• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ahoj, zdravím z praxe :grinning: Maji, má nový sestřih nebo ty?

Aer, tak alespoň o sobě dává ten nový život vědět! :slight_smile: MNě se to naštěstí celkem vyhnulo, ale občas bylo potřeba se fakt průběžně něčím živit- piškot, racio... žádné delší pauzy bez jídla :wink:
1. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
jojo, musim jist fakt prubezne, jinak je to jeste horsi :sweat_smile: ale jeste jsem nezvracela, tuk tuk:slight_smile:
na gyndu jdu ve ctvrtek rano:slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
tan, Tobik, ale premyslim, ze bych taky zkratila :slight_smile:
aeri, neboj, zvraceni prijde :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
maji,fotky krasne :slight_smile:

adel,at to dobre dopadne :wink:

aer, ja treba nezvracela ani jednou,ale koukam ze se tomu asi nevyhnes :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Zdravím :slight_smile:
maji, tobík má nový účes? Páni, tak to se těšíme až se nám předvede :slight_smile:
aer, radu žádnou nemám, snad jen přání upřímné soustrasti. Vlastní zkušenost chybí.
1. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
say, jj, uz nemam malyho zarostlyho neandrtalce :grinning: :grinning: :grinning:
to byla stejne sranda, Tobik sedel v zidlicce, drzel, krasne mu to zkratila, pak prostrihala, on si u toho hral s volantem...a ostatni decka rvaly jak paviani a nechtely se nechat :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
ne say ale jani :grinning:
1. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
To jste byli v tom kaštánku?
Já Opici zatím nechávám tak, občas ji přistřihnu afinu nůžkama na nehty, a až bude mít delší vlasy, půjde do dredů nebo do copánků (projekce vlastních představ, komplexů a snů do dětí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
1. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
jani, jj v kastanku :slight_smile: zustali jsme pak jeste v hernicce, tak se zase vyradil a ted spi jak zabitej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty jo, ja si stezovala, ze mam agresivni dite, ze? zmenila jsem nazor, je to andel, jeden chlapecek tam byl takovej zakernej a urvanej, ze byt tou maminkou, tak ho proplesknu a jdeme dom :sweat_smile: Tobika chtel taky kousnout, ale nastesti se nedal :grinning:
1. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
¨tady je mrtvoooo
uz jsem doma ze skoly a pustila jsem se do vareni, delam svickovou misto toho abych psala eseje :slight_smile: no asi se na to budu muset v prubehu vareni vrhnout :slight_smile:
a co je noveho holky?
Maji Tobik je sikula :slight_smile:
Aer tak to je spatne, ale vrdrz to utece to rychle :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
ja tu mam od patka rano edovo babi. kazdy den, cely den. je to unavujici,nic si neudelam,neodpocinu si. holt si chce juli uzit kdyz je z daleka,ale uz se tesim na svuj klid :sweat_smile:
1. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
say tak to te uplne chapu, ale tak ti aspon chvili pohlida Julinku,ne? Holky ja mam porad tak ukrutny kasel, uplne me boli na pruduskach, poradte co by mi mohl muz koupit v lekarne? Mne uz nic nenapada, jitrocel.sirup jsem uz vypila, Muler. pastilky cucam porad caje piju taky ja fakt nevim....
1. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
adel,nepohlida. julca na ni neni zvykla,tak se nesmim vzdalit ani na wc :unamused:

http://julisek2009.rajce.idnes.cz/30.11.2009/
1. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
say kraaasne fotecky :slight_smile:
akorat prijel Mirek a privezl postylku, mantinely, matraci, nebesa, povleceni, soupravu do kocarku :slight_smile: juuu je to krasne :slight_smile:
bohuzel jsme se stihli uz i rafnout :rolling_eyes:
1. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
adel,tak snad se to brzo srovna :wink:

a dekujem za pochvalu :slight_smile:
1. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
say :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: julinka je kocka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
adel, copak?
my jsme byli na rozsveceni stromecku, tak byl zazitek :grinning: a potkali jsme tam aj Mikulase a andela a certa a ten cert si nas vyhlidl, ale nastesti jsem mu dala asi jasne najevo, ze nechcu aby Tobika strasil, tak si podali ruce a v pohode, ale pak uz jsme radsi sli :grinning:
1. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
ale nic :slight_smile: bylo to takove malicke nedorozumneni :slight_smile: ale uz jsme zase nejzamilovanejsi manzele na svete :slight_smile:
svickova byla dobrucka, pochutnali jsme si a zbylo nam i na zitrek,tak nemusim varit :slight_smile: jupíííí.
Maji to je super :slight_smile: my planujeme jit na vanocni trhy ale to az me opusti kasel :slight_smile: taky nejsem pro certy..... Udelala jsi dobre
1. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
adel, me certi nevadi, ale v nejakych rozumnych mezich, neco jinyho je desit ani ne dvoulety decko a trochu postrasit sestilety :slight_smile: takze su rada, ze to probehlo takhle v klidu a miru :grinning: a Tobinek pak nasel za oknem balicek od Mikulase, tak byl stastnej :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
jej, on je zachvíli mikuláš... kurnik, všecko jde nějak mimo mě, právě jsem dorazila domů :grinning:
na náměstí v brně jsem si dala 3 deci medoviny, mňam :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
dobre ranicko :slight_smile: vyskocte z postylek, je tu novy den :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré rááno :slight_smile:
psychologii jsem asi dalaáááááá jupíííí :slight_smile:
2. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
ady, tak gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
tak mam tam 38 bodu a minimum bylo 22 tak asi to mame v kapse :slight_smile:
uz mam vyprane povleceni mantinely a ostatni serepeticky do postylky dneska budu konecne zehlit prijemnejsi vecicky :slight_smile:
musim jit psat eseje, ne ze tu bude mrtvo jak vcera
2. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
adel,tak to gratuluju :wink:
2. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
ady, aspon te nic nerozptylovalo, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj say :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
maji,ahojky :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
holky, poradte, co mam s tim mym piskletem delat? je dnes nejakej nesamostatnej a umrncenej :grinning:
2. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
maji, tak to neporadim :grinning:. julca je posledni dny taky takova jina. vyzaduje strasne pozornost,nic ji nebavi,jen chovat,ale i tak je nespokojena...
2. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
say a neni to tim, ze je u vas ta babicka? ze neni zvykla aby tam furt byl nekdo jinej nez jen ty? prece jen, ono to ten rezim narusi at chces nebo ne.. :pensive: :pensive:
2. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
asi to tim bude :pensive: . julca byla vzdy spis takova ze mela rada svuj klid, jo, delat blbosti,chovat, to samozrejme jo,ale pak milovala chvile, kdy si mohla nerusene hrat a nikdo si ji nevsimal,aspon chvili. takhle si ji babicka chce uzit,tak si ji chce chovat,julka place,protoze nechce,tak musim konejsit ja. je to tak unavne. jeste ze dnes naposled :sweat_smile:. ja jsem babicce vdecna, koupila nam pleny,julce hracky do vody, dala mi penize aby o tom eda nevedel (davam si tam vse co dostanu-takova obalka kdyby jednou nahodou neco,abych mela z ceho brat kdyz bude nejhur :sweat_smile:), chapu ze si ji chce uzit. ale takhle je to moc. preci jen,neni to ani moje babi. ona taky nechce byt u ed. mamky-kdyz se jejich syn rozvadel s moji tchyni, tak to bylo hrozny. kluci az skoncili v detsaku atak :pensive: . no, tak tam babi nechce byt a je u me...
2. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.