• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
holky ja nevim, nebo ho dat spat po obede jak normalne a treba ho za hodinu nezne vzbudit? jako on spi fakt dost, v noci asi 10-11 hodin a pres den 2-3, takze si myslim, ze fakt neni vecer unavenej (zato ja uz su mrtva a zmaha me to cim dal vic) :sweat_smile:
14. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Já bych ho asi trošku prospat nechala... a pak ho můžeš zkusit vzbudit, jak říkáš.
14. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
tak jo, nebudu az takova zla matka abych ho nenechala vubec :grinning:
14. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: však se to nějak vyvrbí :grinning:
14. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
nazdarek devcata :slight_smile:
Dneska me Lukašek vesele kopka do zaludku :grinning:
odpol.me ceka dalsi zapoctak z psychologie... fuuuj. Vubec se mi do toho nechce,ale jak jinak,ze? :slight_smile:
Maji pozdravuj Tobika :slight_smile: drzim pesti at to dneska zvladnete, kdyztak ho dej tatinkovi :slight_smile: chlapi vzdycky neco vymysli :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Adél, to je fakt, tatínkové jsou studnicí nápadů, aspon teda v našem případě... bohužel nejsou tak často k dispozici, jako bychom si přály...
14. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
jani to mas pravdu :rolling_eyes: bohuzel, jen doufam, ze ten nas bude doma vic, az se maly narodi :slight_smile:¨a co mala uz je lip?
14. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
adel, no to by tatinek musel byt doma, ale vecer ho nafasuje, jenze to je tak akorat ze ho okoupe, chvilku si pohrajou a jdeme se uspavat a to zas musim ja, protoze Tobik nikoho jinyho nechce :sweat_smile: ja z toho zacinam mit docela hruzu..za dva mesice rodim a doma mam totalniho zavislaka na mamince a jeste ted to usinani, ja nevim jak to zvladnou az budu v porodnici :frowning2:
14. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
maji zvladnou, neboj :slight_smile: budou vas chodit navstevovat.
A co babicky?
14. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
adel, ja vim, ze nakonec to nejak prezijou a jeste budu prekvapena jak v pohode, ale znas to... :grinning:
babicku uz mame jen jednu a tri prababicky, ale ty mame vsechny daleko, jsme v Ostrave sami, teda mam tu tetu, ale vidame se jen sem tam, chodi do prace a stavi domek, tak toho ma aj bez nas az nad hlavu..
14. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
aha, ale myslim, ze kdyby byl nejaky problem, tak se nekdo najde :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
tak to snad jo :slight_smile: ach jo, musim jit varit a tak se mi nechce, kdyby to bylo jen pro me, tak se na to vyprdnu a namazu si vanocku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
Adél jo, malá je už skoro v pohodě.

maji, kdykoli budete potřebovat, tak nám sem můžeš Tobíka hodit, i kdybys začla překotně rodit ve tři ráno :sweat_smile:
a jak to vlastně máte vymyšlené s porodnicí? Já vím, že jsem se tě už ptala, ale jestli je nějaký vývin? :grinning:
14. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
jani, no zatim to mame vymysleno tak, ze proste musim vydrzet do teminu, tatka nam pak na nejakej tyden kolem pujci auto a az to na me prijde, tak nalozime Tobika, skocime do auta a jedem smer olomouc, tam vylozime dite u babicky a jedeme do PV rodit :grinning: no a podle toho co to bude za den tam bud Martin zustane s Tobikem nebo odjede rano do Ostravy a Tudla zustane v Olomouci kde si ho nejak poprehazujou a pohlidaji :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Hmmm... a co když do termínu nevydržíš? :sweat_smile: to asi nejde moc ovlivnit, ne? :grinning:
brrr, stejně tě obdivuju, je mi jasné, že se mimina většinou za hodinu nerodí, ale i tak, tvrdnout nějakou tu hodinu dvě v autě, přitom stahy, mě by trefilo :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
jani, tak to bude prusvih a rodim asi doma :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
to zní skvěle :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
hehe, taky si myslim :grinning:
14. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
No nsem zvědavá, jak to nakonec u vás dopadne :slight_smile: takže o ostravě ani slyšet?
14. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
uz jsem si ju znechutila moc na to abych nad ni uvazovala...ale kdyby bylo nejhur tak vitkovice asi :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
tam to ještě ujde, to je fakt :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
taky mi prijde jako jeste nejmensi zlo :grinning:
14. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak tudla spi, o ctvrt na tri ho jdu vzbudit, je mi ho lito, ale uz mi to fakt prerusta pres hlavu :frowning2:
14. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Kika si taky zchrupla a já asi s ní, když jsem se jakžtakž probrala, abych se šla učit, probrala se ona taky :grinning:
14. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
ach jo, uz jen dvacet minut...ze bych ho nechala do pul? :grinning:
prisla jsem na to, ze jsme totalne zazdili Daruj hracku a to jsem si tak hlidala kdy zacina, aby jsme to neprosvihli :frowning2:
14. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Jak zazdili? Neposlali jste dárky?
14. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Jj, ono se to nechce budit je, když je chvíli klid, co? :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
no jasne, nez jsme se rozhoupali k tomu neco rezervovat tak uz bylo po terminu odeslani :unamused: no nic, kupovali jsme ty prani z Unicefu a jeste ve ctvrtek koupim kalendar od Svetlusky, to bude asi jedina letosni charita...nebo jeste premyslim nad hejnem kurat do Afriky... :confused:
14. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
Ten termín byl nějak ve středu, a já si na to ten den vzpomněla... než jsem to koupila, zabalila... posílala jsem to v sobotu ráno. Samozřejmě nějakou drahou expresní službou, abych měla garanci, že to dostanou včas :sweat_smile:

hejno kuřat? co to je zač?
14. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
www.skutecnydarek.cz je to pres Cloveka v tisni :slight_smile:
14. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.