho das priste, no :slight_smile: jen se pekne vylez :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Adél, tak se leč :wink:

Jinak jsem dneska přijela z prahy :slight_smile: já si to maximálně užila :grinning: :grinning: připadala jsem si prostě taková bezstarostná :sweat_smile:
Kristýnka to zvládla perfektně, ve dne veselá jako vždycky, v noci se sice prý budila, ale jarkovi se vždycky podařilo ji uklidnit :slight_smile:
27. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
vidis to a tys z toho tak nervovala :slight_smile: tak povidej jak bylo :dizzy_face:
27. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
adel,tak se hezky kuryruj,s tou cukrovkou super ze to nevyslo

jani,vidis, zbytecne ses nervovala :slight_smile:

ja dnes byla poprve v zivote na masazi a rozhodne ne naposled :grinning:. bylo to super :slight_smile:
taky jsem dnes poznala brachovo slecnu a je to velmi prijemna slecna :slight_smile:

copak aer??? a anet...
27. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
a uz vim proc spatne spi. lezou ji 3 zuby na raz. jeste teda nejsou citit, ale jsou videt carecky. chuderka moje
27. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
V Praze bylo blaze... večeře v mekáči :grinning: :grinning: pak jsem šla s kámošem zvučit do klubu - připadala jsem si jak zamlada, v ruce pivko, koukám na kapely, pohodička... No a pak jsme jeli k němu na byt, jedli, kecali, a spát šli tak o půl páté ráno :grinning: :grinning:

say, tak masáž dobrá, jo? To je fajn. Chudák julka, to ji musí trápit, ty zuby..
28. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
nazdarek holky, tak uz je mi trosku lip, lezim s notasem v postylce, tatka se o nas krasne stara... vari mi jedne caj za druhym, kasel je jeste strasny, ale snad se to brzy zlepsi...
jdu objednavat postylku povleceni atd :slight_smile:
28. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.