• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Jani teď mě tak napadá, jak dlouho jste spolu s Jarkem chodili než jste se vzali? Tys byla mlaďounká, když jste se brali, tak devatenáct, ne.
27. led 2009 v 11:18  • Odpověz
anet asi vi, co dela:slight_smile: muj Filip by tezko chtel dite ve 21...a ted se hrozne divi, ze pochybuju, jestli precijen nejsem mlada...:slight_smile: dyt on ve 21 byl sileny pankac....ale to uz mu nevysvetlis:slight_smile:
27. led 2009 v 11:19  • Odpověz
no ja teda doufam, ze Vasek taky vi, co dela.... :sweat_smile:
27. led 2009 v 11:20  • Odpověz
aerin chlapi to berou asi jinak nez my..:slight_smile: podle me kdyby si byl trochu nejisty, tak s tebou ani nespi:slight_smile:
27. led 2009 v 11:23  • Odpověz
jezis proc?:grinning: vy jste spolu taky spali, ne?:grinning:
27. led 2009 v 11:24  • Odpověz
Právě Vašek si chce užít "volnosti". O děti se pak budeme starat celej život, jako chce je určitě. že chce, abychom jezdili na hory, i k moři, na výlety, užili si zábavy, hody, plesy, ale taky divadlo, kino, hokej atd. Když bude miminko, tak se spolu dlouho nikam nepodíváme. Což má pravdu. My protože jsme doposud oba studovali, on pracuje od srpna, tak jsme si vlastně moc neužívali, hlavně škola a občas něco, tak si chce teď, až začnu i já vydělávat, užít. A navíc máme trochu roblémy s tím barákem, tak to chce co nejdřív vyřešit, aby měl kam přivést dítě.
27. led 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Anet chodili jsme spolu asi 3,5 roku (hehe teď zachvíli budem mít výročí, 5 roků spolu, nemáte někdo nějaký nápad na vhodnou oslavu? :slight_smile: )... Vdávala jsem se v 19 :slight_smile:
27. led 2009 v 11:27  • Odpověz
no tak snad proto, ze si byl jisty, ze decko chce ne?

anet ja ti vzdycky zavidim, jak pises, ze jste prisli ze zabavy ve 4 rano..:grinning:
27. led 2009 v 11:27  • Odpověz
jo, tak tohle bude ten rozdil....my si neuzivame ani bez mimina a asi ani nezacnem:grinning:
27. led 2009 v 11:28  • Odpověz
celou dobu? vzdyt to neni tak dlouho, co jsi tu narikala, ze se na to neciti.... :sweat_smile: :confused:

jo, prijit ze zabavy ve 4 rano bych asi taky nedala:grinning: v patek jsme byli na plese a nechtelo se nam cekat ani do pul dvanacte na tombolu:grinning:
27. led 2009 v 11:29  • Odpověz
Emi to jo, sice chodíme domů ve čtyři, ale pak jsem druhej den mrtvá :grinning: . Ono když se člověk baví, tak nemá potuchy o čase :grinning: .
A to si myslím právě, že je ten důvod, proč chce Aeri tvůj Vašek tak mladej mimino, jako že nikam nechodíte a neužíváte si. Takže uvažuje úplně jinak než ten můj.
27. led 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Anet taky jsme měli naplánované ještě dovolené a tak a ze začátku jsem taky měla depku, že prd...
ale teď už vím, že jde spousta věcí dělat i s miminkem - poprvé jsme s ní jeli někam dál, na celodenní výlet do hor, když jí byly asi 3 týdny a zvládla to skvěle. Takže výlety si užíváme i s ní, hory taky, už máme na březen naplánované 4 dny na horách, v restauracích jsme byli, na ples jsme taky chtěli jít - pohlídaly by babičky, to samé kino a tak...
Takže jsem moc ráda, že jsem se zas o tolik "neochudila". :slight_smile:
Zas na druhou stranu, pokud ty hory myslí tím, že se vezmete za ruku a budete se toulat kdovíkam, bezstarostně, tak to je fakt, že s mimčem je to poněkud složitější :slight_smile:
27. led 2009 v 11:31  • Odpověz
Jani to nám se blíží sedm let spolu :fearful: , ale až v dubnu :sunglasses:
27. led 2009 v 11:32  • Odpověz
tak muj manza je 3.4.1986 :wink:
27. led 2009 v 11:33  • Odpověz
no spali jsme spolu protoze jsem brala prasky, logicke:slight_smile:
jani moje depky stale neodeznely:slight_smile:
a ja bych prave taky nedala uz zabavu ani do pulnoci..proto jen zavidim..byly doby, kdy jsme se vracela domu v jedenact dopoledne..:grinning:
27. led 2009 v 11:33  • Odpověz
ja driv taky parila do druheho dne a ted si nedovedu predstavit nekde sedet do 2 :sweat_smile:

a neprijde mi ze bych se mela nejak ochudit. teda vim, ze mi kdykoliv budeme potrebovat, tak hlidani mame, takze az odkojim, tak muzeme zas obcas nekam vyrazit :slight_smile:
27. led 2009 v 11:35  • Odpověz
Já vím, že vždycky můžou pohlídat babičky a určitě by byly rády :slight_smile: , ale nechtěla bych je "otravovat" často, proto si to chceme užít za svobodna. Já bych třeba nejela s miminem na hory, vy dva jste takový dobrodruzi, to je něco jinýho. Neříkám, že dovolený nebudou, ale určitě trochu v jiným duchu a těším se na to, ale užiju si i ty bez mimina, třeba i s kamarády (kteří děti ještě nemají...). Ty hory jsem myslela jako lyžování, Vašek začal totiž letos lyžovat a hrozně ho to chytlo :sunglasses: .
27. led 2009 v 11:36  • Odpověz
No jo...:slight_smile: Mne to vzdycky hrozne mrzi, kdyz vidim, jak ostatni jezdi na hory a za kulturou a k mori a tak, nebo aspon nekde na prochazku do lesa, na kolo nebo cokoli! :sweat_smile: Vasek je lenoch linej a kdyz na to prijde, tak ja uz asi taky :pensive: Takze jk rikam, sedet doma u bedny nebo hrat Carcassonne muzem i s mrnetem :sweat_smile: A sem tam na nejakej ples nebo kino se to hlidani fakt najde...:slight_smile:
27. led 2009 v 11:39  • Odpověz
Kdybysme na ty plesy či zábavy chodili sami, tak se taky nudíme (i když teď jsme na plese byli sami jen s mýma rodičema), ale když jde celá parta, tak se fakt vyblbnem.
A určitě jsem nepsala, že bychom se ochudili nebo něco podobnýho. Jen beru jako zábavu za svobodna a s rodinou už jinak. Ale kdybych teď čekala miminko, tak se toho ráda vzdám :dizzy_face: , ale vím, že už to bude jiný, i když se tomu miminku dá vše přizpůsobit, ale jiný to prostě bude :wink:
27. led 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Tak to je jasné, že s mimi je víc starostí :slight_smile:
Mě kdysi nadchl super článek, kde matky, nějaký otcové, a děti, nejmladšímu snad bylo pár týdnů, vyjeli někam na Zakarpatskou Ukrajinu na vandr. takže jsem se začala shánět po spacáku pro děti na léto :grinning:
momentálně je mou vysněnou "dovolenou" také přechod nízkých tater :slight_smile: to bychom ale asi spáchali bez kristýnce :slight_smile:
27. led 2009 v 11:40  • Odpověz
my jsme tam nebyli sami anet, tak jsem strcila nase listky do tomboly kamosce a sli jsme dom chrnet :grinning:
Navic teda je fakt, ze Vasek jete moc nevydrzi po tom slepaku, takze byl z tancovani dost unavenej....
27. led 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
To "ochudit" jsem nemyslela na tebe anet, ale na sebe - když jsem uviděla //, první co mě napadlo bylo, že jsem odteď ochuzena o spoustu věcí :grinning:
27. led 2009 v 11:42  • Odpověz
aerin to mas pravdu..ale u nas jeste porad funguje to, ze obcas jedem do Nemecka, Rakouska na koncerty, objedeme v lete festivaly, i k mori..obcas vymyslime vylet po nejakych pamatkach, takze mi to nejak vadi, ze uz to asi nebude.. :unamused: ale zase budou jine veci no...
anet ja uz ani nevim, s kym bych mela jit parit...:grinning: jsem jak jelito..:slight_smile: a neobhajuj se porad, je to tvuj zivot a nemusis nam nic vysvetlovat:slight_smile:
27. led 2009 v 11:43  • Odpověz
jani momentalne zazivam svuj "zniceny zivot"...:grinning: :grinning:
27. led 2009 v 11:44  • Odpověz
Emi já se neobhajuju :wink: , jen vám chci ukázat právě můj pohled na svět, protože vy ho máte jinej :grinning: .
Mě jde prostě jen o to, že bych za dva roky už chtěla mimino, protože si myslím, že to bude tak akorát, ale Vašek ne, on až v těch třicet, což mi bude 27 a to už je moc :angry:
27. led 2009 v 11:45  • Odpověz
presne tak, anet:wink:

prave, budou zas jiny veci:slight_smile: Nejvtipnejsi je, ze ja to mam uplne naopak a doufam, ze az to mimo bude, treba uz trochu odrostly, tak konecne na nejakej ten vylet pojedem, aspon na nejakej ten hrad, zamek, do zoo:grinning: aby pak nedopadlo jako my dva:frowning2:
27. led 2009 v 11:46  • Odpověz
anet nikdy nevis, jak to dopadne:slight_smile: a myslim, ze nemam az tak rozdilny pohled...:grinning:
27. led 2009 v 11:46  • Odpověz
aerin az budes mit mimco tak te to donuti alespon na prochajdu nebo tak..i Vasek se bude rad prochazet s kocarkem po zoo:slight_smile:
27. led 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Anet, hlavně záleží, abyste se na tom čase dohodli vy s vaškem, protože pohled na to máte stejný - prvně nějaké ty výlety, lyžování a tak, a pak mimčo...

ach jo, asi mě urve - zapomněla sem malé nasadit fusekle, takže má ted studené nohy, a odkutálela se ke stolu s kompem, kde docela úspěšně tahala za kabel k bedničce... :sweat_smile:
27. led 2009 v 11:53  • Odpověz
J8 si myslím, že nám hodně dá to, že spolu budeme bydlet. Protože Vašek bydlí ve svým věku pořád doma... Ale až budeme sami, tak mu bude v tom domě za chvíli prázdno :dizzy_face: a věřím, že to bude drív než v té třicítce :sunglasses:
Aeri tak s dětma budete určitě jezdit na výlety a dovči, ne. To my byli o letních prázdninách v zoo Lešná a Vašek říkal, že tam pojdem s dětima až budou :slight_smile:
27. led 2009 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.