• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Na ty fusky kouknu, já bych si nějaké dala líbit.
Muž má zhruba 60 párů fusek (strašné, vždycky jejich máma to koupila tátovi a ten to měl malé,tak přešly na jarka :grinning: ).
část má díru, ale zašívat je nebudu :grinning: a pak je asi takových 15 jedinců, kteří nemají pár :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
jsem zpatky, jeste jsem vas nedocetla :slight_smile: koukam, ze aeri ma tt v pase, tak to asi gratuluju k uspesne kontrole :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
jee,aeri, gratuluju, krasny albicko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aeri, vy uz jste spolu tak dlouho? :astonished: a jani, vy taky? :astonished: :astonished: my se zname neco malinko pres 3 roky :sweat_smile: a z toho su 15 mesicu tehotna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
na ponozky se jdu mrknout, taky by se Martinovi hodily :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsme, no :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
maji, my v únoru máme 6 let :slight_smile: už jsme vztahoví nosorožci :grinning: mě bylo čerstvých 16 :grinning:
3. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
mne takyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ehm, v mych cerstvych 16 jsem "chodila" s jednim hercem ze skoly :grinning: a pak jich jeste par bylo nez jsem poznala Martina :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Tak to muž je první a jak to tak vypadá, i poslední :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
u me totez:slight_smile: (teda, ehm, vsak vite:grinning: )
3. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
aerin, já mám taky ehm, zhruba takové, jako ty (občasný zájezd do phy) :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
jani, ty se nezdas:grinning: asi jako ja, ze...:grinning:
3. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Já bych řekla, že ganz stejně. Ale máme skvělé chlapy, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
tak ja se vyblbla a ted uz me to nelaka :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
holky, vypadam jak pako a jdem na tu vecu, takze si jdu umyt vlasy...jen se ohnu do vany, tak mi drzte palce, at se tam nevyvratim, je mi blbeeeee :grinning: (ale pani doktorka rikala, ze je to dobre, ze mi neni dobre :grinning: )
3. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
no ja se obavam, ze uz jsem se taky vyblbla, i kdybych si nakrasne jeste vylet udelat chtela, nevim nevim, jak by se dotycny tvaril na muj novy stav :grinning:
3. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Hehe, proč je dobře že je ti blbě? :grinning: jakože mimi se hlásí? anebo se nějak neohýbej a vlez tam celá ("a otáčet celej se můžeš?" "No to jo..." "Tak neotáčej hlavu, otáčej se celej...." :grinning: :grinning: :grinning: )
3. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
aeri, tak ted jsi me teda pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
je to dobre, ze je ti spatne, protoze pak prej nehrozi potrat :grinning: nebo aspon me tim vsichni uklidnovali :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
hehe :grinning: :grinning: :grinning:
ja jsem tam byla cela vlezla rano, kdyz jsem se holila pro pani doktorku, tak uz se mi nechceeee :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
Já se asi vyblbnout nepotřebovala... a že si párkrát dám schůzku s kamarádem, bez muže a bez kristýnce, tak mi to stačí na vyžití na nějaké další období a připadám si jak zamlada :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
podle mě je to pověra, ne? :confused:
3. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
jej, to se ted resilo na kuratech jak se holime :grinning: no jak asi, ze, nahnu se a vidim, ostatnim uz to prej nejde a to tam mam jeden z nejvetsich pupku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
jani, to nevim, ale je fakt, ze s Tobikem mi zaclo byt blbe az kdyz mi hrozil potrat, ale asi to bylo spis psychikou :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Mě teda blbě nebylo a Kika byla vždycky v pohodě, znám dost takových případů... u tebe bych to typla na tu psychiku. čímž neříkám, že to nemusí být pravda, ale přijde mi to jako neseriózní teorie :grinning:
3. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
jani, pst, zadna povera :grinning:
3. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
to sice asi je, ale docela uklidnujici :grinning:
3. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
hele a normalne jsem se na pribalu k tehu lizatkam dozvedela, ze pry u tehotenstvi z pravyho vajecniku byvaji nevolnosti spis nez z levyho :sweat_smile:
(no a hadejte, z kteryho vajecniku ja tehotnim:grinning:)
3. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
aeri a povez..co svatba? je v planu nebo ne? :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
ach jo, proc se me kazdej pta na svatbu? :frowning2: :pensive:
neni, nemame na ni penize a potrebujeme nejdriv hypoteku, jako rodina bysme meli moc velky ziv. minimum:frowning2:
3. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
a jak to vis ze kteryho? :sweat_smile: to ja teda netusim ani u jednoho :confused:
3. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
ok, vic se neptam :wink:
3. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.