• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
BUDICEEEEEEEEEEEK!!!!!!!! zensky, vy furt chrapete :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
tak pristi stredu rano jdu nechat vlasy do salonu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
majji, ty vylézáš v tak nekřesťanskou hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
nebude z tebe skinhead nebo tak, že ne? :grinning:

my jdem dneska na očkování, mám z toho celkem strach :angry:
3. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
jani, doufam, ze ze me bude zenska, ale uvidime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ockovani bude ok, neboj :slight_smile: my jsme jeste nebyli na tom v 18 mesicich :sweat_smile:
3. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
a ja bych rano spala, ale copak to jde s prstickem zapichlym v oku? :grinning:
3. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Tak to Kika si teď přispává, zatím se neuráčila vylézt :grinning: :grinning: tím líp, chvíle klidu :grinning:
3. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
no jo pak se nediv, ze nespi pres den kdyz ti rano chrape do 10 :grinning: to bych taky klidne ten odpoledni spanek ozelela moct se vyspat tak dlouho :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Teďka už se nedivím, kdysi vylézala tak v půl 9, v 9 a kolem třetí byla svolná ke spánku, ted si to nějak posunula, včera a dneska to vypadá na dlouhý výchrap, a pak si dáchne, když jarek přijde z práce, kolem 4, půl 5.
3. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
jani a v kolik chodi vecer? :slight_smile:
musime vyrazit ven, volali mi z elektra, ze mam nachystanej darek pro tchyni k narozkam na vyzvednuti..tak at to mam z krku, vubec se mi do te zimy nechce :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
maji,holice schvaluju :wink:. ja taky chodila k teplymu,ale byl hrozne naladovej. tak podle jeho nalady vzdy vypadalo ostrihani i cena :grinning:. tak jsem rekla ze uz k nemu nepujdu :sweat_smile:. ale ja stejne chodim malo :slight_smile:. tak 3x do roka :slight_smile:. a to jen na ostrihani. barvi me mamka

vzhuru jsme od pul 8,ale nez jsem se sem dostala,tak to chvili trvalo :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
say, ja jsem byla naposled kdyz nepocitam svatbu (to me jen cesala) pred vic nez rokem :sweat_smile: takze ty vlasy uz si o to vylozene rikaly :grinning:
3. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Maji, tak kolem 9... jak tak přemýšlím, tak spí ted fakt hodně. Kdysi to bylo děsnější, ale tedka jsem spokojená :grinning:

já půjdu ke kadeřnici asi před vánocema, je to ženská, teplá není, ale stříhá perfektně a díky tomu, že je to na sídlišti u našich, i za fajnou cenu. Už mě zná, tak vždycky pokecáme, no a v poslední době vždycky když mám na hlavě alobal kvůli melíru, vezme i Jarka :sweat_smile:
3. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
holky,zitra jdeme na tu neurologii. zaciam z toho mit hrozny strach. takovy blby pocit,nevim jak to popsat :frowning2:. mam strach aby mi treba nevynadala ze jsme tam meli byt davno, jestli jsem neco nezanedbala... taky vojtovka pry takhle s velkyma detma je strasne narocna. jsem z toho takova smutna :frowning2:. ve spolecnem terminu kam chodim, tak se jim deti uz stavi a nase julca se neumi ani otocit :cry: :cry: :cry:

me obcas zastrihne i mamka sama. k holici chodim jen pro dodani tvaru :slight_smile:. ale s tim ze uz mam vlasy doma umyty a vyfenovat je nechci. takze ciste jen ostriha :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
jani, tak to ti spi fakt dost :slight_smile: Tobik jde vetsinou tak kolem pul devate a vstava mezi pul osmou a osmou :slight_smile: ale zase si schrupne jeste min. hodinku a pul po o :slight_smile: zacina byt protiva, tam my jdeme :slight_smile: tak za hodinku su zpet :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
say, aspon budete vedet na cem jste a co s tim delat nebo nedelat :slight_smile: koblih spustil hysterak, letim :grinning:
3. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
maji,pa

my spime 20 min dopoledne, 1-2 hod odpoledne, usina okolo 22 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nekolikrat se v noci vzbudi a rano je cila v pul 8. s edou ji nechapeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
cau holky...:slight_smile: to vypada, ze sem nechodim, ale ja sem chodim a ctu si, jen nevim, co napsat...:grinning: :grinning:
co mate vymyslene pro sve polovicky k Vanocum? ja premysli, jestli prakticky darek, nebo blbinu..:sweat_smile:
3. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
eda dostane hru na ps3 a pak nejakou blbustku k tomu
3. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
emi, martin dostal klavir :grinning: a rifle, ty uz taky zabavil :angry: takze uz jen blbost :grinning:
3. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
say, já myslím, že kvalitní doktorka by ti nikdy neměla vynadat, ona je tu pro tebe a to je její povolání, a není nějaký bachař, aby si na tobě projektovala zlost. Bohužel to v některých přetrvává :angry: ale to pak není podle mě správná doktorka.
určitě ti poradí a uvidíte, budeš klidnější, že se to někam pohne...

o dárcích se zrovna bavím s kámošem po mailu, ale na nic speciálního jsme nepřišli,. Jarek nemá v podstatě pořádné koníčky, nečte... to je pak těžko. pište nápady!!!!!!!!!!!!
3. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
klavír? hmmmmm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
klavir vylucuju,,,,na balkone by mu byla zima..a myslim, ze vlastne asi ani hrat neumi...:sweat_smile:
ja mam pro Fildu zatim jen takove to skrabatko na vlasy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jani, nema konicky..necte...ty zijes s Filipem?:grinning: on teda jako konicky ma..ale fotak za tricet tisic mu proste nekoupim...:grinning:
myslela jsem, ze bych mu dala poukaz do aquaparku, je tam vyrivka pro dva, sekt a ovoce...:d na hodinu..je to blbe...ja nechci nikde nechavat Dorku..:grinning: ze by tam poromantikovala s nama?:grinning:
3. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
jani, dobrej darek, ze? :grinning: :grinning: :grinning: no jo, holt to nestalo maly penize, tak ho ma k narozkam,svatku, jeziskovi a nevim cemu vsemu jeste :grinning:
3. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Emi, leda rád chodí na houby, což je mi trochu k prdu :grinning: pak leda nějaký rýsovací program, ale v tom se zas moc nevyznám. vlastně říkal, že chce dokoupit harddisk ke kompu, jenže já chcu nějaké překvápko...

at dorka taky poromantikuje :sweat_smile:
3. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
emi, tak dve hodinky by bez vas nekde prezila, ne? nejaka kamoska by povozila nebo neco :wink:
Ahoj ženy,
můj m. sportuje, tak dostane termoprádlo a je strašně šikovnej, tak dostane přímočarou pilu a k tomu láhev mešního neronetu, poukázku do vířivky a jako společné plus pár balení Pharmatexu :grinning: :grinning: :grinning:.
eda taky zajmy moc nema :unamused:

emi, co vase kojeni? dobry?
jani, tak nozicek a kosik, to urcite neceka :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
maji, ten dostal od ségry svého času :grinning:

emi, to je zas fakt, sami byste si to víc užili. když si vzpomenu, kdy byla kika prvně beze mě, tak jsem fakt krkavčí matka :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
majusko dyt to vis, ze by to bez nas prezila i pet hodin, ale co ja? (ted si predstav nejvetsiho psychopata, jak si trha vlasy...:grinning: ).... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
say jojo, dobry...od te doby, co jsem ji dvakrat nakojila ve tme uz je to zase pohoda..a kdyz uz vidim, ze je nejaka divna u prsa, tak ji dam plinku na hlavu a pohoda....:slight_smile:
jani kosik mne taky napadl...:grinning:
3. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.