• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
No, tak asi žádná dobrovolnice :grinning:, tak já jdu šprtat na ty zkoušky. Hehe a v zápočťáku mám závěrečný zkoušky v autoškole - taky dobrý :grinning:.
7. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
All tak to my máme taky tak, že kdyby to přišlo, tak by to přišlo. Dneska si půjdu koupit HA na poslední tři měsíce a pak bude asi kondom (ale jak znám toho svýho tak i přerušovaná soulož, kdyby náhodou...). Jako doposud jsem studovala prezenčně, tak to bych nechtěla, ale u dálkové už mi to jako problém nepřipadá :slight_smile:. a ty studuješ denní nebo dálkový studium? Když píšeš, že jdeš do práce, tak asi taky dálkově, co?
7. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
koukám Say, že ses pochválila dvakrát :grinning: to je dobře :grinning: Molové jsou fakt mrchy!
Maji, už nemáte ani tu jednu korunu, jo? :grinning:
All, to zvládneš, já jsme sice zkoušku udělala (v 5. měsící těhotenství, 4dny před svatbou) ale začínám řídit až teď. A kdyby bylo na mě, tak neřídím vůbec. Dost mě to stresuje.. :pensive:
7. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jinak mobil mám teď o Vánocích tři roky a nemůžu si stěžovat, spadl mi už hodněkrát :sweat_smile: a žije pořád :grinning: .
7. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak dite spinka, musim jit udelat polivku a hura delat ukoly... :unamused: uz mi to zase nejak prerusta pres hlavu...ale co, su koza, co vsechno necha na posledni chvilu, tak uz me to ani nerekvapuje, ze to tak dopadlo aj tentokrat :grinning:
7. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tan tak to jsem na tom podobně, taky nerada řídím, teda d práce jedu 5 km, vesnicema, tak to no problem, ale nesnáším, když mám jet do Brna, tak to stresuju řádně :slight_smile:
7. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Maji ale ty vše zvládneš jako vždy, taková šikovná holka :grinning:
7. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
tan, koruna by se nasla, to jo, ale ani se mi ted nechce litat do mesta a stat dve hodiny ve fronte kvuli mobilu :grinning:
ja mam ridicak uz....eeeeeem....3 roky a za tu dobu jsem v aute ujela asi taaaaaaak 500 metru :grinning: az budu potrebovat ridit, tak si budu muset zaplatit kondicni jizdy, jinak za volant nesednu...ale na to je zatim cas :grinning:
7. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
all, autoškolu zvládneš :wink: ¨mě řídit hrozně baví, akorát s kristýnkou se trochu bojím, nejlepší je jezdit sama :sweat_smile:

maji, jé, mělas dát vědět, vyrábět dárek v kaštanovi by nemuselo být špatné :grinning: a co ten čtvrtek, platí to hlídání?
7. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
anet, co mi zbyde nez zvladnout... :grinning:
7. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
jani, ja myslela, zes psala, ze v pondeli cekate nejakou navstevu, tak jsem se te ani neptala jestli nechcete jit taky... :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
jdu oskrabat mrkev, hned su zpet :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
nazdarek holky, poledne a ja jsem uz uplne vyrizena.... ve skole jsem usinala a navic tu mame vyluku, takze nejezdi saliny, musela jsem pesky se trema taskama :frowning2:
jinak mobil jsem ted dostala od M. novy k narozkam :slight_smile: a jezdu autem taky miluju, jen to mesto nemam rada,tak tu proste nejezdim :slight_smile:
7. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
tak kde jste? :grinning:
ahoj adel :slight_smile:
7. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Maji, my jsme měli mít plavání, ale odpadlo :grinning:
7. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
holky zitra me cecka zkoska z informatiky :frowning2: a vubec nevim,jak se na to naucit....
7. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
jani, aha, mozna proto, ale vim, zes psala, ze neco mate, tak jsem si to nejak pospojovala s navstevou..akorat blbe no :grinning: odpoledne mozna pujdeme do herny taky, nevim co s tobikem doma, tak se muzete pridat aspon na hrani :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Maji, dneska asi ne, potřebuju být doma, něco uklidit, občas sednou ke kompu a taky jdem k zubaři :confounded: :grinning:
7. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
tan no jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . ja si toho vubec nevsimla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
hm, taky premyslim, jestli by nebylo lepsi zustat doma a pouklizet a tak.. :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
ridicak jsem udelala v 18-ti letech a neridim vubec. :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Mě se nejlíp řídilo, když mi bylo 18, tatínek si koupil auto, mě připadlo jeho staré a s tím jsem jezdila. :slight_smile: nikdo mi do ničeho nekecal, žádné řeči, a člověk se musel spolehnout na sebe, nikdo neříkal zprava dobrý, teď nevjížděj... když člověk jezdí s někým, kdo se angažuje, rychle si zvykne na jeho pomoc. Ale s kristýnkou se v ově celkem bojím...
7. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
jani, v ten ctvrtek si prej vezme Tobika Martin, ze nejde do skoly :slight_smile: tak te zneuzijeme jindy, jo? :grinning:
7. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
Ok, kdykoli řekni :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Brrrr, chystáme se všichni k zubaři - i kris. to jsem zvědavá, jestli bude svolná ke kontrole chrupu :grinning: tatínkovi budou dva zuby vrtat (a pak někdy ještě další dva), no a maminka se taky bojí :grinning: :grinning: o víkendu se mi zdálo, jak mi zubařka říká, že polovinu huby mi musí vytrhnout a polovinu vyvrtat :grinning: to jsem zvědavá, jak to bude daleko od reality :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
jani, tak to prezijte vsichni :grinning: ja vim u sebe o dvou kazech a nemuzu se tam dokopat :sweat_smile:
7. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
holky vidim,ze vsechcny mame rady ty zubare stejne. Jen nase mamca si tam chodi odpocinout :slight_smile:
ja jsem na kontrole mela zuby jako perlicky, tak snad to chvilku vydrzi :grinning:
jinak uz mame poskladanu postylku (uz jsem vam to mozna psala) ale rano jak jsem se vzbudila tak jsem jak blb sla rovnou k postylce a hledala tam toho,kdo tam spinkal,ale byl tam jen kojici polstar :grinning:
7. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Tak paní zubařka byla moc prima, pokecala se mnou o zubech, všecko vysvětlila, fakt pečlivě prohlídla, rozdíl oproti té mé staré. Pokecaly jsme i o škole, taky studovala v brně, a lékařská fakulta je od té naši přes cestu :grinning:
pro kristýnku tam měla připravené plyšáky na rozptýlení, ale Opice se stejně zabejčila, na dvě vteřiny otevřela pusu a pak už jsme ji nepřemluvily :grinning:
jarkovi tam pilovala plomby asi hodinu, dává nějaké speciální, co se nanáší ve vrstvách, no šli jsme tam na šestou a doma jsme byli po půl deváté :grinning:
mě našla jeden kaz a jinak chválila, jaké mám pěkné zuby :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
jani gratulace ke zdravym zoubkum :slight_smile: zase mate na pul roku klid :slight_smile:
holky dala jsem do alba fotku postylky a pupiku :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=427683&vReferer= tak jestli chcete mrknete. Ja jdu za muzem dobrou noc :slight_smile:
P.S. zitra mam tu zkousku tak si na me prosim vzpomente bude to tipovacka...
7. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
pro adélku: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1467828&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F :grinning: docela rozdíl :grinning: na těch žížalkách ti pupíci víc vyniknou! Opravdu nádherné bříško, ale stejnak bych si tipla, že tam bude velký kluk :grinning:

Anet, to máme stejné, já teď jezdím 7km přes 2vesnice, to mi tak akorát stačí :grinning:

Janey, závidím, že to máš za sebou, já mám tucha, že má příští kontrola nebude bezbolestná. Jenže já skřípu v noci zubama a kolikrát vytuhnu s V. s envyčištěnýma zubama :pensive: :cry: :rolling_eyes:
No nic, jdu se zas učit, životní režim mám teď opravdu bídný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mně se prostě nejlíp učí v noci, když ostatní spí :grinning:
8. pro 2009 ve 02:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.