• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tak povidej :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Já myslela takový milý telefonní hovor, kdy se mě někdo zeptá, jak se mám a tak... :grinning: místo toho volala jen mamka, prej jim nejede net, byla pěkně napruzená a sprdla mě na tři doby :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
aha :grinning: :grinning: :grinning: to potesi :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
Tak jí říkám, at zkusí vypojit modem... nevěděla co to je...
potřebovala totiž poslat mail, z pracovního mailu si ho přeposlala na domácí a ted se tam nemůže dostat, aby ho poslala dál... tak jsem jí říkala, at si ten domácí mail otevře zítra v práci a má to... vynadala mi, že si to poslala na domácí mail a ten může otevřít doma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: za sdělení, že i na domácí mail se dostane v práci, sem dostala vynadáno nejvíc :grinning: :grinning: :grinning:
a přitom jinak celkem kompy ovládá, asi blbej den nebo co :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
To mi připomíná historku vzdálených příbuzných, paní přes padesát si koupila mobil a její mladý syn jí vysvětloval všecky funkce. po dlouhém čase namáhavé práce a nechápavých výrazů ze strany jeho mamky jí řekl: "Jo wiedziou, žeś je gupio, ale žeś je až tak gupio, toch se niemyszlou..."
Případně překlad dodám :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz
akorat to gupio prosim :grinning:
14. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
hloupá :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 23:21  • Odpověz
ja si to myslela :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 23:38  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
zdravím z Brna, sedím tu na chodbě jak socka a připravuju se na večerní seminář, který vedu, mám z toho totální nervy, když jsem otevřela příspěvky od kolegů, málem to se mnu seklo - jen tak :grinning:
maji, hned odpovídám do ip :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
jani, to urcite zvladnes :slight_smile: mas ted volno az do toho vecera jo? to je pekne naprd, tak si aspon zajdi na dobrej obed :wink:

my jsme dnes s Tobikem prestehovali nabytek v obyvaku, nachystali si stolecek na stromek a asi ho dnes uz nazdobime, ten tyden vydrzi a pak stejne odjedem, tak at si ho uzijeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
jani, to zvladnes, drzim palce :slight_smile:

ju,stromecek. my ho jeste ani nemame. asi az o vikendu a zdobit na stedry den nebo den pred.

dnes jsme meli hroznou noc :confounded:
15. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
say, ta nase taky nebyla nejlepsi, copak juli vyvadela? :confused:
15. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
usnula pred 9,nez jsme v 10 sli spat,tak byla 4x vzhuru a v noci snad kazdou hodinu. vubec nevim proc. a to na noc snedla dost kase, tak jsem myslela ze ji to zaplacne a ono prd :rolling_eyes:
hlavne ze se kase jmenovala na sladky sny :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
a co vy? tobik zlobil?
ja vubec nevim jak juli budu uspavat az nebudu kojit :astonished:
15. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Maji, ve 12 mám hodinu, ale to bude spíš takový závěr (vyučující slíbila cukroví, tak jsem zvědavá :grinning: ), pak mám přednášku ve 45. Je to tak ideální, stihnu všechno přečíst - hmmm, kdyby se mi aspoň chtělo :grinning:

taky stromek ještě nemáme, chceme sehnat nějaký menší živý a asi bude v kuchyni na stole, jinak to nevidím...

say, to označení na sladké sny je tutově reklamní tah, některé děti kaše asi zaplácne, ale já myslím, že spíš ne, ti starší už se hlady nebudí, prostě se vzbudí jen tak, a je jedno, jesi mají trochu méně najedený břich z kojení nebo trochu víc z kaše... u nás to teda taky nezabíralo, teďka už většinou spí celou noc - nevím čím, nevím jak, prostě začla sama od sebe...
15. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
say,nezlobil, akorat jsme sli spat az po pulnoci a sotva jsem usnula, tak se Tobik probudil, tak jsem dloubla do Martina at mu da dudel a on nez se z te postele vyhrabal, tak se Tobik vzbudil a s revem obesel celej pokoj aby si vlezl ke mne a pak uz spal, takze to by bylo v pohode, ale tim jak jsem byla utahana a vzbudila jsem se, tak mi zacaly brnet nohy a cukaly mi a me to strasne stvalo a nemohla jsem spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a neroste juli zase nejakej zoubek?
15. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
chci říct přednášku ve 4 :grinning:

maji, a co v noci u vás? musí to být vyčerpávající, když jsi navíc těhule....
15. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
jani, docela dobry, akorat jsem se naucila chodit spat pozde a jak su utahana tak mi brni ty nohy blby a pak zas nemuzu spat a taky na brise uz to nejde, na zadech uz to nejde, na boku jedine kdyz mam jeden polstar mezi kolenama, druhej pod brichem, treti poskladanej pod hlavou...a pak ten manevr se v noci pretocit, to je sila...no a vzbudi me kazdy sustnuti a pak se mi zacne chtit na zachod...:grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
jani, ve 4 to uz je vecer, uz je tma :grinning:
15. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
nenasla jsem stojan na stromek a to jsem prehrabala celej sklep :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no ale aspon jsem vzala kompot k obedu :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
aha, prehlidla jsem jani tvuj predchozi prispevek :grinning: tak do 45 by se mi cekat nechtelo :grinning: :grinning: :grinning:
my jsme fikli stromek u tchana v lese v naletech a uz ho mame tyden na balkone, doufam, ze neopelicha hned jak ho rozbalime :grinning:
15. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Maji :grinning: to by chtělo fejeton, noční problémy těhulí :grinning: :grinning: :grinning:
jj, 4 už je večer, ten seminář je v 6 - minule se vyučující podivila, že jí tam málo diskutuju :grinning: tak jsem jí řekla, že za á jedu od rána a v 6 večer už se mnou nejni řeč a za bé moje znalosti značně zaostávají, pač mám doma batole. říkala, že to by ode mě nečekala, že vypadám moc mladě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takže stromek dnes nic? :grinning:
15. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
jani, no to by mozna dalo aj na roman :grinning:
no tak v 6 vecer uz bych asi taky nediskutovala (a jeste k tomu urcite na nejaky ohromne zajimavy tema) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no asi ho budeme muset dnes ozelet, zebrik se mi sem tahat nechce abych se mrkla v kuchyni :grinning:
15. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
no to je rozhodně dobrý nápad, že se ti nechce tahat žebřík a lozit po něm, pač v opačném případě bych ti musela vynadat :sweat_smile:

téma je rozhodně zajímavé - ČR v multilaterálních vztazích :sweat_smile:
15. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
no ale zkusim aspon na zidli vyskocit jestli neni nekde na kraji :grinning:
15. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
maji,jak si popisovala to spani tak jsem si uplne vzpomnela na sebe :_D
stejne to musi byt zahul,byt tak tehotna a do toho malyho tobika. neumim si to predstavit...

jani,ta vyucujici je vtipna :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
ty si nezmar, jejda vyprdni se na stromek :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
maji,se stromkem pockej,at si jeste neublizis :wink:
15. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
say, tak víš jak, k nám chodí určité procento lidí, kteří se tu nedostali hned po škole, nebo si usmysleli studovat později, takže v tom předmětu nemusí být lid, co jim je kolem 20, 21, ale i starší, o dva, čtyři, šest let... No a ona se asi domnívala, že budu z těch starších a plním si nějaký sen po mateřské, nebo se při mateřské nudím... no ale zas jí to neštymovalo asi k tomu, že mám mladý ksicht :grinning:
hehe, ve 14 mě potěšilo, že mi hádali 17... ted už mě těší, že mi hádaj míň :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
heleee, nechte toho a co tu mam asi tak delat celej den? :grinning:
15. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.