• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
maji dyt ty budes za chvilku rodit :slight_smile: se ti blizi 30tt
4. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
adel, ja vim :sweat_smile:
4. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
ja nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
hele a vis, ze jak porodim, tak ses na rade ty? :grinning:
4. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
ja se také citím v suknich dobre, ale ted mam fakt strasne malo obleceni..... :angry: kdyz normalne jsem nosila vel. 32-34 ted mam sice 36, ale vsechna tricka jsou mi kratka, uzka v ramenou, na prsach.... pres zadek uz taky nic nenavlecu.... tak fakt nevim,co budu nosit...
4. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
ty jo na jednu stranu rikam prckovi, ze musi jeste chvilku vydrzet,ale uz bych to i brala. :slight_smile: tehotenstvi si uzivam, ale uz mam krece v lytkach, boli me zada, nemuzu si zavazat boty a znas to :grinning: Muj se mi jen smeje a ja funim :grinning:
kdy jdes do poradny?
4. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
adel, chapu, ja tocim dokola 6 tricek (a z toho uz mi zacinaji byt 4 zase kratky), 2 kalhoty a 3 svetry... :sweat_smile:
4. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
ja budu muset zase prepadnout nejaky levny obchudek...
4. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
tak jsme zpet. dr byla prijemna :slight_smile:. po neurologicke strance jsme naprosto v poradku. vsechny reflexytake dobre. jedine co ji brzdi je jeji vaha (to jsem vedela i bez ni :grinning:), zatim by necvicila (ale kdybych o to stala,tak neni problem),ale ze ji to prijde zbytecne. sice by se to urychlilo,ale juli by se vic trapila. pry tomu dame jeste 2 mesice cas a uvidime. volala si na konzultaci primare z detskyho,tak se juli bude v utery delat ultrazvuk hlavicky jestli nema metabolickou poruchu (nejak zvetseny podvesek mozkovy) a bude se s dr gergorou resit uprava jidelnicku. mam omezit vic kojeni a snazit se ji prevest jen na nemlecnou stravu.
4. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
say, tak to je bezva, ze je juli v poradku :dizzy_face: a z te boubelatosti urcite vyroste....no my ti furt rikaly, ze mas misto mlika smetanu :grinning:
4. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
no vidis say a to byly strachy :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
say, fajn že to tak dopadlo :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
tak, detatko spinka presne jak jsem chtela :grinning: jdu dobalit a pak hodim nohy nahoru a budu cekat az se vychrupe, zajdeme na postu, skocime na bus a hura na ctyrhodinovy vylet s ceskyma drahama :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
jj,mam dobrej pocit :slight_smile:. i me chvalila jak se hezky staram a ze si rozhodne nic vycitat nemam :slight_smile:. a fakt se mi libi ze nas nehnala na tu rehabku. teda navrhla mi to, ale ze by jeste pockala. tak jsem rada :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Úplně náhodu jsem šla nakouknout a zírám :confused: .
Aer obrovská gratulace :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , moc ti to přeju, však ses taky nanervovala a hlavně načekala. Tak přeju, ať je mimčo v pořádku a zvládnete to spolu až do konce :wink: .
Okoukla jsem i albíčka, Maji ty máš teda velkej pupík, nečekáš náhodu dvojčata :wink: :grinning: . Adélka má taky už hezkej pupík. Toto letí :slight_smile:.
A ostatní holky, ti vaši prcci tak rychle rostou a jsou úžasní, všichni :dizzy_face: .
Teda holky, to už se sem fakt nehodím, snad jediná bezdětná, netěhotná a navíc ještě dlouho budu :confounded: .
4. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
anet :slight_smile: po dlouhe dobe jsi nakoukla co? jsem te tu dlouho nevidela. To je stara fotka, mela bych pupik vyfotit, za tech 5 tydnu docela porustlo :slight_smile:
neboj i ty se dockas, treba i driv nez si myslis :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
jeee, anetka, ja jsem na tebe casto myslela, jestli je vsechno ok, ze ses tak strasne dlouho neozvala :slight_smile: co novyho? :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Anetko,
já jsem taky zatím netěhotná :slight_smile: asi možná :sweat_smile:
Taky čekáš kvůli škole?
4. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Anetko, ahoooj!!!!:slight_smile: Dekuji za gratulaci :dizzy_face:
A nakukuj casteji, chybis nam tu!
4. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
holky, jak se vam libi Madlen Smutná?
4. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
maji ja jsem spis pro tu klasiku,ale nezni to spatne :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
maji,me moc ne :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
Maji ta Juditka je lepsi :slight_smile:
say jak jste dopadly?
4. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
nase dite se asi nebude jmenovat nijak, zacinam byt fakt zoufala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: doprcic, proc nejsou zadny hezky jmena?

ehm, me se Madlenka libi moc :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Maji: A co Marlen?
4. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
all,to mi moc pripomina ten dobrej zakusek :grinning:
4. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Mě se líbí Johanka.
Ale ve spojení Johanka Smutná by bylo málo likvid a znělo by to asi tak nějak nijak...
Judita je super.
A co když to bude kluk?
4. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Judita je pracovni nazev, uz si nedovedu predstavit, ze by se tak jmenovalo opravdovy decko :frowning2:
kluk, ten je uplne zabitej :rolling_eyes:
4. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
Maji: Jo vlastně :grinning:
Já mám pár kamarádek toho jména. Většinou moc šikovný rakouský kočky, tak se mi to líbí asi proto...
Je to vlastně spojenina Marie Magdalene.
4. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
Magdalena je taky hezky jmeno, jenze kdyz ja su Magda, vypadalo by to, ze se jmenuje po mne :frowning2:
4. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.