• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Maji, super, držím palce, aby to i po umytí hlavy doma vypadalo tak hezky, známe to, že? :grinning:
Tobík byl teda k sežrání, to u nás řekne "hají" začne si lehat na zem..rozloučí se s tátou..jdeme vedle a uspávám několik desítek minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
blbost :grinning:

http://www.rout.cz/ucesy-2009/kadere-2009.html je to jen poslední sloupek, třetí účes shora :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
all, jj, zapocitala mi jen jeden, ze to prvni bylo vlastne jen zkraceni :grinning: :grinning: :grinning: moc se mi tam libilo, strasne prijemni vsichni, hezky prostredi...prej tam pujde priste aj Martin :grinning: :grinning: :grinning:
tan, jj, toho se taky bojim, no holt se budu muset asi naucit venovat rano par minut uprave vlasu :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
Maji: Když je dobrej střih, tak je to v pohodě.

Já se s tím trochu podrbu po mytí (tužidlo, difuzér) a pak to 2-3 dny drží.

Taky bych brala radikální změnu, ale mám to vlnitý, barvu mám svoji pěknou a přijde mi to škoda barvit a m. se moje páčo líbí, tak jak ho mám a je proti změnám :cry: , tak to stříháme pořád stejně - jak je na tom odkazu.

Ta holka je mi i děsně podobná :grinning: (ale je o moc upravenější) :cry: :cry: :cry:
9. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
all, me to nevydrzelo ani nez jsem dosla domu, ale to proto, ze jsem zmokla sotva jsem vystrcila cumak ze salonu :grinning: ale tak, kdyz mi trvalo vyzehleni dlouhych hodinu a pul, tak tohle musi byt za 10 minut hotovy, to su jeste ochotna obetovat :grinning: :grinning: :grinning:
tak mu nic nerikej, nechse osmikat a hotovo, pak urcite protestovat nebude :wink: Martin mi taky vykladal, jak se mu libi s dlouhyma vlasama a ted sedl na prdel :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Věříte, že nemám doma ani fén? :D Já jsem takový barbar :grinning: :grinning: :grinning:
ale mě úprava vlasů moc dlouho nevydrží, at mi je kámoška vyžehlí, nebo natočí, postupně to opadává... aby to jakž takž vypadalo, je třeba použít tak tunu laku na vlasy a já to pak smývám na čtyřikrát :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
jani, fen mam taky jen takovej malinkej cestovni :grinning: :grinning: :grinning: ale aspon zehlicku vlastnim :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
hmm, že bych si přála na vánoce? :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
kde jste kdo? :sweat_smile:
9. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
hele, co je s aerin? dlouho se tu neukazala...
9. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
ted jsem sem sla kvuli aerin a chtela polozit tu samou otazku:sweat_smile:
9. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
9. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
no ja furt ctu, ale nejak mi nedochazi, ze to vy asi nevite, kdyz nepisu:grinning:
nic mi neni:wink:
dekuji za zajem, jste moc hodnyyyy :dizzy_face:
9. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
ja totiz nejak zapominam reagovat nebo co :grinning:

takze gratulace ke vsem probehlym kontrolam (at uz na gynde nebo u zubare nebo na neurologii....), gratulace k novemu ucesu, a taaaaak :grinning:
9. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
aeri :slight_smile:
9. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
hele, jaktoze mam furt 7tt, dneska mi mel naskocit 8 :grinning:
9. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
aeri, jeste ti to ubiha pomalu, co?
me dnes skocil 29tt...priste uz bude trojka na zacatku :sweat_smile:
9. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
jo, zoooufale pomalu:frowning2:
ale vam to nejak leti :sweat_smile:
9. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
a co nevolnosti? :slight_smile:
9. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konecne doma :slight_smile:
Na utz to bylo supeeeer, miminko je uplne naaadherne, vecer vam sem hodim fotecku, vsechno jsme krasne videli, ocicka, prsticky, pusinku, nosicek, vsechny organy funguji jak maji, srdicko je zdrave, zadne rozstepy, proste zdrave krasne miminko. Jo a pohlavi jsem si musela poznat sama, pan doktor rikal, ze on mi to nerekne, ze to musime my :grinning: tak nam priblizil to co ma prcek mezi nozikama a je to jasne, bude to Lukašek :sweat_smile:
9. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
ady, tak gratuluju! :dizzy_face:

maji, no blbe mi je, ale da se to, jeste jsem nezvracela
9. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
jé, tak koukám, že ten odkaz na ten účes jsem hodila blbě - nezobrazilo se mi, že je tam ještě jeden sloupek :grinning:.
No, tak vypadat, jako ta slečna v tom posledním, tak si asi hodím mašli rovnou :grinning:.
9. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
Adélko, gratulace :dizzy_face:
9. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
9. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
brrr, tak dnesni uspavaci maraton trval presne 65 minut :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Adél, tak fotka je skvělá :slight_smile: gratulace k lukáškovi :slight_smile:

all, no já se předtím trochu podivila, protože asi nemám zas tak rozvinutou fantazii, ale prostě jsem si moc nedovedla představit, že vypadáš jak ta slečna v posledním sloupku :slight_smile: ted už je to jasné :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
jee, fotecky jsem si nevsimla, adel, Lukasek je fesak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
diky holky :slight_smile: je fakt krasny :slight_smile: ale uz se moc tesime az ho uvidime nazivo :slight_smile:
maji a co jmeno? uz jste nejake vybrali?
9. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
adel, ne... :frowning2:
9. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.