• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Vypadá to dobře :slight_smile: v přízemí obchodního domu Kotva - no já si říkala, že jsem dlouho nebyla v praze, dobrá záminka :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
poslednich 7 minut klidu, ach jo...asi vyrazime ven at ho necim zabavim, pujdem potrajdat po obchodech, jeste mi chybi nejaky darky :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
tak jsem ho vytahla z postele, ale asi bude lehce protivnej... :sweat_smile: no nic, oblecem se a jdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
tak klidnou procházku :wink:
14. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
hm, tak jsme jeste nikam nevyrazili... :sweat_smile: pujdem tak ve ctyri a pockame pak na Martina u tramvajky a pujdeme spolu domu :slight_smile:
14. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
:slight_smile: :slight_smile: my zrovna přendáváme ořechy z misky do misky a tak :grinning:
14. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
aha, zajimava cinnost :grinning: Tobik se snazi vkladat tvary a nejak ho to chytlo, toci tou kostkou jak zbesilej aby nasel prislusnej otvor :grinning:
14. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
Hmm, kiku nějak nic moc nechytne na delší dobu :grinning:
14. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
Tobika jak kdy, nekdy sedi treba pul hodiny a vubec o nem nevim a pak ma zase obdobi, kdy pet minut je dlouha doba :sweat_smile:
uz vim, na co jeste prispejem misto toho daruj hracku :slight_smile: ale musim si to nechat schvalit od Martina :slight_smile:
14. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
Na co? :slight_smile:
14. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
na zrnka, budu drazit zrnkacka, akorat se musime domluvit na limitu :grinning:
14. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
To nějak nechápu :slight_smile: :sweat_smile:

Muž je doma z práce, takže konečně čas na učení :sweat_smile: :sweat_smile:
14. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
nazdarek :slight_smile:
tak jsem doma :slight_smile: po veceri muz varil :slight_smile:
ten test super, asi jsem to dala. :slight_smile:
14. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Adél, no vidíš, gratulace, jak ti to pěkně jde od ruky :slight_smile:
já zrovna odevzdala četbu na zítra, řvousenka tu má záchvat :grinning:
dnes taky vařil muž :slight_smile:
14. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
jani,rvousenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja nasi rikam tyranka. jsi originalnejsi :wink:

dnes jsem juli konecne koupila darek k vanocum:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19188003&tab=11
k tomu susenky od nestle a jeste chci knizku,ale to nevim jestli leporelo,rikanky nebo pohadky :grinning:. poradte :slight_smile:

jinak jsem dnes namekko :frowning2:. juli ma dnes 9 mesicu. strasne rychle to uteklo :cry:

adel,gratuluju k testu :wink:

maji,co tobik?
14. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
tak, prisera zneskodnena...sice az po 45 minutach, ale lepsi nez vcera, su spokojena :slight_smile: rano asi nastavim budicek na 7 a pak ho muzu nechat chrnet odpoledne :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
adel, gratuluju :slight_smile:
say, no jo, Julinka uz je velka holka, tak prejeme vsechno nej k devitimesicninam :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
say, ty susenky dostal Tobik k mikulasovi :grinning: :grinning: :grinning: a s tou knizkou nevim, zalezi co se ji libi... :grinning:
14. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
ona z toho jeste nema rozum :grinning:. bude se ji libit vse co koupim :grinning:. teda doufam :grinning:
a chutnaji susenky? :grinning:

hale,me juli spala hodku dopoledne,pul hodky odpoledne (vstavala ve dve) a usnula az pred 15 min :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
a koupila jsem ji dnes nejakou kasi od nestle na sladky spani a na dobre traveni. juli mi ji snedla ze 150 ml mleka. tak jsem mela radost. tolik mi nikdy niceho nesnedla :slight_smile:
14. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
say, no tak kup, co se bude libit tobe a mas to :grinning:
susenky jsou dobry, Tobik na ne chodi furt :slight_smile: a ja se musim hlidat abych nechodila taky :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
:grinning:
dnes jsem v knihkupectvi stravila takovou dobu :grinning:. a porad se nemohla rozhodnout,tak jsem to vzdala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . jsem strasne nerozhodny clovek. strasna vlastnost :frowning2: :rolling_eyes:
tak to se na susenky tesim :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
no u nas jednoznacne vedou zviratka na farme, Bagrik Spac a pak pohadkova knizka, kde je Alenka v risi divu, tri prasatka a auticko modrasek :grinning:
14. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
:grinning:
tam zitra zajdu znovu a uz musim neco vybrat :grinning:
14. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
jo jeste jsem zapomnela na Cervenou Karkulku :grinning: ta je namluvena a ten Bagr vydava taky zvuky, to se mu libi...jo a jeste vlastne jak delaji zviratka, ty jsou taky zvukovy :slight_smile:
ale nej je asi stejne ta farma :slight_smile:
14. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
say, jé, gratulace julce k třičtvrtě roku :slight_smile: :slight_smile:
řvousenka není originální, je to myslím ze simpsnů :grinning: :grinning: nějaká knížka určo potěší :slight_smile:
my koupili krtečka, jednu knížku nějak kouzelná slůvka, kde krtek říká děkuji, prosím a tak, a pak krtkův denní režim nebo takňák :sweat_smile:

taky jsem v sobotu v knihkupectví strávila drahnou dobu :grinning:
14. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
jani a myslis, ze to Kristynka pochyti od Krtecka? :grinning:
14. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
určitě, krtek má větší autoritu než já :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: to by Tudla taky potreboval :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Mě se tak nic nechce... potřebovala bych s někým pokecat :grinning:
14. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.