• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ja bez juli nevydrzim vic jak 2 hodiny :sweat_smile:. a i tak porad kontroluju telefon jestli mamka nepise :grinning:. i kdyz je fakt, ze kdyz nepocitam obcas vozeni, tak jsem bez ni byla 3x. za trictvrte roku docela malo :confounded:
3. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
emi,super ze se kojo srovnalo :slight_smile:. a jaky mate vlastne miry? se vubec nepochlubis :frowning2:
3. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:

my jsme letos mirne bez penez, takze si koupime dohromady nejakou deskovku (asi Dobu ledovou)a kazdej tomu druhymu nejakou malickost a zbytek poresime v lednu. Vasek dostane holici strojek (nevi to) a ja tehu obleceni :grinning:
3. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
jani :grinning:
3. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
aer, tak to jo :slight_smile: u nas budou vanoce taky chudsi. hale,myslite ze je malo kdyz od nas juli dostane jen mluvici knizku za 500 kc? nemam jeste neco dokoupit? treba knizku nebo tak neco?
3. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
say, rekla bych ze ne, stejne z toho jeste nema rozum:slight_smile:
3. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
nebo kolik meli vase deti darku pod stromeckem? zase aby nebyla ochuzena ze tam ma jen jeden balicek co? aby mela co trhat. nejak vubec nevim :unamused:
3. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
say, myslim, ze lepsi jeden poradnej darek, nez milion zbytecnosti a zatim to ty deti nepocitaji kolik toho dostaly, takze v poho :slight_smile:
ikdyz ja su zvykla na haldu darku pod stromem, tak mi to taky letos prijde hrozne chudy :grinning:
3. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Tobik dostane vysavac, magnetickou knizku, hokejku s balonem, plastelinu a chrochtajici chodici prasatko od segry, ale uz ho mam doma, takze bude taky pod stromem :slight_smile: loni dostal v podstate jen tu hudebni sadu a bylo mu to sumak, stejnak ho vic zajimaly svetylka na stromku :grinning:
3. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
pro darek pujdem asi az odpo, me se ted nechce :sweat_smile:
3. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
ne, nebudu lina, stejnak nepisete, jdu tudlu oblict :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
say ja bych to vubec neresila!!! Julinka z toho fakt absolutne nema rozum..! ja ani moc nechci, aby letos dostala Dorka hodne darku....a drahe...ji je to uplne jedno, staci ji moje koza...:grinning: :grinning:
ja nakoupila spoooooustu darecku pro holcicku z detskeho domova..a co z toho mam? a co ona? hovno...ma sice vic darecku, nez Julinka, ale kdo je na tom lip?? o darcich to neni..a uz vubec ne pro takove prcky...
stejne maji decka darky nekde..a kupujem to kvuli sobe, no reknete, ze ne...? :grinning: :grinning: :grinning:
a u nas taky zadne velke darkovani nebude...Filip na UP a ja materskou + nedoplatky za elektrinu 7 tisic (materska), takze budeme radi, kdyz si do Vanoc stihneme nahrabat suche z nosa, at mame co jist u stolu:grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
ja taky nechci predarkovano :slight_smile:. ja jen jestli neni blby ze si rozbali jen jeden. jestli ji treba nemam koupit krupky a zabalit ty :grinning:. a pak treba nejaky obleceni co bych ji stejne koupila. jako ze by tam toho mela vic. hracky stejne dostane od babicek, tak to uz by mela moc :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
no a uz fakt jdu :sweat_smile: vykopnete me nekdo :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
say a pro ci pocit, ze je tam hodne darku?:grinning:
a myslis, ze cim vic bude orzbalovat, tm vic ti bude dekovat?:grinning:
3. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Say: Z hlediska psychologie, do které právě hledím :grinning: doporučuju jeden jednoduchej dárek. Uděláš tím službu Julinčiné fantazii, motorice i dalšímu vývoji. Rozhodně ne blikající drahý srandy, pokud teda nechceš mít doma pasivního epileptika. Toť skripta psychologie.

Nejvíc jsem se nasmála, když jsem viděla dárkama a prachama zahrnutý děti mých sourozenců, jak si v létě nadšeně celé dny hrály u naší 88 leté babičky (jejich prababičky) s panenkou - polínkem, který tahaly krabici od bot na šňůrce, jako kočárku :grinning:
3. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
hm, tak doufam ze ta mluvici knizka a mluvici hrnec z ni toho pasivniho epileptika neudelaji :sweat_smile:

samozrejme ze pro muj pocit :grinning:

maji,dalo mi praciu donutit se koupani sebe, natoz ti jeste pomoct :grinning:
3. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
holky kuk do alba:slight_smile:
3. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
juuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
3. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: emi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
Say: Ale to víš, že ne...
Myslím, že skripta přehánějí... :wink:, ale souhlasím s tím, že lepší jedna kloudná hračka než tuny blikajících blbovin :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
ja se docela bojim, co dostane Dorka..napsala si dopis Jeziskovi a chtela hlavne knizky a zatim jsou rezervovany jen dve..takze se muzu tesit na nejake blikajici pickaci cirkusy, asi... :grinning: :grinning: :grinning: samozrejme, ze kdyz rikam, ze ji nikdo nema nic kupovat, maximalne neco symbolicky, tak nikdo neslysi.. :grinning:
3. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
all, souhlasim :slight_smile:

emi, s moji mamkou jsem to sla koupit ja. od tchyne jsem dostala na moje prani penize a koupim ji neco sama,ona to jen zabali a da. a od mejch babicek fakt netusim. ty neposlouchaj co rikam. tak doufam ze to nebudou kraviny, na to tu fakt prostor nemame :sweat_smile:

ja treba rikam ze hracek bude mit dost, ze nejvetsim darkem a nejlepsim bude kdyz koupi v akci balik plen. zatim je k hracce co jsem si vybrala :grinning: koupila jen mamka a ed. babi

nejlepsi byla tchyne,asi predevcirem tu na chvili byla a ja se s ed. babi bavila o tom ze bude mit julka svatek a ona se zeptala kdyho juli vlatne ma :sweat_smile:. to jsem moc nepochopila, kdyz je to jeji jediny vnouce. no nic, omlouva ji to ze stale bere duchod na laktacku a ze k tomu neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
aer, krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to přání mě dojalo... taky bych si přála dostat takový :grinning: mimčo je ti podobný!! a mmch všecko nej k výročí, počkej, 6 let?

ad dárky, say, souhlas s holkama, zatím z toho fakt moc rozumu nemá, cenu peněz nezná, a pokud to bude opravdu maličkost, která potěší, není co řešit. Někdy mám takový dojem, že nejvíc by ti děti potěšila krabice od bot nacpaná víčkama od přesnidávek a bylo by :grinning:
a pokud jde o požitek z trhání, zabal cokoli doma do papíru a bude :slight_smile: emča má pravdu, je to asi hlavně pro nás, ten požitek, že jsme dětem něco koupili...
jinak taky doufám, že nedostane nějakou hroznou elektrickou kytaru s drásajícími zvuky...

my jsme se vrátily od mudry, naštěstí tam měla vyhrazenou hodinu jen pro očkování, takže tam nebyla čekárna plná smrkajících pubošů s chřipkou (prasečí :grinning: :grinning: :grinning: ). Když jsme odcházely z domu, Kiku jsem oblíkla, čekala mě na chodbě, já zamkla, snesla ji ze schodů, položila na chodník... a zjistila, že nemá boty :grinning: :grinning: ještěže jsem si toho všimla :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
jani, boty:grinning::grinning:

a diky!:slight_smile: jojo, 6 let:slight_smile: v pet jdeme na veceri, doufam, ze mi nebude moc zle :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Užijte si to :slight_smile:
já si to vaše výročí pamatuju, protože máš narozky, o necelý měsíc pak výročí, a pak já mám narozky a o měsíc později výročí, stejné jako vy před náma :grinning:
3. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
tak to mame dobry :grinning:
3. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
juchů :slight_smile: aerin, to je fakt krásné výročí, my jsme to tak také měli s 1. UZV :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale jen 3roky spolu :grinning:

Vánoce jsme letos pořešili na www.fusky.cz, každému 2-3páry sportovních ponožek, těch má každý pořád málo.. Martin by asi ocenil efekt na kytaru, ale to je za několik tisíc :frowning2: Veru dostane dřevěný vláček a taky nevím, zda ještě něco :-/
3. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
tan, to je dobra nahoda :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.