• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ahojte :slight_smile:
my mame dnes velky vanocni uklid a tak, takze nemam cas nakukovat :wink:
12. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
maji :slight_smile: nas to ceka az pristi vikend :slight_smile: ted jsme u nasich. ja se snazim naucit se na ty zkousky a taky dopisuju seminárky. takze tak :slight_smile: za chvili jedeme nakupovat vanocni darky :slight_smile:
12. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Já byla odeslat ty hračky do rozhlasu :grinning:
a nakoupit nějaké dárky, hlavně knížky (koupila jsem si i jednu pro sebe :grinning: :grinning: )
12. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
u nas uz je julka nekolik dni protivna. nic ji nebavi,nikde nevydrzi,jen chovat. vubec nevim co s ni. nemuzu ji cely dny jen tahat :frowning2:. a hlavne nevim jestli ji neco trapi nebo co se deje :frowning2:
12. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Say a nebudou to furt ty zuby? Chápu, že tahat už ji nejde... u nás to pak kolikrát dopadalo tak, že já někde seděla a Kika na mě byla nacucnutá...
12. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
kdyz ona nechce ani prso :sweat_smile:

dop byla docela spokojena kdyz jsem ji mela v manduce,ale to proste nejde s jeji vahou dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
Hmm když nechce ani prso, tak teda nevím... to se mi nikdy nestalo :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:,
dneska kolem mě maj všichni depku - to bude asi tím počasím...
Nejradši bych si šla koupit něco na sebe a ke kadeřníkovi :sweat_smile: a místo toho tluču diplomku :pensive:
12. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
jani,me taky ne :grinning:
celkove uz to prso moc nechce. vecer,v noci a k ranu jo,ale pres den,vubec. coz mi taky dela starosti. sice ji,takze hlad nema,ale tekutiny do ni dostat nemuzu :unamused: . obcas se mi podari 30 ml po lzickach za den,ale dnes napriklad nic. ted uz skoro 3 hodiny spi na balkone. taky divny. a taky dnes rvala,vyslovene jak tygrice :sweat_smile:. to u ni neznam :grinning:
12. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
Say, u nás je to obráceně, mě zas dělá starosti, že je fakt závislák, kdykoli se nudí, přijde, začne mě svlíkat a neštve se s tím. Před návštěvama celkem opruz :confounded: zachvíli asi nějak zatnu tipec, nejspíš po vánocích. Zřejmě ne úplně, ale nastanou jistá omezení :sweat_smile:

all, počasí je fakt takové nanic, aspoń už začlo sněžit, ale nedělejme si iluze, že zrovna nám to tu vydrží :sweat_smile:
12. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
u nas je to zas strasny verec,v noci a k ranu. to nevim jak ji jednou odnaucim :confounded: . no,rikala jsem si ze do roka pockam a pak to nejak zkusim. ale jak,tot otazka :sweat_smile:
ja bych normalne byla uplne happy kdyby mi brala flasku.
vcera jsem zrovna rikala,ze jestli budu nekdy znovu tehu,tak v zadnem pripade aby mi dite usinalo u prsa a na flasku ze zacnu ucit hned :sweat_smile:

all,to bude to pocasi.
12. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
Aj můj manžel je protivnej :slight_smile:, nedaří se mu dizertačka, či co a to nemá hlad ani zuby mu nerostou :grinning:.
12. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
Say, to je asi u každého mimča jinak, některé se zas odnaučí od usínání u prsa úplně v klidu... Pokud budeš chtít odnaučovat, asi nezbývá než nedat, obejmout a zatnout zuby :grinning:

all :grinning: :grinning:
12. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
vcera jsme spali u mamky ze si vecer s manzou nekam zajdem. po roce. tak me berus nechala hodinu a uz mamka volala at jdu domu (a to jsem odchazela a tvrde spala). no,dalsi hodinu a pul jsem ji pak uspavala,vypadala ze uz je vyspana. a v noci nekolikrat vzhuru a budicek v 6:30. no i mamka rikala ze fakt spatne spi a ze to s nama nezazila. zkouseli jsme ji davat flasku a bez uspechu. jak ji jednou odnaucim netusim . nicmene u mamky bylo fajn, aspon mi s juli pomohla,protoze me to vycerpava :pensive:
13. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
Say je fajn, že máš v mamce oporu.
A zašli jste si teda někde? Hodina sice není moc času, ale pořád lepší než drutym do oka, užila sis to aspoň?
13. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
holky, poradte mi peknej text do vanocnich pranicek...ja jsem mela nekde napsanej takovej peknej a pri nejakym zachvatu uklizeni na stolku jsem ten papir asi vyhodila :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
maji :grinning:

v supermarketu zbyl už poslední kapr jen
stromečky vyprodány, to je tím, že je štědrý den.
všichni chtěj vidět zlaté prase, ale přesto se cpou
tím tuplem po večeři, pak už se nepůjde hnout.
pohotovost praská ve švech, to jsou ty zaskočené rybí kosti
se nedivím, že být doktorem je dneska k zlosti
zase pod stromkem nebylo to, co jsem chtěla
a to jsem nad dárkama pro druhé tak přemýšlela
večer chce babička na půlnoční jet
ale je náledí, pojede se na jitřní až ráno v pět
v kostele narváno, z toho půlka lidí spí
vidina postele, už abych byla zase v ní
další dny povinné návštěvy, strýcové a tetičky
už chápu, odkud znám všecky ty profláklé písničky
po svátcích je zas třeba hned do práce jít
aspoň, že si to člověk může pořádně užit

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to ti asi moc nepomůže, co? jen jsem chytla slinu na pesimistickou notu :grinning:
13. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
maji,neporadim :sweat_smile:

jani,jj,byli jsme hodku,dala si jedno pivo a sla domu :grinning:. ale bylo to super. i eda z toho mel radost ze se mnou mohl byt. byli jsme sami,ale vubec to nevadilo. myslim ze nam to i hodne pomohlo :slight_smile:. za mesic zkusime znovu :slight_smile:

julca mi na noc snedla kasi a uz spi,snad ji to vydrzi :grinning:. jinak je to s ni k nevydrzeni. dekuju za manducu,jinak bych se zblaznila :sweat_smile:
a taky mi zhubla :astonished: . nevim teda vahove,ale nema brisko a ztraci se ji faldiky :sweat_smile:. je to nezvyk :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
say, já myslím, že tohle je ta cesta, být spolu i sami :slight_smile: někdy je to složitější, jako třeba u vás, ale snad už bude julča čím dál víc nezávislejší a vy si víc užijete :slight_smile: :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
jani,kez by :slight_smile:. bylo to fakt super a hrozne jsem to potrebovala. juli je posledni dny hrozna :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
tak co zensky, jakej byl vikend?
say si koukam uzivala :dizzy_face: to je dobre a aspon ta hodinka o samote :slight_smile:
jani, diky za basen, ale to fakt neni to, co hledam :grinning: :grinning: :grinning: co Kristynka? uz je zdrava?
14. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
dobré :slight_smile:
víkend ušel, Kika už je lepší, teploty nemá, kašle jen občas, tak doberem léky a pak už by to snad mělo být v pohodě.
Já vím že to není to, co hledáš :grinning: :grinning: to by se asi příbuzní podivili :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
pribuznym neposilame :slight_smile: spis znamym, se kteryma jsme se dlouho nevideli a chceme je potesit..takze jedno pranicko poputuje na Slovensko, jedno do VB, jedno do USA...ale zbylych 7 po CR :grinning:
14. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Máte známe v USA? Dobrý :slight_smile: to by spousta lidí vyřešila leda kontaktem přes facebook :sweat_smile:
14. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
jani, mame tam ted pastora z Olomouce, jeli s manzelkou na vanoce domu, tak jim ho budeme posilat tam :slight_smile: uz jsme se s nima nevideli pres rok :frowning2:
jaaaaj, ja vubec nevim, co dnes budeme s Tobikem delat, nejak mi dochazi inspirace :sweat_smile: tedka dopo je to v pohode, hraje s s vlackama a ja mam klidecek, za chvilu pujdeme varit (koprovou polivku-premiera) a dnes ho chci zkusit nedat spat po obede, ale nevim jetli pak s nim vydrzim cely odpoledne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Taky nevím, co podniknout, škoda, že je kika nemocná, mohli jsme dát rande :grinning: ani s ní nemůžu jít ven, takže z procházky nic, no bude to veselé :confused:
a proč ho chceš nedat spát?
14. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
protoze ho pak nemuzu dostat vecer do postele, vcera sel spat asi o pul jedenacte, ja uz jsem mlela z posledniho a on tu poskakoval jak kasparek plnej energie :sweat_smile: tak chci zkusit kdyby nesel odpo, jestli by to bylo lepsi, ale zas se bojim, ze mi pak usne v sest, do osmi se vyspi a pujdem spat ve dve rano :grinning: co myslis?
14. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
maji,tak to ti neporadim :sweat_smile:. ale myslim ze by aspon na chvili jit odpo spat mel.
14. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Maji, no i ta varianta se může stát, občas jak kika vstala hodně pozdě, třeba až po desáté, tak pak usla v pět, vzbudila se v 7 a do půlnoci bylo ejchuchu :grinning: nevím, jestli Tobík vydrží celý den nespat... jojo, je to vrcholný management :grinning: však uvidíš
14. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
juchů, naše hračka doručena do rozhlasu :slight_smile: :slight_smile: už jsem se bála :slight_smile:
14. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.