• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ja doufam, no:slight_smile: ja jsem treba aspon nekde byla s nasima....ale Vasek...predstavte si, ze ani neumi plavat, protoze nikam nechodili, u more byl poprve se mnou, vlastne celkove v zahranici (coz jeste neni takova katastrofa) a nedavno jsem zjistila, ze snad nikdy nebyl na zadnym hradu ani zamku....
27. led 2009 v 11:54  • Odpověz
chtela bych, aby mely nase deti na co vzpominat...:slight_smile:
27. led 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak ze školou někde museli být. My chodívali se školou po zámcích, hradech, jeskyních, i jsme se byli jen koupat někde u rybníku. Ale je zvláštní, že neumí plavat, vždyť na základce (asi ve třetí třídě) se jezdívá do plavání, kde se učí plavat. Ale divím se, že s tebou jel k tomu moři, když neumí plavat.
27. led 2009 v 11:57  • Odpověz
no jel, no:slight_smile:
27. led 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Tak to my jsme s našima zas furt někde rajzovali, takže já to mám asi i poděděné :grinning:

anet to asi jo, až spolu budete bydlet, tak to bude zas jiné :slight_smile: V lešné je fajně :slight_smile:
27. led 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
O plavání mi ani nemluvte... my jsme na základce chodili plavat každý rok! každý rok byl součástí těláku plavecký výcvik!!! (měli jsme školní bazén). na gymplu jedno pololetí.
27. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
Fakt? Pani...tak ja jsem mela jen plavani ve 2. a 3. tride....a stejne jsem se to naucila az pak a nejaky extra plavec nejsem :sweat_smile:

holky, novinky z domova....v patek prijel Misa s Danou a Viktorkou ze SR a v sobotu se pristehoval i druhy Vaskuv bratr:grinning: no a od vcerejska uz mame nahore Terezu s malym...
27. led 2009 ve 12:02  • Odpověz
me na plavani plavcice mlatila tyckou po hlacve v bazenu...:grinning:
a my jsme s nasima jezdili, ale ne moc casto, proto me to vzdycky hrozne bavilo a doted rada jezdim....a celkove mi staci prochazka po lese a mam lepsi pocit, ze jsem delala neco jineho nez sedela doma:slight_smile:
27. led 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
Aer, takže plný stav :grinning:
27. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
jj, uplne plny, plnejsi uz snad byt nemuze:grinning: aspon doufam :confused:
ted jeste do toho musime s Danou obe vlitnout a bude to dokonaly:grinning: Akorat nevim, kam v baraku narvem tri kocary:grinning:
27. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
27. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
Aeri a jak, že je velkej ten dům, kde žijete :fearful: ?
A my taky jezdili hodně po výletech, ale s mamkou a babičkou, taťka furt v práci...
27. led 2009 ve 12:10  • Odpověz
no, dole je byt, kterej ma loznici (tchanovci), pokoj (Misa s rodinkou) a obyvak s takovym malym prilepenym pokojickem oddelenym jen soklem, to byl detsky pokoj Terezy a doted tam byla s malym a ted tam je Ruda (ten druhy bratr). A nahore jsou dva maly byty, v jednom z nich mame my jeden pokoj a kuchyn a Tereza s malym dva pokoje:slight_smile:
27. led 2009 ve 12:12  • Odpověz
a proc se ty decka postupne neodstehovavaji? :confused:
27. led 2009 ve 12:16  • Odpověz
no ono je zvláštní, že se všichni nějak zpětně sestěhovávají :fearful: , to je v podstatě pět rodin (i když vlastně ten Ruda je sám), ty brďo
27. led 2009 ve 12:19  • Odpověz
jj, ty brdo:frowning2: Ruda se vratil protoze se rozesel s zenskou se kterou zil,ale myslim si, ze dlouho nezustane... No a Misa, ti chteji stavet do roka barak, takze az dostavej, jdou taky pryc. A Tereza ten byt nepusti nikdy...tvari se, jakoby nam cinila kdovi jakou milost, ze tam muzeme byt :angry:
27. led 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahojky holky, dekuju za reakce.
Dalkove budou jiste otevirat,ale problem je v tom, ze ten obor se jmenuje trosku jinak Socialni pedagogika a ja mam Socialni pedagogika a volny cas, tim padem i jine predmety,ale tak snad to pujde, zkusim jeste napsat na studijni, myslite ze to neniblbe,kdyz to zatim neni aktualni,treba se nam nebude darit a miminko pocka az po skole. Nechci plasit,ale co kdyby to neslo ??
27. led 2009 ve 12:23  • Odpověz
neboj se taky dockate neceho lepsiho:slight_smile: nemuzete mit vsechno najednou...:slight_smile:
a otravujou te treba, kdyz prijdes z prace? ja si vzdycky predstavim, jak se na me sletly spolubydlici a treba do pulnoci sedeli u me v pokoji a mluvili... :rolling_eyes: :grinning:
jo a kdyby vas zajimalo, kolik jim je, tak Tereze bylo v cervnu 28, Rudovi je 27 a Michalovi 25:grinning: (cca, u kluku nevim presne kdy jsou narozeni, ale odstupy jsou mezi nima 1, 2 a 3 roky:slight_smile:)
holky tak co ? myslite,ze tam mam psat? nebudu vypadat jak blazen???:slight_smile:
27. led 2009 ve 12:29  • Odpověz
Adelko, já chodím na Pajdák na Masaryčku a myslím, že by to mohlo jít. Ale upozorňuju předem, že s přestupem jsou vždycky hrozný problémy. Kámoška byla na Speciální ped. dálkově a přestupovala na prezenční a prvně jí to uznali, že v pohodě a pak zpětně jí nějaký předměty zrušili, že jí je nemůžou uznat a ve třeťáku dělala ještě některý zkoušky z prváku.Na opačnou stranu by nemusel být možná takovej problém, možná jen s tím, že je tam ten volný čas a u toho druhýho ne. Já dělám taky Soc. ped., ale právě dálkově a na jiné škole, ne na Masaryčce (tam dělám čj + ov :wink: ). Na studiní zkus napsat, ale upozorňuju, že jsou vždy hrozně protivní :sweat_smile: .
27. led 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Adél, na studijním by ti měli poradit snad nejlíp... u nás se taky prezenční / dálkové předměty liší, něco je u dálkařů navíc, něco u nás, něco se jmenuje jinak, ale je to v podstatě to samé... Když bys pak přešla, určitě by ti většinu uznali, i kdyby to nebyl úplně ten stejný obor...
27. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
anett jj, prave ze mam zkusenosti s tim, jak jsou protivni,tak jsem se radej zeptala na vas nazor...
Tak jako ja nevim, nechapu proc v tom musi delat takove zmatky, jaky volny cas. myslim si, ze by na techto fakultach mohli tolerovat mozne otehotneni...
Ach jo... tak ted nevim.
27. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
to nevim, ady, asi bych to zkusila:slight_smile: Ale protivni jsou, v tom se nelisi studijni snad na zadne skole:grinning:

emi, obcas neco chcou, ale spis po Vaskovi nejakou chlapskou praci....tak kdyz maji ted dole Rudu a Michala, treba uz chtit nebudou:grinning: Ale jinak ani ne, jako ze by si chteli povidat a tak, my jsme jim tak nejak sumak, prave dokud neco nechcou :rolling_eyes:
autor
Jejda anet takže u vás tak prudí jo? Já jsem nechtěla přestupovat i kvůli tomu zmatku, co by kolem toho beztak byl...
janey dekuju moc jsi mi pomohla, prave jsem se bala,ze by to mohlo delat problemy treba uz to, ze se ten predmet nejak jinak jmenuje prestoze je podobny\ ci uplne stejny.
Tak ja tam zkusim vecer napsat, jeste mam pred sebou dve hodiny uceni :frowning2:
27. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
aerin mozna to zni jako blbost..ale bud za to rada...ja kolikrat ani nechctela chodit domu..a pri predstave ze je jich tam tolik a vsichni se budu stridat v povidani...:grinning:
27. led 2009 ve 12:37  • Odpověz
jj, ja jsem rada:slight_smile: Jen se ted trochu bojim, ze nam Tereza prece jen poleze do kuchyne a tak...
27. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
Adel určitě zkus napsat, ale jen upozorňuju, že fakt může být odpověď strohá (protivná), to mi posledně udělala jedna :angry: . Já si myslím, že přestup půjde, ale možná budou občas nejasnosti v předmětech a udeš muset třeba i něco dodělat atd.
A ty děláš co za školu?
27. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
najdem ji nejakou sikovnou ubytovnu ne?:slight_smile:
27. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.