• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
a jeste k aer, zacharias se mi nahodou libi :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
mam rada zvlastni jmena. ale s edou jsme meli odlisny vkus :grinning:. ten chtel tu larisu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
deka larisa? :grinning:

Jani, Kristýnka je hezká :wink: já má jednu spolužačku Kristinu. Zachariáš na mě působí, že je asi z USA :grinning:

No nic, jdu se učit, domluvila jsem si (ani nevím po kolika mnoooha měsících) squash a saunu :sweat_smile: tak ten zbytek dne nesmím probendit, že :grinning:
5. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Tanuki, to zní dobře :slight_smile: mě kamarádka včera pozvala na volejbal (spíš prý plácanou), prý je jich málo a všichni to krutě neumí :grinning: tak to bych tam mohla i zapadnout :grinning:

My sjedem do shopping parku, je třeba nakoupit a naivně si myslíme, že by nás mohl napadnout i nějaký dárek (těžko...)
5. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
nazadarek holky.
Tak jsem do tech 12 odevzdala jen jednu seminarku ta druha jeste neni dopsana a nekdo to musi udelat takze budu sviti cervene....
5. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
*svitit
5. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
snad vas neunesli vsechny certi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
muzete mit jakkoli honosne jmeno, napriklad Oliver Tiger a stejne z toho nakonec bude Oldik...:grinning:
nad tim se nesmi moc premyslet...:sweat_smile:
caute..vlastne..:grinning:
5. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz
haloooo. kde jste kdo????
6. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
nazdarek.
Tak mam za sebou super zabavu :slight_smile: bylo to krasne rozlouceni s kapelou sice jsem nektere pisnicky neudychala,ale kluci me podrzeli a vzali to za me :grinning: jednoduse super akce, jen se prcek moc nevyspal a jeste o pul treti tancoval :slight_smile:
6. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
adel a co jste hráli za styl??? njn, mladá, bezstarostná a bouřlivá léta už jsou tatam :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: Nevím, zda jsem Vám to už psala, ale když jsem byla v porodce, byla tam jedna maminka a měla už jednu dceru - Annu Marii a 2.pojmenovala Marie Anna :stuck_out_tongue_closed_eyes: prý se jí žádná jiná jména nelíbí :grinning:
Má sportovní jízda pokračuje- v pátek jedeme do Alp- 6dospělých a 2prcci, mám celkem bobky, 5let jsem pořádně nelyžovala, ale jsem ráda, jinak bychom se asi takhle bez auta nedostali..tohle je dárek k Vánocům :dizzy_face:
6. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
tan hrajeme takovy lehky rock.
6. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
ja jsem dnes aktivni a musim sama sebe pochvalit :grinning:. komplet vyklizena spajzka (dostali se mi tam moli :rolling_eyes: ),doma naklizeno, uvareno,upeceny dort a pripraveny testo na pernicky. a konecne mam taky vanocni vyzdobu :slight_smile:. mam ze sebe radost :slight_smile:

adel,tak super ze sis to uzila :wink:

tan, chudaci deti teda :sweat_smile:. ty hory ti zavidim :dizzy_face: . nebyla jsem leta. letos nic kdyz stale kojim, tak snad pristi rok :slight_smile:
6. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
jsem zpet, jdu uspat Tudlu a prijdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
toz kde jste???
6. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
maji,ahojky :slight_smile:
ja uz budu dnes koncit :frowning2:. eda uz je doma,tak aby nenadaval :grinning:

jinak jsem dnes byla aktivni a musim sama sebe pochvalit :grinning:. komplet vyklizena spajzka (dostali se mi tam moli :rolling_eyes: ),doma naklizeno, uvareno,upeceny dort a pripraveny testo na pernicky. a konecne mam taky vanocni vyzdobu :slight_smile:. mam ze sebe radost :slight_smile:

emi,dorka je krasna :dizzy_face: . prijde mi ze ti je podobna :wink:
6. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
say, sikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to ja uz se dnes asi na nic nezmuzu a budu tu sedet jak pecka a pak pujdu spat :grinning: :grinning: :grinning: tak dobrou :zipper_mouth:
6. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
dobre rano..
odesel mi mobil do vecnych lovist :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja k nemu mam citovy vztah :sweat_smile:
7. pro 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:
maji, co ted? Ježíšek donese nový, nebo budete nechávat spravovat?
7. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Kde všecky jste? :slight_smile: :grinning:
7. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
jsem tu :grinning:

maji, to me mrzi :frowning2:

ja mam svuj v reklamaci
7. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Můj naštěstí fachá, má dva roky, ale zatím se drží.
7. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
memu bude v unoru teprve rok a uz je nemocnej :rolling_eyes:
7. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
Say a copak mu je?
7. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
sam se mi zacal vypinat,hlasilo vlozte sim,zapnout sel jen kdyz jsem vyndala a zandala baterku. a nakonec mi presta nabijet. hlasilo mi to pozor,zastavte nabijeni,cizi baterie :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím z Olo :slight_smile:
7. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holčiny,
já na to vůbec nemyslím, sem kouknout, co jsem se přestěhovala, tak není tolik času, navíc jsem teď dodělávala bakalářku. V práci by čas byl, ale je mi to tu i trochu blbý :sweat_smile:.
Takže se mám jinač celkem dobře, hlavně proto, že konečně odevzdám dneska bakalářku (a teď už "jen" učení...).
All, tak to je fajn, že někdo je tu ještě netěhotnej (ne že bych ti to přála). No já nečekám kvůli škole, ale kvůli partnerovi :rolling_eyes: , kterej čeká kvůli škole (mojí samozřejmě :grinning:). Jde o to, že dělám navazující Mgr. (ještě rok a půl), ale dálkově při práci, což by neměl být problém, ale pro V. to problém je, chce až po škole. Tak mi nezbývá než čekat.
Jinak jak jste probíraly jména, tak třeba my máme jasno :grinning: , holčička Klárka a kluk Ondrášek :dizzy_face: . Jsme taky pro klasiku, já na ty zvláštní jména nejsem. a Aer ten Zachariáš mě zní jako čert :sweat_smile: .
7. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Nechcete jít některá za mě do práce a pak na zkoušku z vývoje italštiny :slight_smile:? a zejtra v sedm zas do práce a pak na celej den do školy? :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Anet: já to beru sportovně, ještě jsme se nezačali snažit :wink:. Jsme s manželem stejnýho názoru, že až po škole, ale neberu HA, chráníme se Pharmatexem a kdyby to přišlo, tak by to přišlo :slight_smile:.
7. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
ahojte, byli jsme v Kastanovi vyrabet darek pro tatku k vanocum (kalendar, pak nafotim :grinning: )
ten muj mobil jsem mela 7 let, ale ted mi dvakrat blbe spadl a uz jsem ho mela poslepovanej jak to jen slo, takze se ani nedivim, ze vypovedel sluzbu :sweat_smile: no na novej ted nemame ani nahodou, psali mi tak pred mesicem z O2 ze mam narok na novej za korunu, tak se tam mozna mrknem, ale to az po vanocich, ted vydrzim s nejakou kraksnou starou, ta se najde vzdycky (mame tu asi dve po tchanovi) :unamused:
7. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.