• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
adel,pro tebe :grinning:: http://julisek2009.rajce.idnes.cz/tehubriska/#brisko_20_1_4_kg_.JPG :grinning: :grinning: :grinning:
mas nadherny brisko :wink:

jani, gratuluju ke kontrole u zubaka :wink:

tan, to by me zabilo se tak v noci ucit :sweat_smile:
8. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
Anetko, nee, já studuju prezenčně. Filozofickou fakultu v Olomouci NJ+IJ. Má to ale jednu mega výhodu - je to slušně placený 200kc/45 min. a můžu si pracovat kdy chci. Např. mi nabídnou firemní kurz obchodní NJ v Olomouci nebo v Brně a já navrhnu termíny, kdy se mi to hodí mezi cvikama, přednáškama a tak... :slight_smile:.
Nebo překládám příručky, manuály, návody k použití...
De facto pracuju a prezenčně studuju jen po - st, ale to fakt od 07:00 do 21:00 a pak se doma věnuju domácnosti, manželovi, psaní diplomky, atd...
Jako mohla bych pracovat více, ale dala jsem si nějaký cíl (stačí vydělat 10-15 000 měsíčně) a na to mi stačí to po-st. Občas jedu ještě tlumočit.
Manžel si totiž taky ještě rozšiřuje vzdělání (je statik mostů), tak si dělá něco jako doktorát, tak dělá jen na pol. úvazek a ještě ani nemůže dělat na těch high výpočtech, dokud nebude mít ten doktorát a státní razítko.
Holt si vybral mega náročnej obor (je mu 25).
Takže v plánu je: dostudovat, užít si Paříž a Řím (během studia a po státnicích), začít pracovat, stavět domek a pak mimis :dizzy_face:.

Zní to šíleně kariéristicky, ale měla jsem teď strašný období (psychicky) - možná jsem tu už něco psala o sestře, kterou její hodný manžel mlátí a než jsem se vdala a odstěhovala, byla jsem z toho zralá na sebevraždu. Takže je to hlavně o tom, dát se do pořádku - psychicky i zdravotně...a miminko snad za rok za dva bude :dizzy_face:.

Zatím sem chodím sbírat tipy a tiše "závidět" ostatním nádherný miminka... :dizzy_face:.
´
Tanuki: Verunku ve vaničce jsem v neděli s přiblblým úsměvem ukazovala manželovi - je fakt nádherná..... :dizzy_face:
8. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
tan, say dekuju :slight_smile: je fakt ze mam asi z nas tri v 21tt nejvetsi pupek,ale to bude i tim, ze jsem takovy drobek...a asi taky tim, ze pravdepodobne se tam schovava (jak rikas tan) velky kluk :grinning:
zitra jdeme na ten velky utz, tak uz se tesim :slight_smile: ale pred tim me jeste ceka dnesni zkouska :frowning2: na kterou jsem se moc nenaucila :frowning2:
8. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
dobre ranko :rolling_eyes:
8. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
dobré ráno, zdravím ze školy :slight_smile:
adélko, držím palce, snad to dopadne tak dobře jako ta minulá :slight_smile:
maji, copak ten zkroušený smajl?
8. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
jani, to bych byla fakt moc rada... nedalo se na to ani nijak naucit :frowning2:
maji copak?
8. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
holky prave jsem slysela srdicko :slight_smile: mame doma fonendoskop :slight_smile: je to kraaasne :slight_smile:
tak ja uz valim na zkousku :frowning2:
8. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
ale nic, jen su utahana, sli jsme spat az po pulnoci a hodne jsem se budila :slight_smile: ted jsem uklidila obyvak, tak se mi trochu nalada zlepsila, ale su teda jak pretazena palici po hlave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
adel, drzim palce!!!
8. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
tak jsme zpet z ultrazvuku hlavicky a julca ma vse v naprostem poradku :slight_smile:. omezovat v jidle nijak nemame a pohyb dozene :slight_smile:. taky do 2 let veku se zadna obezita u deti neresi, pry si to dite samo upravi.

u nas noc taky hrozna :rolling_eyes:
8. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
say, super, su rada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
maji,dik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak, vývoj italštiny by byl v suchu :dizzy_face:. Teď ještě autoškola, další milion zkoušek, dopsat diplomku, doladit hnusácký závěrečný práce na 30 stránek, našprtat na státnice, nezešílet a bude to o.k. :grinning:.
8. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
all, krom te italstiny me ceka neco podobnyho :grinning: a k tomu jeste nezabit dite, porodit dite,... :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
Maji, to zvládnem :dizzy_face:
Si musíme věřit... a zapřáhnout manžela :grinning:. To je základ úspěchu :grinning:.
8. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Normálně jsem objevila kouzlo odpočinku a "malých radostí".
Jsem totiž workoholik-perfekcionista a jedu na 100% dokud není všechno hotovo, ale pak je mi taky pěkně blbě a tejden jsem neschopná :rolling_eyes:.

Ale ráno jsem si dala s kámoškou dala rande v Olo. u Illíka, daly jsme kávičku a koláč a je mi líp a mám i větší elán. Ve čt jdu do fitka a na kosmetiku, tak mi to snad pomůže :grinning:.

Maji, už se těším na tvůj nový účes - pak hoď určitě fotku :wink:.
8. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
blbe se zapraha kdyz vecne neni doma :frowning2: ale ted zacnou zapocty a pak zkouskovy, tak zas bude doma az moc :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
adél, tak pak dej vědět, jak dopadla :slight_smile:
say, to je fajn, že je všecko v pohodě :slight_smile:

all, vida, to je dobrý nápad - malé radosti. Popřemýšlím nad tim :sweat_smile:
8. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
all, to neni spatny napad s tema malickostma, asi to zavedu i u nas :grinning:
8. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
all, díky za pochvalu fotky-nebo spíš Verunky...to je tak dávno :sunglasses:
Say, tak to je bezva zpráva. Holt i tou výškou asi nebude po mamince :grinning: kolik teď vlastně má?

U nás se v noci taky kňouralo, ale jak jsem se učila, byla jsem plna energie na utěšování, ale nechápu, pořád se přetáčela..hlavně už je celkem zima, přes noc vyhasnou kamna, z podpeřiny se pořád odkopává a pytel nesnáší..a v noci dvakrát čůrá, takže mě zas nebaví jí kdecovšechno svlékat :sweat_smile:
Bych potřebovala taky ke kadeřnici nebo s tím něco udělat doma. Asi řeknu M, ať mi zkusí udělat melír-já se v tomto hrozně bojím kadeřnic, aby mi tam neudělaly ty proužky super světlé blond, chci to jakoby jen prosvětlit :unamused:
8. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
tan,v 7-mi mesicich mela 69,5 cm :grinning:
s melirovanim bych se teda ja spis sverila odbornici :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
taky bych martinovi melir nesverila teda, to spis on by mi tam nadelal zluty pruhy :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
njn, uvidíme, jak to dopadne :grinning:
tak koukám po kalíškách a objevila jsem tohle.. :sweat_smile: http://www.tutina.cz/portal/node/4171
8. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
tanuki, skvělý, zachvíli to budem potřebovat :grinning:

melír bych taky radši svěřila odbornici, což také už několik let činím. od chlapa bych vypadala jako hyena žíhaná :grinning: moje kadeřnice dělá proužky takové decentní, až někdy moc, kríze - šetří na barvě :grinning:
8. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
ahoooooj holky, mááám to :slight_smile: jupíí :slight_smile: dneska jsem ukoncila dva predmety,tak mam velkou radost. Jdu varit veceri :slight_smile: a uz se na to normalne moc tesim :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
adel, no vidis ses sikovna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cekala jsem kdy napises :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
maji diky moc :slight_smile: jsem fakt moc rada, uz me ten predmet docela stval :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
hele, ja to dite dnes fakt nechapu, celej den uplne zlatej, dopo usnul sam a ted snedl jogurt a aniz by rekl jediny slovo, zacpal pusu dudlem, odkracel do loznice a kdyz jsem prisla za 10 minut lezel na moji posteli a spal :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Pěkný večer, tak jsem doma... myslela jsem, že příští týden už bude klid a houbelec, mám vedení semináře :angry:

adél moc gratuluju, to je super :slight_smile:

maji vida, dej návod :grinning:
8. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
jani, no ja se jen modlim at mu to uz vydrzi :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 23:15  • Odpověz
autor
Maji, nebudem si kazit iluze, co? :grinning:
8. pro 2009 ve 23:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.