• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no to jsem rada, ze nejsem sama :slight_smile:
cim vic prace do skoly mam, tim vic prace si hledam doma a pak nestiham nic :sweat_smile: :sweat_smile:
all "mozna" ??? :sunglasses:
3. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
ale pšt, maminka mi říkavala, že když už jsem bordelář, aspon to nemám rozhlašovvat :grinning: :grinning: :grinning:

gsg m kjjmjj dd znnngtgfffffffffffffghjí
3. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
před chvílí jsem měla asi třičtvrtě hodinový telefonní hovor, téměř všecko ze spodních skříněk kdekoli je venku. Není to nádhera, když se děti samy zabaví? :grinning: :grinning: :grinning: někdy jsem ve stadiu, kdy hlídám jen kabely, baskytaru, televizi, a ostatní - po nás potopa :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
Adél: Ne možná, ale určitě. Jsem perfekcionistka, což nejde moc dobře dohromady se státnicující, zaměstnanou manželkou s náročným manželem :grinning:.
3. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
tak ja uz na to taky prdim, ale teda ja su spokojena :grinning: az na kuchyn, tu necham vzdycky na konec a pak uz se tam nedostanu, takze mam furt roztahany hrnce od Tobika :grinning: :grinning: :grinning:
ale musim se pochvalit, prach utiram pravidelne, vysavam kazdy den,vytira martin, takze o to se nestaram (ale jako uz o tom zase vyklada 14 dni jak uz ta podlaha potrebuje umyt a furt nic, tak asi zasahnu :sweat_smile:), nadobi se snazim myt prubezne pres den (ne vzdy se dari), pradlo je az na jedno tricko vyzehleny a uklizeny, okna mam umyty, betlem nalepenej,perniky napeceny, dokonce mame adventni venec (snad poprve v zivote)..co jeste...jo naucila jsem se rano ustlat vsechny postele, prevlict se z pyzama a nacesat se, takze uz nedesim postacku :grinning: a vecer nez jdu spat zbezne srovnam co kam nepatri a nachystam si na rano obleceni a plinku pro Tobika :slight_smile: a snazim se navarit si na dva dny predem, ikdyz dnes jsem to nezvladla (Tobik mel kasu a ja mrkvovej salat, na vic jsem se nezmohla) :sweat_smile:
3. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
No, my si jdem teďka objednat jídlo u donáškové služby (dělaj pizzu, čínské nudle a tak) - protože z přesnidávky, šunky a ústřicové omáčky ještě nikdo nic moc neuvařil :grinning: je to tu jak u vyžraného krámu a u suchánků taky :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
ale skola jde krute do haje, takze budu muset zacit pekne makat at z toho zase neni prusvih... :sweat_smile: Jani, kdybys mela cas, mozna bych vyuzila nabidku na hlidani :wink:
3. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
ze bych uvarila aspon teplou veceri? poradte neco dobryho, rychlyho, s minimem potrebnych surovin :grinning:
3. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Maji, no jasně :slight_smile: zítra mám návštěvu, ale příští týden kromě tradičního úterý jsem k dispozici - akorát v pondělí od 13.30 plavání, jinak kdykoli kdekoli :slight_smile:
maji, já bych volila nějaké těstoviny :slight_smile: nebo brambory s mlíkem :sweat_smile:
3. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
udelam na veceri cesnecku, na tu mam fakt chut a martin zitra snad nema skolu, tak nebude vadit, ze bude smrdet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a testoviny necham na zitra, jen nevim s cim je udelam.. :sweat_smile: ale stejnak musim na postu zaplatit slozenky, tak se stavim v bertovi :slight_smile:
jani, pristi ctvrtek by to slo? :slight_smile: mohly bysme treba klidne do kastanka at nejsou nejaky slozity presuny a ja bych se zasila s knizkama na sedacku :grinning:
3. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
Jo, ve čtvrtek by to šlo, jsem volná tak do půl čtvrté, čtyř :slight_smile: vyhovuje? ale klidně tobíka vemem k nám a ty se zašij doma :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
super, idealni :slight_smile: teoreticky by ti mohl Tobika hodit Martin jak pojede do skoly (kolem devate) a ja bych si ho pak nekdy po obede vyzvedla, to by slo, ne? :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
ty jo, ja mam na tu cesnecku takovou chut, ze asi ani na Martina cekat nebudu a jdu si ju udelat :grinning: jen nevim jestli je to vhodny pro Tobika, on bude chtit taky jak to uvidi :sweat_smile:
3. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
3. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
Maji, jo, klidně, prostě jak potřebuješ, domluv se s martinem a my se přizpůsobíme :slight_smile:
normálně mám na česnečku taky chuť :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
maji, dyt to je náhodou moc pěkné, že jste tak všichni pohromadě :dizzy_face:
3. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
hmmmm, to je dobrota :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
dobrou chuť :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
uz mam dojezino :grinning: :grinning: tobik mi usilovne pomahal, presne jak jsem cekala :grinning: ale co, cesnek je zdravej :grinning:
3. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
jjj :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
ani jsem se nepochlubila, ze umime konecne dalsi poradny slovo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takovy typicky pro prvni sluvka...ehm...LEV :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
ooo, gratulace :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
ale ovecka dela stale buuuu a nenecha si to vymluvit :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
ono je to stejně subjektivní, v cizích státech dělají zvířátka zas jinak, kdo se v tom má vyznat... tobík je multikulturní :sweat_smile:
3. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
jani, nevim o zemi, kde by ovce bucely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale co, no, tak mame v betlemu 20 bilych hunatych krav :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
tak třeba haf určitě jinde není haf, tak si to můžeš myslet i o ovcích :grinning: tobík prostě nepřijímá stereotypy :sweat_smile:
3. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
ted me tobik pobavil: vylezl si za mnou na postel, priblizil oblicej asi 15cm k mymu, brnkl mi prstickem o znaminko na tvari a procitene zaseptal: "ťuňuňďa" :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hmmm, tak my máme dnes velmi zajímavý večer :angry:
3. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jani,copak???
3. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
jani?
3. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.