• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Janey, tak v Praze? No já v prachaticích :grinning: jojo, takové bezstarostné chvilky jsou občas fajn! Hlavně, když víš, že se má mimi OK a ty si to můžeš užít.

Say, tak ať to je rychle za Váma- tohle jsme přesně měli v srpnu.

Holky, já se z toho po...kdy přestanu mít beďary ? :pensive: Objevilo se jich 5a v závěsu první MS..ale jsem spokojená, začala jsem hrozně přemýšlet o druhém mimi, takže teď vím, že to byly asi hormony :grinning: :grinning: :grinning:
Můžete mi poradit ohledně pomůcek? :wink: já teda stále nevím, zda jít do kalíšku-přeci jen jsem spíš vložkový typ..a vyhodit několik stovek, aby to pak šlo do šuplíku... no a do vložek se mi úplně nechce, ale kdybyste mi nějaké doporučili, tak bych to asi prubla :wink: dík
28. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
tan, teda teprve prvni ms? ja ji dostala hned po sestinedeli :angry: :angry: :angry:
28. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
Maji jojo, ani vůbec nevím, proč teď kójo jsem nijak výrazně neomezila :sweat_smile: asi je čas na další mimi, no :grinning:
28. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
asi, telo si zada dalsi dite :grinning: tak supky hupky, na co cekas? :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
tan super nápad :dizzy_face: maji krasne brisko
jani takze vylety mohou byt castejsi :wink: mala je sikula
28. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
haha, slozili jsme postylku, nase loznice vypada jak ukrajinska ubytovna :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
adel, jak je?
28. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
hezky vecer :slight_smile:
my meli doma babinec :slight_smile:. edovo babi,moje mamka a teta. bylo to super. dali jsme vinko,povidali. koukali jak juli koupu. ta si to uzivala a jako spravna hostitelka neusla dokud neodesli :grinning:. sli v 9 :slight_smile:. bylo to fakt super :slight_smile:

tan, druhy? ty se mas :dizzy_face:
i kdyz me eda vcera sam rikal ze by chtel dalsi :confused:

MS jsem jeste nemela :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
say a ty bys do toho sla? jako do druhyho.. :confused:
super, ze jste se meli tak fajn, ono to jednou za cas se pobavit neni spatny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
maji,nesla. ted rozhodne ne. mozna za par let,ale az budu 100% presvedcena, ze eda opravdu "dospel"

zatim rikam, druhe dite ano,za cca 6 let,ale s jinym partnerem :sweat_smile: :pensive: . ale treba se to zmeni,ale to nezalezi na me :slight_smile:
28. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
Hehe, využila jsem příležitosti a dneska se stavila na náš gymplácký ples :grinning: (zase s tím kamarádem, tentokrát jsme zvučili diskotéku, takže jsem nejen neplatila vstup, ale možná budou i prachy :grinning: :grinning: )
Ovšem cesta zpátky do ovy strašná (z vesnice, kde to bylo, cca 50 km), držela jsem se, abych neusla za volantem...
Jdu spát... dobrou noc, spíš dobré ráno.

Dočtu jutro :slight_smile:
29. lis 2009 ve 04:47  • Odpověz
Jani super :slight_smile:
mY hrajeme s kapelou v sobotu, bude to nejspis moje posledni vystoupeni pred porodem a mozna uz vubec posledni, protoze se chysta misto me dalsi zpevacka. Mrzi me to, ale vim, ze bych zpivat nemohla, hravame v zakourenych prostorach nebo pozde v noci na festivalech a to bych si asi nemohla dovolit...
Ja se snazim dokopat se do te psychologie,ale taaak se mi chce spat :frowning2: no nic aspon si neco prectu a pak se na to vybodnu a kuknu na to zitra pred zkouskou :slight_smile: stejne tomu nedavam moc nadeji, vidim to tak na 10% :slight_smile: no snad tech 25 kr. nekde za tento semestr nahrabu....
29. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahooooj ženy :slight_smile:,
zdravím po nádherném víkendu :dizzy_face:.
My jsme včera byli na rekonstrukci bitvy u Slavkova, večer na ohňostroji a na horké medovině. Dneska jsme byli na procházce v lese, u naší lesní babičky na návštěvě a večer jdem na pizzu :dizzy_face:. Mňam, dám si pálivou :grinning:.

Koukala jsem taky na nějaký kočárky a zamilovala jsem se do nějakýho bílýho ultramoderního kočáru - no ale zítra se radši vrhnu zase na diplomku :grinning:.

Mmch. ten fantom opery byla dávka emocí na 5 let dopředu :dizzy_face:. Úžasnej film (muzikál), brečela jsem u toho a pak jsem se s manželem asi hodinu mazlila a tak - no mazec :grinning:, usli jsme v jednu a v sedm vstávali. Kdo to neviděl tak moc doporučuju :dizzy_face:.
29. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
Adél, budu moc držet palce :wink: a na průlez stačí 15 kreditů, ne? Máte to taky tak?
S tím pocitem ohledně kapely to chápu, zakouřené prostředí není zrovna to pravé, ale třeba my hodně pozdě do noci zkoušíme a dá se to, ze začátku si tam Kristýnka vždycky hrála a pak s jarkem usli :grinning: takže pokud by tě muž podpořil, třeba by to šlo... Ale tak to záleží na mimču, místu, kde se zkouší a tak. My chystáme před vánocema dva konzerty, už se moc těším :slight_smile:

allegria, to zní suprově :sweat_smile: :dizzy_face:

tanuki, já kalíšek rozhodně doporučuju, ms mám už od ledna, kupovala jsem ho myslím chvíli potom, a jsem spokojená. Sice s mou ultrasilnou ms někdy poslední dobou to není k vydržení, ale s kalíškem je to ještě nejpříjemnější, s tamponama bych se mohla zahrabat, vložky bych měnila tak co deset minut. Fakt doporučuju.
29. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
diky Jani, potrebuju prave tech 15kr. 11 mam v podstate jistych za seminare ale jeste musim udelat aspon 2 zkousky ze 4. abych mela tech 15 ... nejhorsi na tom je, ze tento test je jeden ze tri + jeste ustni zkouska,tak mi prijde, ze se na to ucim trosku zbytecne, ze jsou to na me docela vysoke naroky. :grinning:

A k te kapele. Muj muz v ni taky hraje/ hral na kytaru, uz si trenuje nasledovnika, protoze netihame zkousky, kapela je totiz v nasi rodne vesnicce a ta je od Brna 100km, takze by to asi fakt neklaplo...

Jdu se jeste mrknout na tu psychologii,ale moc tomu nedavam...
30. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
adel, drzim palce na zkousku :slight_smile:

my meli vcera taky super den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Adél, držím palce :wink:

maji, goooood :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
diky holky, pokud se stane zazrak a tam nahore se nade mnou smiluji tak to dopadne dobre :slight_smile:
maji mazec :slight_smile:
30. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
holkyyyy kde jste?????
uz si varim caj na cestu a vyrazim na zkousku, vecer se prijdu vyplakat...
30. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
Adél, držím palce, večer se přijď vykecat :slight_smile: určo to nebude hrozné :wink:
30. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
tak jak?
30. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
holky ja nevim.... tak docela se to dalo, ale 75% to urco nebude :frowning2: nekterymi odpovedmi jsem si skoro jista, o jinych vim 100% ze jsem je napsala blbe,tak uvidime. Prsote smisene pocity, tak na to radsi rychlo zapomenu...
30. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
Adél, tak snad tě výsledek příjemně překvapí :slight_smile:

Mě zas štve technika, celou sobotu jsem napravovala to, že kamera si nerozumí s noťasem, noťas nejde sesíťovat s jarkovým kompem, video je moc velké a hodně zabírá... Dneska jsem si nainstalovala na noťas stříhací program pro video, abych zítra ve škole mohla i stříhat v pauzách... nic, nejede mu zvuk. Netuším proč. Jak mám asi stříhat video, kde mi záleží na tom co lidi říkají, když to je němé?
Chlap říkal, jak to všecko pojede, já tu pěnila jak pur na nádobí, tak šel radši do obchodu :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: vsem preju krasny den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
my jdeme ke kadernici, za chvilku musime vyrazit, tak cekam nez se Tobik nasnida a hura pekne aktivne hned z rana :grinning:
1. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
maji :slight_smile: my snidame teprve ted.
Ja jdu vygruntovat cely barak vydesinfikovat vsechny madla, kliky, stoly...od tech bacilu :slight_smile: no a pak hura do skoly :slight_smile:
1. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
ahoj holky

ady, drzim palce, urcite to dopadne a kdyz ne, das to priste:wink:

mne je dneska tak zle, ze si davam po douscich studenou kolu a stejne nevim, jestli odsud nezdrhnu... :confounded:
1. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
aer zkus ty zazvorove tabletky, fakt mi to strasne moc pomohlo a te pani,co jsem ji je dala taky, nepomahalo ji uz nic a byla fakt zoufala,tak jsem ji je poslala a velebila me do nebe :sweat_smile: maji to u nas v lekarne tak si tam skoc jmenuje se to Emesin
1. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
ady, emesin jsem si vcera koupila a tabletka mi zabrala asi na pul hodiny...coz neni nic moc, vzhledem k tomu, ze se muze max jedna denne :sweat_smile:
1. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
tak jsme zpatky, mam vzorne dite a miluju ho nejvic na svete :slight_smile:
aeri, uz zacinaji nevolnosti? :grinning: kdy jdes na gyndu?
1. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.