• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no vim podle bolesti a podle cysticky kterou dneska videla mudra na utz...ale pry je to v pohode, tak snad fakt jo...
3. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
aha, ja nic takovyho nepozorovala :slight_smile: jeee, ja se tesim az budes mit tak 20tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Páni, to je zajímavé, jestli to záleží na vaječníku :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
maji, ja taky :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
a co teprv až budou letní prázdniny :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
a az budu mit po statnicich :dizzy_face: hehe, si to maluju :grinning:
3. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
uf, tudla konecne usnul, jdu tady udelat trochu poradek, to nechapu co je schopny udelat jedno maly dite behem dopoledne z uklizenyho bytu :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
ehm, my spolu budem ted dva roky :sweat_smile:

a vyblbla jsem dost :sweat_smile::grinning:
3. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
taky mate venku takovou zimu? ja ted trictvrte hodky jezdila venku s juli abych ji uspala,v druhe ruce tahla psa a jsem ko :sweat_smile:. a total zmrzla. to jsem jeste slibila ze pak zajdem za mamkou,ale uz se mi do ty zimy nechce :unamused:
3. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
nazdarek holky,
Aer gratuluju :slight_smile:
ja jsem prave prijela ze skoly a jsem maximalne vytocena. Lide jsou pekne vyčurani, fakt ze jo.....
No nic jdu psat seminarky vecer jdeme na vanocni trhy uz se tesiiiim :slight_smile: asi si dam nejaky nealko punc :slight_smile:
3. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jééé my jedem pátej rok vztahu. 8 let se známe, 6 let jsme kamarádi, 3 roky jsme spolu chodili, pak jsme se na rok zasnoubili, po 4 letech jsme se vzali a 10 let od chvíle, kdy jsme se poznali bysme rádi oslavili miminem :grinning:.
Suma sumárum - známe se od 16 a v 26 snad bude mimouš :dizzy_face:.
A vyblbla jsem se s manželem :grinning:. Chodili jsme spolu od 19, tak jsem i nějaké vztahy stihla, ale nebylo to ONO :wink:.
3. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
my mame za sebou taky 6 let chozeni to jsme uzavreli svatbou a ted jedem 7. rok ale v podstate 1. :slight_smile:
uz si pripadam fatk stare :grinning:
3. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Say, my tu máme tak 4 stupně, takže ještě se to dalo, na procházce nebyly třeba ani rukavice :grinning:

adél, vyčuraní? to je škoda, já si na spolužáky nemůžu naprosto stěžovat, všude vládne výpomoc a tak...
3. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
ani se mi o tom nechce mluvit. Neteri jsou super, ale jini spolehaji na ostatni a to ja nesnasim....
3. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
Tak snad aspoň ti první převažujou nad druhýma...

brrr, je mi nějaká kosa, v celým bytě je nějak zima :confounded:
3. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
ha, myslite, ze uz mam uklizeno? :grinning: jasne, ze ne, sedim celou dobu u pc :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
tady sviti slunko a je hezky :slight_smile: rano jsem byla v jarni bunde a nemrzla jsem..ikdyz jinovatka se drzela jeste v poledne a kaluze byly zmrzly, musim se jit mrknout na teplomer jak jsme na tom o par km dal nez janca :grinning:
3. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
maji,jsme na tom stejne :sweat_smile:. akorat ze ja za chvili jdu za mamkou,tak uz vubec nic neudelam :unamused:
3. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
ukazuje 14°C to je nejak moc na to, ze janca hlasila 4, ne? :sweat_smile:
say, me se probudi Tobik a pak uz mam taky smulu :grinning: jdu na to..
3. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
me spi na balkone :grinning:. ale za chvili stejne jdem. ja nevim kolik mame, teplomer mam doma :sweat_smile:
3. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
Holky nedeptejte me :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja taky absolutne nic nestiham :frowning2: nemam nic do skoly a pritom porad neco pisu.... a to bych mela jit umyt podlahu :frowning2: ach jo kde zacit ??? a co mam varitttt??????????????
3. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
adel,nestresuj. ja varim minimalne :sweat_smile: a neuklizela jsem tyden protoze tu byla babi. vanocni vyzdobu tez nemam. nemam ani utreny prach. ale co,vsak mi to neutece a nikdo za me neudela :grinning:
3. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
dik say uz jsem klidna :sweat_smile:
tak me to proste strasne stve, kvuli pitome skole absolutne zanedbavam domacnost a ja ten neporadek tak nesnasism.... Aspon ze jsem stihla vyzehlit tu horu pradla.... Ale uz se vidim ze v unoru vam sem budu psat,jak se desne nudim :grinning:
3. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
ady, presne tak, zbytecne se stresujes :wink:
3. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
hm,vidis. skolu nemam a stejne to doma dobre nevypada :sweat_smile:. az me to obcas stve :frowning2:. kdyz juli me tak zamestnava a kdyz uz mi teda chvili spi na balkone, tak chci mit taky chvili jen pro sebe. kdyz spi doma,tak musim sedet jak myska, ma slabe spani, tak aby se mi neprobudila,takze to uklid nehrozi..
a usina po 22 hod,to i ja padam unavou.
3. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
say, naprosto te chapu, hlavne kliiiid :dizzy_face:
3. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
a to ja klidna jsem. to ja se musela jen nekde ospravedlnit :grinning:
3. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
Holky, tak o zbytečným stresování mi něco povídejte... :sweat_smile:
Já ještě miminko nemám, ani těhu nejsem (asi :sweat_smile: možná), ale lezu po zdi pravidelně. Že nemám dost uklizený, že nemám umytý okna, že nemám dokončenou diplomku, že už se nešprtám na státnice, že vypadám jak péro, že není všechno dokonalýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Jsem pako, no...
3. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
Maji, kde to vůbec bydlíš? :grinning: :grinning: :grinning: my dopo 4, ted necelých 6 :grinning:

adél, když je toho hodně, dělej jen to, co je prioritní. Nebudu tu radši psát, kdy jsem naposled žehlila, vytírala atd. prostě jsem zmatkář, dělám hodně do školy, nestíhám.
klidně vař nějaké prkotiny, muž ti určitě nebude nic vyčítat. že nebude chvíli utřebný prach? no a?
víš jak, miluju pořádek, ale nesnáším uklízení :sweat_smile:
say, každé mimi vyžaduje jinou pozornost, víc nebo míň, někdy tě jedno dítě zaměstná víc než trojčata. nic si nevyčítej, ju? :wink: :wink:
allegria, ty jsi na tom ještě dobře - mrzí tě, že jsi neumyla okna. Já už dospěla do stadia takové bordelářky, že je mi to celkem putna :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.