• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
maji, mne se Madlenka taky libi, ale spis jako zdrobnelina ceske Magdaleny...

mne vsichni rozmlouvaji Zachariase, nevite proc?????:grinning:
4. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
aha, hmmm, tak koukam, ze pisu nejak pomalu:grinning:
4. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
mne se juditka moc libi a taky Lucinka :slight_smile:
4. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
aeri :grinning:
Zacharias taky neni muj salek caje :slight_smile:
4. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
pri prvnim tehu nam byly zamitnuty vsechny zidovsky jmena (Judita, Ester, Samuel,....) nevim jak by se vsichni tvarili kdyby jsme je dali ted :grinning:
zatim jsme debatovali nad:
Marianou (kazda druha), Anabelou (prijde mi moc vzneseny k nasemu prijmeni), Madlen (ta je v jednani), Emou (prej je to jak zkratka nejake spolecnosti :grinning: ), Elou (taky na muj vkus ted moc casty), Juditou (duvody proc ne jsem uz napsala), Dorotou (Machalovou :rolling_eyes: )...
Samuelem (prej by mu rikali Samecku), Kristianem, Hynkem, Vilemem, Jachymem, Stepanem, Krystofem, Teodorem (nemaji prijatelnou zdrobnelinu)...
uz si ani na vsechny nevzpomenu, ale vazne mi dochazi inspirace :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
proste na kazdym se naslo neco proc ho fakt nemuzeme dat :frowning2:
pak se mi libi Matyas, Sebastian, Filip, Ales (ty uz mame vsechny v rodine a dalsi teda nechci),Alex, Maxim a Felix (Martin nema rad jmena s X) :confounded:
4. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
adel, ve tride jsem mela tri Lucky, ale je fakt, ze ted se tolik nedava :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
maji, u Matyase skoncime my, toho jsme chteli pred Zachariasem a kdyz ho vsichni zamitaj...
4. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
su nestastna, vcera mi doslo, ze uz bych mohla klidne rodit a vubec nevim jak by se nase dite jmenovalo :frowning2:
4. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
Maji: tak po 3 letém brigádničení v IKEA dětský koutek, tě ujišťuju, že Samečku se Samuelům opravdu říká, Ema a Ela a Nela je každá druhá, jinak máte dobrej výběr - pěkný jména :dizzy_face:.
U nás to vypadá na Jakuba nebo Petra a Verunku nebo Annemarie. Líbí se mi i Max a Rozálka nebo Amálka, ale to mi neprojde. Takže to bude Veronika Bernadette.
4. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
Maji my jsme taky vybirali az jsme zustali u klasiky... to dite s tim jmenem ma zit cely zivot, mne se taky libilo jmeno Leontyna, ale je to jak pro panenku.
Z tech klasickych jmen jsme meli jeste Veroniku (ta byla zamitnuta kvuli V a R) a Dominiku (to se nelibilo Mirkovi) a u kluku jsem mela jeste Dominik a Michael. ale svagr je Michal tak jsme dali Lukaska, prestoze je jich ted straaasne moc.
Ja ti asi neporadim :slight_smile:
4. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
me se libi judita nebo justyna :slight_smile:

kluk je horsi :unamused:

aer,
tak jsme zpet. dr byla prijemna . po neurologicke strance jsme naprosto v poradku. vsechny reflexytake dobre. jedine co ji brzdi je jeji vaha (to jsem vedela i bez ni ), zatim by necvicila (ale kdybych o to stala,tak neni problem),ale ze ji to prijde zbytecne. sice by se to urychlilo,ale juli by se vic trapila. pry tomu dame jeste 2 mesice cas a uvidime. volala si na konzultaci primare z detskyho,tak se juli bude v utery delat ultrazvuk hlavicky jestli nema metabolickou poruchu (nejak zvetseny podvesek mozkovy) a bude se s dr gergorou resit uprava jidelnicku. mam omezit vic kojeni a snazit se ji prevest jen na nemlecnou stravu.
je to zkopirovany, nechtelo se mi to znovu psat :grinning:

jo a chcete neco rict :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . julca se mi plazila po kuchyni pozadu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . doufam ze to nezapomene :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
say, to bylo asi na ady, ja jsem reagovala uz poprve, aby sis nemyslela, ze jsem te zasklila :grinning:
4. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
taky se mi libi anastazie,emma, barbora (ale blby ty R), mozna uz bych kdybych ted cekala mimco, zaradila do vyberu i Sandru, tu jsem pri juli nechtela, ted uz by mi to nevadilo

na kluka se mi docela libi Daniel,Michael, Samuel, oliver. ale u nas by to byl eduard :rolling_eyes:
4. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
aer,mas pravdu :grinning:. omluvuju se :grinning:
4. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
jo na Olivera jsem zapomnela, ale taky jak mu rikat? bud by to byl Oli, Olda nebo Oliva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
ta neurolozka na ni mela nejaky dobry vliv :grinning:. ted se sama pretocila na brisko :grinning:. snad uz to nezapomene :grinning:
4. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
say, vidis, dneska se jeste posadi a taky zacne chodit a skakat po jedne noze :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . to nemusi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . posadit klidne,ale skakat po tej jednej noze :grinning: :grinning: :grinning: se tu rezu ted :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
plazeni obas posledni dobou zkousi,ale u toho pretoceni si myslim ze spis nahoda :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . treba ne :grinning:. ale hned se pak pretocila zpet a to uz nebyla na dece, takze se bouchla. malinko. nic to nebylo,ale jula je takova cita :grinning:. tak snad ji to neodradilo :grinning:
4. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
ach jo, musim koncit, konecne dobalit ,umyt nadobi, oblict sebe a Tudlu a nejpozdej za 40 minut musime vypadnout at to v klidu stihnem :slight_smile:
4. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
no a co delam, cumim na kona stejne jak pred peti minutama :angry: jdu si nafackovat a uklizet :grinning:
4. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
jé holky, to bylo zajímavé si číst ty Vaše nápady na jména :wink: Matyáše máme v rodině, přijde mi ale, že je teď těch všech "yášů" taky až moc (maji, promiň :grinning:) Já chtěla Matěje(kterých je jak...), ale když už je teď Matyáš, tak aby byli dva Matýskové nechci.. Takže teď chci Kryštofa. I když ta zdrobnělina je dost dlouhá :-/ Já jsem teda krom libozvučnosti s příjmením velice ovlivněná osobními vztahy s daným jménem. :sweat_smile: No, třeba budeme mít samé dcery :grinning: Oliver je srdeční záležitost. Kristián mi přijde přiteplený. Jáchym se mi taky moc líbí, ale zavrhla jsem ho kvůli té zdrobnělině. A ještě Prokop :slight_smile: ale to mi ostatní zavrhli - prý Prokop Kopecký není vtipné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď na praxi mám fajn kolegyně skoro stejně staré jako já Vladimíru a Jaroslavu, to jsem dlouho nezažila, v Praze se tyhle jména (předpokládám po tatínkovi) abs. nevyskytují!
Jsem ráda, že se Vám líbí Verunka :grinning:

Say, velká gratulace, že se Juli hýbe a že jste narazili na fajn doktory!
Maji neboj, tam je snad limit 2-3dny po porodu, kdy se musíte rozhodnout. :slight_smile: a navíc máš ještě určitě spoustu těhu týdnů :wink:
5. pro 2009 ve 04:20  • Odpověz
tan,co tak brzy strasis? :slight_smile:

jo jeste se mi libi docela Vojtech a Stepan
5. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Dobré ráno, my jsme včera šli spát až někdy o půl třetí, Kika ne a ne usnout, ne že by vřískala, ale prostě se jí nedařilo zabrat, tak se furt mlela, otáčela, no a nás to budilo.

say, no vida, dneska tě juli zas překvapí a všecky strčí do kapsy :grinning:
dobrá debata o jménech, my jsme to tehdá zasklili, ale kristýna bylo to jediné, na čem jsme se shodli :grinning: :grinning: sice je to teď každá druhá, ale na druhou stranu, nikoho moc, kdo by měl malou kristýnu neznám, a koneckonců, jana byla v mém věku taky každá druhá a nijak mě to psychicky nepoznamenalo. :grinning:
u dalších to bude asi boj - líbí se mi třeba Mariana, Anna, tak snad ještě něco vyberem. Justýnka je pěkné, ale nedovedu si představit vhodnou zdrobnělinu. Chlap rád Magdalénku :slight_smile: barbora se líbí nám oběma, ale mít v celém jméně 3 r je trochu děsné.
no a u kluků to bude ještě horší, nemůžu si pomoct, ale mě se třeba tomáš a david fakt líbí :grinning: (to bude asi tím, že mám moc milé kamarády :grinning: )

Jo a u nás na slezsku se samuelům říká hádejte jak? Samuś!!! (ta čárka nad s je schválně, představte si takové hooodně měkké š, něco jak když syčí přiteplený had :grinning: :grinning: :grinning:) vychází to samozřejmě z polštiny.

tanuki, prokop kopecký je náhodou vtipné. vsadím se, že časem by mu říkali prokopecký a bylo by :grinning:
5. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
jani,kez by julca pokracovala. od te doby zas nic. asi je jen lina :sweat_smile:. po mamince :grinning:

zdrobnelina na justynu: justy, tynko. ja bych nasla :grinning:

magdalenka je taky pekny :slight_smile:. mariana taky.
5. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Týnko, to jo, ale vzhledem k tomu, že tak leckdo říká i kristýnám, je to pro nás poněkud zmatečné. u justýnky se mi spíš líbí francouzská varianta, justine (žystin) či tak nějak :grinning:
V nejhorším případě se dá dát jméno až po narození, ne?
5. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
asi da. ale my museli odevzdat papir se jmenama pri prijmu do porodky :grinning:. francouzska varianta je moc pekna :slight_smile:
ja jak treba chtela rozarku, tak k juli by mi to vubec neslo :grinning:
5. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Jo, my taky, oni to chtějí, aby s tím měli menší práci, papír mají, děcko se narodí, hned mu přicvaknou náramek, ale myslím, že jsem někde četla, že si to můžeš i po porodu rozmyslet, jen s tím oni maj víc práce.

Hehe, to asi když už se mimčo narodí a nějakou dobu se mu nějak říká, tak si neumíme představit, že by se jmenovalo jinak. u nás byl jednu dobu pracovní název eliška a to se mi teda ted k ní krutě nelíbí :grinning:
5. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
ja teda elisky celkove moc nemusim :sweat_smile:. je jich strasne moc a maji je snad vsechny me kamaradky :sweat_smile:. a ty co nemaji elisku, tak maji natalku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . coz je teda nadherny jmeno,ale tady u nas je to kazda druha. prvni je eliska :grinning:
5. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.