• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ja chci takýýýýýý :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
super, jdeme do promeny spolu? :grinning:
2. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
Maji, páni, to jsem zvědavá :slight_smile:
já vždycky chtěla copánky nebo tak něco, ale už sem asi stará a k tomu se neodhodlám :confounded:
2. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
holky pomoc? Tobinkovi se podarilo mi tu neco pomackat a s kazdym novym kliknutim se mi otevre novy okno, takze nez se proklikam k diskuzi, mam jich otevrenych asi pet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
hele a ted to nedela, tak nevim co to melo znamenat :sweat_smile:
2. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
:grinning: tobik ajtak :grinning:
maji ja bych do toho klidne sla,ale mam strach se sverit do rukou nekomu jinemu nez Lucce, pac mi to vzdycky vsichni jenom zmrvi....
2. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
adel, on uz ted ovlada vic funkci naseho pc nez ja :grinning: :grinning: :grinning:
tak pojd, najdi poradny kadernictvi a je to :grinning:
hele, myslite, ze cca 600 za myti, strih, foukani a styling je moc? :sweat_smile: Martin se zeptal jestli si delam prdel, ale me to prijde jeste docela v pohode cena ,tak nevim :confused:
2. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
Je to vic,ale ne moc.... V cervnu jsem sla k dobre kadernici a vypadala jsem jak zmokla slepka...
2. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
ze jo, me to jeste taky tak hrozny neprijde, no takze ho ukecam a zitra me pekne objedna at su na vanoce krasna
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fuuuuj, me pali zaha, tak asi si uz muzu nechat zajit chut na pernicky :angry: :angry: :angry:
2. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
Maji, já dávám za stříhání, melír, mytí, foukání cca 500, na malém městě, takže myslím, že 600 je ještě lidové, jestli myslíš na ostravu nebo olomouc, já jednou v ostravě nechala 800 :unamused:
2. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
jani, ostravu :grinning: na tech 600 jsem to tak nejak spocitala pokud nebudu chtit barvu apod. fakt jen strih...jo vlastne jeste nevim jestli nebudu platit priplatek za huste vlasy (ten me docela pobavil) :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
to je hnus, ze ja se tim sladkym furt cpu..proste husa no :grinning: zitra jdu pro llistovy testo a napecu si pizza sneky :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
jdu si dat koupel s Tobinkem (zase bude sexualni vychova, sprostak jeden malej :sweat_smile: )
2. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Maji: Já teda nebarvím, barvu mám pěknou, ale jen za umytí a střih (spíš teda refresh střihu) dám cca 400 bez žehlení. V Brně.
Jednou jsem se nechala ostříhat v Olomouci a ta pinda má štěstí, že jsem slušné katolické děvče, páč nemít zábrany, tak je po ní :grinning:.
V Brně můžu doporučit salon Josefína v centru. Blbej je ale Klír ve Vaňkovce - drahý a o ničem. Stříhá tam moje bývala sousedka - osmnáctiletý střevo se spáleným páčem, co na učňáku propadalo a v Klíru ji bez pohovoru či talentovek vzali - takže drahý fakt nemusí být kvalitní.

Jinak m. se vždycky děsně diví, co je na tom mým stříhání tak drahý - on to má za 70 kč a zdá se mu to moc :grinning:.
2. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
U nás se platí za střih bez ničeho 50, to ujde :slight_smile: já chodím jednou za čas na melír.
maji, s příplatkem za hustotu bych být tebou počítala :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
holky ja jsem naposledy dala v Brne (ale hodne na okraji, v Zebetine, znas all?) kolem 650,- za novej strih, myti, dve barvy (podbarveni) a foukani:slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
jj, já taky platila za délku příplatek :sweat_smile:

Maji, ale nenechávej to na kadeřnici, máš nádherný vlasy, nikdy nevíš na jakou vypelichanou závistivku narazíš, tak ať ti to nepodrbe.

Nejlíp stříhají chlapi - gayové :slight_smile:!
Ale jeden fakt supermistr, ke kterýmu bych moc chtěla bere za střih 2500 a to se mi zdá prostě moc a je proti mýmu přesvědčení takový rozežranosti platit :sweat_smile: .
2. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
all kde v Ol? :grinning:
2. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
all, neni to ten co delal Naha jsi krasna?jak on se jmenoval, takovej hezouckej chlap :dizzy_face: ? :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
jo a diteti jsem do vody hodila kus ledu, tak si me ani nevsiml, ze tam sedim s nim :grinning:
2. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Maji: Nee, to je nějakej Brňák. Jmenuje se Vráťa a dál nevím. Stříhá kámošku, která o něm furt básní, jen je strašně drahej. V Olomouci naproti Prioru. Jmenuje se to tam Catarina, nebo tak nějak. Šla jsem tam jednou ze zoufalství, páč jsem si připadala, že vypadám jak vytažená z popelnice a po hodině jsem vypadala ještě hůř :grinning:.
2. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
jo naproti prioru je...zas si nevzpomenu, ale kousek od prioru je jedno docela fajn, strihal me tam takovej mladej kluk pred vitanim obcanku a byla jsem spokojena :slight_smile:
a uz vim, v Naha jsi krasna byl Libor Šula, k tomu bych sla hned :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
no nic, jdu uspat to moje nocni ptace :grinning: cte si knizku a ozyva se "nam nam nam, babaaaaaa" to byl na strance kde je v mise na lednicce v kosiku banan :grinning: pak otocil a ozvalo se vysokym hlaskem "paaa paaa paaa" to byla prosim kuratka na dvore, na dalsi strane nasel "brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr" farmar jede v traktoru a pak otocil a pozor hadanka: zacal se pestickou bouchat do nozicky...uhodnete co je na obrazku? :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
spravnou odpoved prozradim az prijdu :grinning:
2. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
no toto, zadny tip? rozhodla jsem se, ze pockame se spanim na tatinka :grinning:
2. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
maji: kladivooooo? :grinning: kde mate tatinka?
2. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jo, tam se to jmenuje Felix nebo tak nějak. Tam se dost vyšvihli. Mají hodně zákaznic, čekací doby jsou dlouhý :frowning2:. Tehdy neměli čas, tak jsem zapadla naproti a dopadla jsem jak... :grinning:
2. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Maji, já se neodvažuju hádat :grinning:
2. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
tak to byl prosim KOVAR :grinning: adel, bylas blizko :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
all, jeste je prej dobry ve ztracene, ma to nejakej chlap, na jmeno si nevzpomenu, ale tam si taky pekne pockas kdyz chces k nemu :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.