• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
ale, asi nějaká krize, nějak není do čeho hrábnout... ležet na posteli, mlčet a čučet do stropu opravdu není moc zábavné :stuck_out_tongue_closed_eyes: a muž zrovna není na vymýšlení čehokoli :confounded:
3. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
hm,muj by v posteli nasel zabavu hned :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
jani, tak pojd za nama :grinning:
3. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
say, i když by mezi váma bylo nadšené batole? :grinning:
3. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
prave jsem zjistila, ze su blba :grinning:
furt koukam po botickach a premyslim jestli bych unosila sandalky na 12cm podpatku (jasne ze neunosila)...ale ze bych si koupila poradny zimni boty, do kterych by neteklo, to ne a uz me k tomu Martin prekecava 3 roky :grinning: chudak, ma to se mnou tezky :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jani :grinning:
Teď jsem došla k závěru, že jsem vlastně nikdy nepochopila, jak to dělaj manželé, se kterýma spí mimis v posteli :sweat_smile:.
No, já si zatím maluju, že nastavím pevnej režim a nebudou žádný sladkosti a tak :grinning:.
Zlatý voči :grinning:
Ale možná fakt budu příšerně přísná štíří matka - ale to pak chudák dítě :sweat_smile: - to z něj bude buď voják nebo feťák :grinning:.
4. pro 2009 v 07:18  • Odpověz
Maji: V Olo u Bati mají letos super výběr.
Pořídila jsem si tam ve středu super kozačky na podpadku za 1790 z kůže a fakt dobrý... :dizzy_face:
4. pro 2009 v 07:19  • Odpověz
hm, jani, s batoletem nevim :sweat_smile:. to asi ne. nam staci spici kojenec :sweat_smile:

jinak preji dobre ranko :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
dobre rano holky. Uz se nam to vikendi....
4. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
Adél, Say: Dobréééé ráááááááno :slight_smile:
Přeju pěkný den a úsměv na rtech :dizzy_face:

No, mě se to moc nevíkendí, měla bych makat :sweat_smile:
4. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
Ach ten kondicionál v té poslední větě :grinning:.
Ještě že si tu svoji lenost můžu lingvisticky rozbrat :grinning:.
4. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
all no ja musim taky dopsat dve eseje dnes a zacit treti, naucit se na zapocet, ale vikend je vikend :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Já si dneska udělám od školy volno, trochu nechtěné, studijní materiály nejdou tisknout, tiskárna je zas v kelu :confounded: nejradši bych ji poslala oknem udělat exkurzi na dvůr.

Ještě k těm večerům, jako doba, když je kika uklizená ve své postýlce (poslední dobou spí dobře), my si můžem dát vínko, pokecat, něco si zahrajem, přečtem, no a pak..., tak to je v pohodě. ale doba, kdy je mezi náma, to chce vymyslet něco sofistikovanějšiho :grinning:
allegria, když spí mimouš s rodičema - ono se to vždycky nějak udělat dá :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
:slight_smile: Jani hlavne ze to mate vymyslene :slight_smile:
holky jdu objednavat tehu kalhoty, pac mame jit na firemni vanocni vecirek, ktery je uz za 14 dni a ja nemam co na sebe :frowning2: http://www.aukro.cz/item836121182.html
4. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
nebo tyto : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28421003&tab=2 nechce se mi u toho aukra platit 200 jen za postovne
:frowning2:
4. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Adél: Krásný :dizzy_face:
Máš dobrý vkus :wink:.
Já jsem na šatčky a sukně, tak pokukuju po těhu šatech, ale jsou děsně drahý :confounded:.
Švagrová celý těhu nakupovala (krom kalhot) v normálních obchodech - nevím jak to dělala a jak to vybírala, ale děsně jí to seklo :slight_smile:.
4. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
ja taky nakupuju v normalnich obchodech,ale ty kalhoty proste na brisku nezapnu, uz 5 mesicu chodit s rozeplym knoflikem i zipem u kalhot :grinning:
4. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Adél pěkné :slight_smile:
já si pamatuju, jak jsem v těhu byla v těhu módě v CaA a to byl teda pěknej hnus :grinning: jak pro těhotné hippies almary :grinning:
4. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
jani presne v Ca je to fakt hnusne a ty materialy mi prijdou strasne tezke... mam uzke body a pak mi vsechno pada :grinning:
nakonec jsem neobjednala ani jedny, protoze ty z mmbazaru byly zase moc velke :( potrebovala bych 34/36 ... a to nikde nemaji...
4. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
dobre ranko, ja stale zapnu svoje stary rifle :grinning: ale uz jen dvoje a uz se v nich necitim tak pohodlne, tak zacinam pouzivat hlavne ty tehotensky :slight_smile:
adel, hlavne si to poradne pomer at ti nejsou velky, ty ses drobek a vytahovat furt padajici gate neni nic moc (vlastni zkusenost, nesehnala jsem tehotenskou vel.32 :grinning: )
my dnes jedem k tchanovcum, tak tu o vikendu nebudu :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
No já měla tu výhodu, že jsem nic společenského nepotřebovala :grinning: jinak jsem v koncích :grinning:
4. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
maji ja zapnu jedny rifle, ale to jsou bokovky, ostatni obyc. No a tyto bokovky jsou tak skarede a stare, ze se daji nosit tak maximalne do obchodu.... Ach jo, musim si neco sehnaaaaat, mozna koupim nejake bokovky.to by snad jeste slo...
4. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
holky,tak za chvili vyrazime, doctu pak. mam strach a strevni potize z toho :sweat_smile:

tehu rifle jsem mela jedny,pak jsem nosila mamky veci,byla silnejsi nez zhubla a nastesti obleceni nevyhodila :grinning:. sice to nebylo muj styl,ale lepsi nez nic :grinning:. tehukalhoty jsem mela ze sekace za 70 kc a byli super :dizzy_face:
a spolecenske kalhoty jsem mela pujceny od babi,byli jsme 2x na plese :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
adel, ja snad jiny nez bokovky nemam :grinning:
na spolecensky akce mam saty, k tomu elastaky nebo tmavy puncochace, pekny botky a hura ven :grinning:
say, drzim palce, bude to dobry, uvidis :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
say, držíme palce :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
dekuju
4. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Say: Budu na vás myslet, nic to nebude - každý dítě je jiný

Holky C a A je vůbec hnus, stejně jako Terranova a podobný obchody. Já už chodím z celé Vaňkovky jen do Orsay a Promod, jinak je to zabitý :confounded:. V Olo občas něco ulovím v tom ulítlým skejťáckým obchodě pod univerzitou - tričko nebo tak. Jinak teď na hadry drbu. Mám jich dost a škudlím, páč se bojím, že třeba nebude práce (krize a tak) jistý není nic a my jsme s manželem znevýhodnění tím, že si ještě doplňujem vzdělání (m. autorizaci) a já normálně páťák, takže pracovat můžem jen tak 3 - 4 dny v týdnu.

Zatím sice dobrý, ale jsem křeček, snažím se nenechávat nic náhodě :sweat_smile:. Až budem mít hotovo, tak bude líp :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
say mamce jsem uz satnik prolezla,ale ona je skoro o 10cm mensi nez ja :grinning:
maji asi to vyresim taky satama,ale nechtelo se mi do satu, protoze 17. 12 uz bude asi kosa (uz je ted ) tak abych zase neonemocnela.... ale asi mi nic jineho nezbyde.... :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
say budu na vas myslet :slight_smile: dopadne to dobre, uvidis :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
adel, zalezi jaky mas, jestli si k nim muzes vzit treba silnejsi puncochy nebo ty leginy a hodit pres ne nejakej svetrik, tak si myslim, ze je to v pohode :slight_smile:
ja bych chtela jeste po vanocich nejakou suknu a saty abych se taky mohla vyfiknout aj na normalni chozeni ven, citim se v suknich dobre, ale ted zadnou pouzitelnou nemam :frowning2:
4. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.