• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
a my porad niiic....ted jdu na laparku a pak na dalsi IVF-uz treti,ale ja jsem z toho uz tak sklamana,ze se toho uz dost bojim
15. led 2009 v 19:04  • Odpověz
ywi, neboj, aj vam se to jednou proste podarit musi... :slight_smile:
15. led 2009 v 19:05  • Odpověz
No to mi rika kazdy,ale kdy...???To kdyby me nekdo dokazal odpovedet!!!Vestkyne-2 vestkyne me rekly,ze to bude letos,ze jeste letos porodim,ale podle toho co ony rikaly,tak by me musel vyjit ten breznovy pokus....
15. led 2009 v 19:07  • Odpověz
vidis, tak treba to bude zrovna tenhle pokus :slight_smile: moc bych ti to prala... :slight_smile:
15. led 2009 v 19:09  • Odpověz
jsi hodna,ani nevis jak bych si to prala ja i s manzelem....
ja bych ti to taky moc prala ywi, fakt straslive moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
iwi, povede se to :wink: určo tu za nějakou dobu budeš psát, jak ti tvrde břicho, mimču rostou zuby :wink:
a emči nevěř :grinning:
15. led 2009 v 19:16  • Odpověz
no nic holky, jdu baletit...snad se trochu rozkecate nez se vratim :grinning:
tak na me myslete at si nic nezlamu :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 19:34  • Odpověz
co ze jdes?:grinning:
15. led 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
wow :slight_smile:
chodíš nakonec na ty břišní tance do toho mateřského centra? a které to centrum to teda je?
15. led 2009 v 19:40  • Odpověz
holky ja na to prisla..ja nemam ranni nevolnosti ale vecerni mozkove nevolnosti....pozoruju to uz dva tydny...:slight_smile:
jakmile jdu z prace, zacinam premyslet, koumam koumam co s tim miminem...:slight_smile: v noci nespim a mam hororove predstavy, rano se probudim a rikam si, ze to neni zase tak cerne...ja se normalne bojim chodit domu a jit spat..chapete to?
15. led 2009 v 19:48  • Odpověz
chapu, emco, jak jsi uz rikala, sice nejsem jeste ani tehotna:wink:, ale pochyby o tom, jestli jsem se rozhodla spravne, mam zasadne v noci, kdyz se vzbudim, zacne mi to srotovat a uplne mi jde mraz po zadech, jaky to bude a tak :confounded: ...a rano zas dobry, vsechno je nejaky hezci:grinning:
15. led 2009 v 19:50  • Odpověz
fakt??? ja to normalne nechapu, prisaham, ze mam strach jit spat....a rano pohodaaa...vysmata jak leco a tesim se na to vsechno co bude...a vecer prask...a konec.... :confounded:
15. led 2009 v 19:51  • Odpověz
fakt emi:wink: asi je to uplne normalni......:slight_smile:
15. led 2009 v 19:54  • Odpověz
nechce mi to najet,tak asi nic :frowning2:
jani, nechodim, nejak jsem to tam zazdila a uz se mi ani moc nechce...
spis nejaky cviceni mami+mimi... :grinning:
15. led 2009 v 19:54  • Odpověz
emi, ja jsem zase kazdej vecer potracela...a rano v poho (v ramci moznosti) :grinning:
15. led 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Kdybys našla nějaké vhodné cvičení, dej vědět, kdyžtak se kouknu o co go :slight_smile:
jj, taky mi večer přijde spousta věci horších než ráno :slight_smile: naštěstí spím jak zabitá :slight_smile:
tak dobrou, já jdu :slight_smile:
15. led 2009 v 19:56  • Odpověz
aerin to jsme dopadly ze?:grinning: nevim, proc to tak mame nastavene..mozna kdybysme byly jednodussi, tak tohle neresime ani ve dne, ani v noci...:slight_smile:

maji tak tak daleko jeste nejsem...:grinning: nastesti jeste ani nerodim..:grinning: a pupek nemam..jen nejaky spek..piju i dva litry denne a jdu curat treba jednou a dost to na sobe citim...
15. led 2009 v 19:57  • Odpověz
uz jani? jeste neni ani 8... :astonished:
15. led 2009 v 19:57  • Odpověz
no, me to taky zacalo az kdyz se malem stalo...
15. led 2009 v 19:58  • Odpověz
janca jak me provokuje ze spi a ze teda jde... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
maji co se stalo?
zacala jsem nekdy ve 14(???) tydnu krvacet...byla jsem zrovna na hodine pikoly...no a profesorka me vezla do nemocnice, kde jsem si tyden polezela s tim, ze muzu kdykoli potratit...nastesti se Tobik udrzel, ale ty dva mesice,co jsem pak byla doma teda staly za to.. :pensive:
15. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
to jsem ani nevedela....a to se stalo z niceho nic, nebo byla nejaka pricina? Tobik si sel tvrde za svym a chtel te za mamu, to je jasny..:slight_smile: kdo jiny by s nim sedel u pracky...:slight_smile:
15. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
holky ja jdu koukat na Poirota, tak dobrou:slight_smile:
15. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
tezko rict, stresovala jsem ze skoly, o vikendu predtim byla poprve tehotna u tchanu, byli jsme si trochu zatancovat...asi se toho semlelo vic... spinila jsem uz od zacatku tehu, taky uz me doktorka pripravovala na to, ze tehotna byt dlouho nemusim...ale to byl slabej odvar oproti tomu druhymu... :frowning2:
a nahodou, ta pracka me bavi taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
dobrou aeri :grinning:
15. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
proti cemu druhymu? maji ja si pripadam jak natvrdla....:grinning:
no ja jsme ted tak zdechla, ze u me nehrozi tancovacka a podobne veci...me taky doktorka rikala, ze se nemam z niceho radovat:slight_smile: a taky ze tak nejak to beru...az budu vedet, ze je fakt vsechno ok, tak budu rikat, ze jsem tehule..zatim nosim fazoli bez srdicka:slight_smile: a Tobik uz se stavi?? bratranek zacal v 9 mesicich chodit, abych vedela, co te ceka...:grinning:
15. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
no jak jsem pak zacala krvacet :slight_smile:
jj, Tobik nam uz cupita kolem nabytku... :grinning:
15. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
pockej, to uz by mohlo byt srdicko videt , ne?ja jsem byla myslim v 6tt a uplne krasne tlouklo... :slight_smile:
15. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.