• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ono se to zase uklidni az odjede, ja taky musim furt babickam vysvetlovat, ze Tobika nemaji furt tahat, ze ma nozicky a opravdu si ten metr pro hracku dojde po svych a to je pak "aaaale, takovej malej, ty toho po nem chces moc po chudackovi" a podobne :sweat_smile:
2. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
ach jo, dnes s nim asi doma fakt nevydrzim, jdeme ven nebo se zblaznim :sweat_smile:
2. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
tak si uzijte prochazku :wink:
2. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
ach jo, kdyz me se tak nechce :rolling_eyes: ale uz jsem ze sebe udelala cloveka, tak vyrazime, nemuzu na neho sehnat zimni bundu, tak se projdem do jednoho sekace tady u nas..a pak na obed, Tobik pujde spat a ja konecne udelam aj neco do skoly (malovala jsem si, jak budu delat dnes celej den :sweat_smile: )
2. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
Maji asi mas pravdu ale men to neda :grinning: je to tak roztomile, ze uz to chci videt slozene, vyprane, vyzehlene povlecene a ja nevim co :grinning: stejne to budu muset prat pred porodem znova,ale znas to blazniva prvorodicka :grinning:
nevim jestli jsem vam to posilala mame tuto postylku: http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=898288 a toto povleceni
http://www.batoleshop.cz/katalog.php?kategorie=61418
jo a jeste jsme tu kupvali soupravu do kocarku a ta je strasne krasna http://www.batoleshop.cz/katalog.php?typ=2216mame ji v bilem :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
adel, chapu, vsak nam uz taky strasi postylka v loznici :grinning: ale jeste teda neperu, nezehlim a nepovlikam, stejnak by se do toho akorat naprasilo a delala bych to znova a to se mi teda nechce :sweat_smile:
postylku mate krasnou, ta souprava do kocarku je taky pekna, jen ty povleceni a sady do postylek moc nemusim :grinning:
2. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Adel, tak to jsi dala s přehledem, gratuluju :slight_smile: a jak to vlastně plánuješ se školou dál? Taky jsem zvědavá, jak moc tu postýlku využijete :wink: ba ne, mít jí stahovací přiraženou k posteli, asi bych jí využila, ale obyč je naprd. (u díětte, co potřebuje xkrát za noc asistenci i když už mu je přes rok :angry: )

Janey a jaký ten kalich máš? ten obří pro již rodivší, jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a značka?

say, to je fajn, že máš fin. rezervu, já to taky potřebuju..pro klid duše..
2. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
maji no dyt ja to budu taky delat znova, to je jasne :grinning:
mne se to prave libi, nemam moc rada takove ty barevne se spoustou obrazku...
tan. prerusim a pak hura na dalkove :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
ty jo,adel, to beres hopem :grinning:. ja mela postylku 6 tydnu pred porodem a jeste mi nadavali ze tak brzo a prvni obleceni jsem koupila na konci 6. mesice :sweat_smile:. ale to jen malo,spis az v tom 7-8. mesici
postylka nadherna :dizzy_face:
povleceni do postylky taky :slight_smile:. ja si zas nepotrpim na soupravy do kocarku, takze na ty jsem vubec nekoukala :grinning:
2. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
tan,ale je tajna, jinak by uz nebyla :wink:. ale nemam tam moc. to jen fakt kdybych zustala sama, tak abych mela aspon na to zakladni na par tydnu :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
say ja taky nemam rada ty vysivane leskle soupravicky do kocarku, nejlepsi je podle me normalni decka, ale nevedela jsem co pod hlavicku a v te sade je takovy malinky nizky polstarek a deka z jedne strany podsita bavlnou, tak jsem to vzala :slight_smile:
no obleceni uz nejake mame ale hlavne po detech, jeste jsem nic moc nekupovala. Na to je jeste cas :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
holky tak ja uz jdu neco delat.... :frowning2: tak se mi nechce
2. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
tak my jdeme teda na tu prochazku :grinning: boze, su taaaak zhnila, vubec by mi nevadilo sedet celej den doma na zadku a nic nedelat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
Dobré ráno, já dnes vstala v půl 10, čímž jsem konečně aspoň trochu dohnala spánkový deficit, kika vylezla v 10. Dneska mě čeká finále projektu - dostříhat video, spojit, dát titulky, zvuk, zkomprimovat, hodit na blog, vybrat fotky, hodit na blog, text hodit na blog. Zatím to vypadá všecko ok, ale hádám, že mě zas něco technického zklame :angry:

už nevím na co jsem chtěla reagovat :grinning:
adél, gratulace, vidíš, povedlo se :slight_smile:

say, však až zas budete samy, bude to tak, jak vždycky :slight_smile: všechny babičky, prababičky mají prostě jiný přístup... já akorát poslední dobou vůbec nikoho z návštěv nevídám, když hlídá tchýně, mamka nebo kamarádka, vždycky Kiku přebírá jarek a já dojedu až pozdě, ale radši nepátrám a tak :grinning: hádám, že kaštany ji do pusy asi nenechají rvát a rozkramařit linku taky ne, ale zas vymýšlejí něco jiného :sweat_smile:

tanuki, jo, mám ten poporodní, ladycup (růůůůžovoučkeeej :grinning: :grinning: :grinning: )
2. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
AD vyšívané lesklé soupravičky, jednou jsme byli na kyčlích či kde a tam měla maminka ultramoderní sporťák s ulítlým designem a v něm... saténovou bílou dečku a polštářek s tunou krajky či čeho... vypadalo to celkem hrozivě :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
jani :grinning: to muselo vypadat fakt zvlastne...
Drzim palce at se dari :slight_smile:
maji uplne te chapu, ja mam nekdy stavy, kdy bych nejradej umyvala ukna, prala a zaroven i vysavala a nekdy nemam ani silu vylezt z postele...
2. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Já hlavně to druhé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
no ja dnes taky...
2. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
jsme zpet a su snad jeste vytocenejsi nez pred odchodem :angry:
2. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj ženy,
dnes je blbej den.
Nechce se mi do práce a ruplo mi sklíčko u brejlí - naštěstí je mám jen pro jistotu - mám půl dioptrie - tak nasazuju jen občas ve škole kvůli dataprojektoru.
Bych si dala kofolu, film a vlezla do postele :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
all, neboj nejsi jedina komu se zatim dnesek nejak nedari :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
škola byla nudná, oběd mastnej...
no už držím pec, nebudu podrývat morálku. :slight_smile:

Adélko, koukám, že hádky řešíte rychle jako my dva - to je dobře.
M. pro mě dneska jede autem ze své vlastní iniciativy, abych nemusela přestupovat :dizzy_face:.
Už aby to bylo.
2. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
allegria, ještěže máš jen půl dioptrie.
maji, copak, procházka nevyšla úplně ideálně?

Já mám video hotové, má jen jednu nepodstatnou chybu, je strašně velké, tudíž se na blog nevleze. musím stáhnou nějaký komprimační program či co :confounded:
2. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
jani, ne nevysla, Tobik protiva, byla mi zima, baba v sekacu kam jsem se dokodrcala protivna, zbozi sice hezky, ale pomalu drazsi nez novy a pak mi jeste Tudla usnul tesne pred barakem, tak jsem se s nim smykala na rukach do 6.patra aby se nevzbudil :confounded: :confounded: :confounded: opravdu osvezujici a uklidnujici prochazka, takovy miluju :grinning:
ale uz je mi lip, udelam si jeste horky kakao, hodim chvilu nohy nahoru a bude to ok. Stejnak si za to muzu sama, protoze na Tobika nemam dnes nervy a on tim tuplem vsechno dela tak aby me vytocil, vcera jsem byla v pohode a byl uplne zlatej...takze chyba je ve mne, ne v nem :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
jste tu nekdo? prave jsem dospela k zavaznemu zjisteni a rozhodnuti :dizzy_face:
2. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
maji,copak?
2. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
ahooj konecne doma :slight_smile: dnesek je absolutne bezpredmetny den nic jsem neudelala a jen jsem na sebe nastvana..
2. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
zjistila jsem, ze se necitim jak zenska, ale jak obluda a pujdu se nechat ostrihat, uz mam vybrano kam a necham si to nadelit od Jeziska :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
zeby :grinning: taky si pripadam jak nestvura, vlasy odrostene.... Moje kadernice bude za 14 dnu rodit, tak ja se ostrihani asi nedockam :( uz mas vybrany strih?
2. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
adel, nemam, necham to asi na kadernici, pokud me nebude chtit vzit na kluka... :grinning:
2. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.